Skocz do zawartości
grzesiu

BloodRayne

Rekomendowane odpowiedzi

gra jest swietna tylko moim zdaniem akcja przesadzona z ta predkoscia, w ut03 nie gram tak szybko gdyby porownac to speed jest na jakies 150% w BR. A sprawdzal ktos wymagania zalecane?? boki mozna zrywac, tak z pamieci to p4 2.4, 512ddr ram, gf4ti4600 :D:D:D:D hmm....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciaglem, zainstalemale, pogralem troche no i musze powiedzec ze gierka calkiem, calkiem. Nie wiem jak u was ale u mnie jak dalem na Open GL to tekstury mam czarne na podlodze i czasami na scianach na direct 3d jest wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem, troche starawa grafika, ale ogolnie jest ok. Co dziwne w 1024 i we wszystkich detelach na maxa gra mi sie tnie... hyh.. piatka dla programistow :)

Gre mozna przejsc w 6 h i polega ona glownie na jak najszybszym klikaniu mysza, co moim zdaniem nie daje jej nawet bladej szansy na gre roku :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nic rewelacyjnego BEZNADZIEJNY (bullet time) nie to co w Max Payne. Grafika taka sobie (puste pomieszczenia), jest tylko jedna rzecz no może dwie rombanina na całego i ta krew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nic rewelacyjnego BEZNADZIEJNY (bullet time) nie to co w Max Payne.

No widzisz... kwestia gustu, mi sie z kolei MaxPayne i jego bullet time nie podobal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem, troche krotka, akcja swietna, wilkolaki wystarczajaco trudne zeby bylo ciekawie pod koniec. Fajni bossowie, widac pomyslowosc autorow.

Tylko za malo cg movie's!!! Rayne wyglada w akcji na nich zajefajnie!!

Nie ma to jak odcinanie samych dloni oponentom :D A juz zupelnie kocham jak ucinam nogi, i sie gnojki czołgają brocząc :D Takze texty Rayne RULZ!!!!

Moje ulubione:

Quiet baby, what will the neighbors think?!

Tell me you love me honey

I'm gonna shut your ugly face

I'm hungry, got a minute?

What the F**K!?

Afraid of a girl?

You dropped something

Is this a private party?

No i gadka miedzy Rayne a Goslerem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak pokonać 1 bossa?? Queen of the underworld.

nieeemogee, ty moze lepiej dalej nie graj :P ;) (potem bedzie nawet 2 bossow naraz..czesto...)

Pykasz BloodRage i nawalasz po nogach - jak poodcinasz i upadnie, nawalasz w korpus. Tryb BloodRage w trakcie walki z bossami to podstawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Później z czasem dostajesz kombosy. Pisze ci na ekranie ze awansowałeś np na 5 level zwykłego ataku i pokazuje ci wtedy jak to wygląda i jak go zrobić (jeżeli to jakiś trudniejszy atak np. z wyskoku). U was też tak jest że jeśli się normalnie do gościa podejdzie to Rane niechce bić z ostrza ? U mnie dopiero pociągnie jak zaczynam skakać wokół przciwnika itp. itd. trochę to wqrzające bo robi się zamieszanie. Pozatym z tymi kombosami to też tak często bywa że trzeba np. zajść gościa od pleców (wtedey tak fajnie wywija jednym ostrzem i robi jedno śmiertelne cięcie).

Added:

Kurcze kiedy chcę włonczyć żby gra chodziła na dx to mi pokazuje błąd:

"this device do not support the quaried technique". Wnioskuję ze mój diwajs 2 mx 400 nieobsługuje jakiejś tam funkcji... tyle ze na opgl chodzi spoko.

Added:

Spoko skończyłem całą grę 8) warto było, szkoda tylko że taka krótka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak rozwalić tego bossa Beliarach czy jakoś tak,ten co się rozrasta co jakiś czas????????????

Jedyny boss, gdzie furia nic nie daje :) musisz pozbierac sporo broni z areny, po czym podbiec w miare blisko naprzeciwko kolesia(czy to wogole koles czy "ono"?:)) - wtedy Rayne 'wlaczy' sie autocelowanie w jego serce, bo tylko strzelajac w serce mozna go zabic. Musisz to zrobic zanim urosnie chyba 11 razy. Czym wiekszy tym trudniej. Proponuje Wulfa zostawic na koniec a najpierw zajac sie beliarem.

 

p.s. zabicie go moze ci ulatwic granatnik('to' wlasciwie sie inaczej nazywa..) ktory lezy sobie na jednym z filarow(parter)[bTW fajne miejsce-znalazlem dopiero za 2gim czy 3cim podejsciem].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super gierka. Uruchomiłem u kumpla i jestem w szoku. Ale widzę, że już teraz ti4200 to absolutne minimum do gier. W 1024 z włączonymi bajerami były duże skoki. Athlon 1,8, soltek75drv5, 512mb (333mhz), gf4ti4200 64mb. Ciekawe czy przy 128mb gf4200 nadal byłyby skoki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super gierka. Uruchomiłem u kumpla i jestem w szoku. Ale widzę, że już teraz ti4200 to absolutne minimum do gier. W 1024 z włączonymi bajerami były duże skoki. Athlon 1,8, soltek75drv5, 512mb (333mhz), gf4ti4200 64mb. Ciekawe czy przy 128mb gf4200 nadal byłyby skoki.

Eeee,niemożliwe,ja u siebie przeszedłem tą gierę w 1024x768 32 bit i wszystro na full (tekstury,woda itd..) i chodziła ślicznie,bez zająknięcia.A mam tylko wykręconego jak w podpisie mx-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...