Skocz do zawartości
Bartolomius

Test Fandera Fx92-w @ Spcr.com

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobrze, że tak pozytywnie go ocenili ;) . Jest duża szansa na zaistnienie na zachodnich rynkach :)

 

Since these three fans sound very similar, it comes down to other features to decide between them. We pick the Fander as our new favorite fan. Its built-in fan controller makes it ideal for low-noise systems and makes it stand out from the crowd.

 

:D

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no raczej stoi na podium :D

Since these three fans sound very similar, it comes down to other features to decide between them. We pick the Fander as our new favorite fan. Its built-in fan controller makes it ideal for low-noise systems and makes it stand out from the crowd. The large speed reduction when blowing downwards and its unusually long "warm-up" period is a little odd. However, its biggest problem is that it is unavailable outside of Poland. There's a business opportunity here for one of our Polish readers (we know you're out there) .

gratulacje panowie, mam nadzieję, że wykorzystacie sytuację i wprowadzicie produkt na szerszy rynek :)

 

ps.

długo czekałem na test Fandera w silentpcreview, ale się wreszcie się doczekałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...presumably "Żywotność" means MTBF...

hehehe tez mnie to rozbawilo :)

 

Ps. Gratuluje bo produkt wysmienity... ja juz od ponad roku jestem zadowolonym klientem fanderkow :) a swiat dopiero teraz sie o nich dowiaduje :)

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie sobie poradził.

Zawsze odpalając je wiedziałem, że są ciche, ale recenzja utwierdziła mnie tylko w przekonaniach. Szkoda że w Polsce jeszcze nikt nie robi tak rzetelnych testów. (procedury/narzędzia)

Może niedługo się to jednak zmieni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...