Skocz do zawartości
Yossarian

TABLET (artpad) Pentagram O'Pen XXL USB

Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupic taki tablet i teraz pytanie: czy ktos mial juz z do czynienia z ta seria tabletow Pentagamow ?? Czy nie jest to "zabaweczka" ?? Parametry ma takie:

Dane techniczne

 

Obszar roboczy

  304x228mm

 

Wymiary

  400x350x12mm

 

Rozdzielczość

  3048 lpi

 

Ilość poziomów nacisku

  512

 

Dokładność

  0.42mm

 

Wysokość odczytu

  8 mm

 

Szybkość przetwarzania danych

  100 punktów na sekundę

 

Zasilanie

  port USB

 

Zużycie energii

  60 mA

 

Podłączenie

  port USB

jesli ktos juz mial jakies doswiadczenia z tabletem ej firmy to bylbym wdzieczny za uwagi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czasami uzywam wlasnie tabletu Pentagram nie wiem dokladnie co to jest za model, on jest jeszce przewodowy ale musze powiedziec ze dziala extra i nie ma z nim zadnych problemow. Moim zdaniem ta firma robi dobre rzeczy i warto je kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tablecik jak w konfigu i kozystam z niego dosc namietnie. Czy jest to zabaweczka? Hmm w porownaniu do WACOMU za 5000 to zdecydowanie tak :P ale za te pieniadze (300zl za moj) to po rpostu rewela. Troche mnie denerwuja dosc lamerskie stery bo czasami mozna odczuc ich niedopracowanie ale ogolnie jestem bardzo zadowolony. Param sie nieco grafa 3d i odkad kupilem tablecik robota idzie sprawniej ;)! Aha .. jeszcze jedno - z tym modelem ktorych chcesz kupic do czynienia nie mialem ale Open'XL moge polecic bez zenady jezeli chcesz miec dosc dobry sprzet za 290zl (tyle teaz kosztuja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam MagicPen USB Pentagrama i mimo małej powierzchni roboczej (138x103mm) sprawuje sie całkiem nieźle.

Moja kobieta ma MagicPena (w spadku po mnie :lol: ) ale do powaznej pracy to trovche mu brakuje. Denerwujacy jest (w tym ktory ja mialem) ze owe "8mm" nad powierzchnia to kit :x .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No linijką nie mierzyłem, ale wychodzi na to że faktycznie 8mm. Przynajmniej ja tak czuje ;) A że do poważniejszej pracy mu "troche" brakuje to niestety prawda :( ale z drugiej strony zapłaciłem za niego 120zł więc chyba sie opłacało. W tym co robie z grafiką rzadko korzytstam z tabletu, a w tych chwilach w których sie przydaje (np. Paint Effects w Mayce lub czasami jakieś rysunki) to sprawuje sie wystarczająco dobrze jak na moje wymagania. Będe miał kase to sobie kupie coś lepszego - narazie musi starczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...