Skocz do zawartości
the_mask

Winfast Dtv2000h + Oprogramowanie Typu Progdvb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupiłem ostatnio kartę WinFast DTV2000H.

 

Czy ktoś zna jakieś oprogramowanie podobne do ProgDVB lub DVBDream, które bez problemów współpracowało by z tą kartą?

 

Wiem, że te programy ładnie działają z kartami SkyStar. Niestety z WinFast nie działają.

 

Ktoś może ma jakiś pomysł?

 

Będę wdzięczny za każdą pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupiłem ostatnio kartę WinFast DTV2000H.

 

Czy ktoś zna jakieś oprogramowanie podobne do ProgDVB lub DVBDream, które bez problemów współpracowało by z tą kartą?

 

Wiem, że te programy ładnie działają z kartami SkyStar. Niestety z WinFast nie działają.

 

Ktoś może ma jakiś pomysł?

 

Będę wdzięczny za każdą pomoc...

Podstawowym zagadnieniem jest to, że karta o której wspominasz służy do odbioru DVB-T czyli cyfrowej telewizji naziemnej, a próbujesz ją porównać do Skystar'a, który jest kartą do odbioru cyfrowej telewizji satelitarnej. Tak samo oprogramowanie, którego szukasz powinno służyć do obsługi kart telewizyjnych tv naziemnej, a nie satelitarnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może sprawdź Skyview http://www.skyview.republika.pl/

Bardzo rozbudowany polski program i wydaje mi się że wspólpracuje z niektórymi kartami dvb-t.

 

MyTheatre też jest ładny i widzę, że zaczeli coś myśleć nad obsługa dvb-t http://www.dvbcore.com/

Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...