Skocz do zawartości
Mr.Martin

Obudowa / Kieszen Zewnetrzna Na Usb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam dysk HDD 3,5' na SATA II i chcialbym kupic do niego obudowe zewnetrzna na USB 2.0 . Jaki model , byscie polecili ? ( chce aby dosc szybko koiowal dane przez ten port USb gdyz dysk sam dysk jeszt szybki (baracuda 10)

Przegladanelem oferte sklepow , aferte allegro ale tego jest tak duzo ze nie wiem co wybrac a nie chcialbym kupic czegos slabego ktore tylko ladnie wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam dysk HDD 3,5' na SATA II i chcialbym kupic do niego obudowe zewnetrzna na USB 2.0 . Jaki model , byscie polecili ? ( chce aby dosc szybko koiowal dane przez ten port USb gdyz dysk sam dysk jeszt szybki (baracuda 10)

Przegladanelem oferte sklepow , aferte allegro ale tego jest tak duzo ze nie wiem co wybrac a nie chcialbym kupic czegos slabego ktore tylko ladnie wyglada.

Odpowiem cytatem

 

Forum co kupić jest przeznaczone na wszystkie dyskusje/flejmy na temat wyboru, wyższości jednego produktu nad drugim. Tematyka tego działu to:

Procesory

Płyty główne

RAM

Karty graficzne

Gotowe zestawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada ze ostatnio kupowalem sobie taki przenosny dysk czyli barka 80GB 7200.10 i do tego obudowa Seven 3,5" SATA na USB2.0

Sprawuj sie rewelacyjnie. Wogole nie czuc ze dysk jest pod USB. Kopiowanie plikow przebiega bardzo szybko. Transfer na pozomie 35MB/s jak pokazuje HDtach.

Oto link do strony producenta:

http://www.seven-line.pl/index.php?id_prod=3392

Dalem za nia 110zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...