Skocz do zawartości
alvin

Gadu-gadu - Wysylanie Plikow

Rekomendowane odpowiedzi

witam, szukalem na forum podobnego tematu ale nie znalazlem - problem mam taki, ze od czasu jak musze korzystac z routera gg przestalo mi rozsylac pliki do osob bez zew ip (nie da sie nawiazac polaczenia bezposredniego bla bla), probowalem przekierowac port 1550 (taki jakis jest w gg) ale nie pomoglo, co zrobic zeby zaczelo badziewie dzialac? (o ile wogole da sie cos zrobic...) :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od czasu jak musze korzystac z routera gg przestalo mi rozsylac pliki do osob bez zew ip

Czyli do tych z zewnętrznym IP możesz wysyłać?

W takim wypadku problem leży po ich, a nie po twojej, stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wina lezy po obu stronach, bo obie są za NATem wiec nie moga sie polaczyc. Jaka jest moja rada:

 

W ustawieniach gadu musisz zaznaczyć, ze korzystasz z przekierowanego portu, wpisać swoje zewnetrzne IP i port, potwierdzic i zresetować gadu. Powinno zaskoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wina lezy po obu stronach, bo obie są za NATem wiec nie moga sie polaczyc. Jaka jest moja rada:

 

W ustawieniach gadu musisz zaznaczyć, ze korzystasz z przekierowanego portu, wpisać swoje zewnetrzne IP i port, potwierdzic i zresetować gadu. Powinno zaskoczyć.

ehhh... neostrada.... a dns-a nie akceptuja.... :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...