Skocz do zawartości
.user

Zawieszanie Się Gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po złożeniu nowego komputera mam denerwujący problem. Mianowicie przy graniu w Enemy Territory dostaję dziwne zwiechy (na ogół co jakies 10-20 minut bądź gdy mapa się kończy), wygląda to tak, że komputer staje na jakieś 10-15 sekund, jest jakby taki prześwit do Windowsa (taki komunikat) i gra rusza normalnie.

Próbowałem zmieniac stery z Omeg na Catalysty ale nic to nie zmienilo, 3dMarki przelatują bez błędu.

Z góry dzieki za pomoc.

Edytowane przez .user

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm skoro w innych grach działa ok ,to może jednak zainstaluj jakieś inne sterowniki. Próbowałeś jakieś starsze 4.xx ? VPU resetuje kartę ,bo coś jest nie tak. Karta się grzeje ? Zawsze możesz wyłączyć VPU Recovery z poziomu sterowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. w inne gry nie gram tylko wspominalem o tych 3dmarkach. Stery nie wiem czy cos zmienia skoro instalowałem juz dwa rózne :< Jak sprawdzic czy karcie nie jest za ciepło ? Chociaz w budzie jest zimno, a Radek ma standardowe aktywne chłodzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1 tu masz temat: http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=196278

po 2 wyjmij kartę i zobacz czy chłodzenie dotyka rdzenia, czy nie jest ukruszony i czy jest pasta

po 3 sprawdź temperaturę palcem

po 4 wyłącz w sterownikach vpu recovery (po upewnieniu się że wszystko z rdzeniem i chłodzeniem jest ok)

po 5 módl sie żeby Orgiusz nie dał Ci urlopu za tysięczne pytanie dotyczące 9600itp które nie jest napisane w temacie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z moim Radeonem 9600pro (saphire). Ostatnio zmodernizowałem komputer (nowa płyta pod socket 939 oraz procesor sempron 3000+). Problem polega na tym, że w czasie gry w Wolfenstein Enemy Territory co jakiś czas zawiesza się komputer (obraz staje, przestaje reagować cokolwiek, konieczny twardy restart). Próbowałem już chyba kazdych ustawień w Biosie i w Windowsie w opcjach karty graficznej, ale z nikłym rezultatem. Kilka raz przeinstalowywałem system ale i to nic nie dało. Swój problem nawet opisałem na stronie poświęconej tej grze tutaj ale i tam nic nie wskurali. Zawieszki zdażają się po 2 minutach grania, po 20 minutach bądź po 2 godzinach grania. Kompletnie bez sensu. Karta się nie przegrzewa bo obudowa jest otwarta a na niej założony jest Zalman (taki jak w sigu). Nawet zapuszczałem na całą noc prime95 i 3dmarka 2003. Ale żadnych błędów ani zawieszeń nie było. :sad: :sad: :sad: Co począć??

 

Płyta Gigabyte Ga-K8NSC

Procesor Sempron s939 3000+

Radeon 9600pro

Pamięci Hynix 2x256MB

Dysk Samsung 80 GB

 

Windows xp + sp2

Najnowsze stery od grafiki

Ehm, widze ze to powazniejszy problem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...