Skocz do zawartości
michalak

Zalewski wygrał idola

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie bedziesz tak bluzgal to moze twojego kolejnego posta juz nie wytne / Lisek

 

sorry za ostre słowa ale nienawidze tego!. A wy (nie wszyscy peace dla autentyków ofcors) to jeszcze chwalicie i bijecie im brawo bo cale spoleczenstwo bije! ludzie gdzie wy macie swoje poglady in wartosci!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie bedziesz tak bluzgal to moze twojego kolejnego posta juz nie wytne / Lisek

 

sorry za ostre słowa ale nienawidze tego!. A wy (nie wszyscy peace dla autentyków ofcors) to jeszcze chwalicie i bijecie im brawo bo cale spoleczenstwo bije! ludzie gdzie wy macie swoje poglady in wartosci!

ja... widze Lisek ze gustujesz w Idola :P (zartuje choc kto wie :P ) ... ale co jak co to mnie poniosło sorka... w kazdym razie leje na ten luktowany program i całą komercje + robienie z siebie widowiska i wielką gwiazde! bez szacunku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty ty ten w dreadach mowi o sobie iz jest fanem HH to uwazaj ;)

Fanem hh LOL. Dla niego hh to pewno liroj, kasa i backstreet boys...

zapomniałeś dodać Norbiego , Reni Jusis i Jenifer Lopez+ reszte komercyjnego poprapu!. Moze jest fajenm hh ale tego pozerskiego... hahah pierniczyć True School i ten cały Zulu. Polski HH to inna odmiana... patrz. hardcorowa warszawa (kolędnicy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej autentyczni sa za to debile blokersi spiewajacy wiecznie o tym jakimi to sa nieudacznikami, zmieniaja sie tylko rzeczy i osoby na ktore zwalaja wine :lol:

 

Zxc - nie ogladales, to sie nie wypowiadaj.

 

Ja tam sie ciesze, ze wygral moj faworyt - szatan z jajami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie bedziesz tak bluzgal to moze twojego kolejnego posta juz nie wytne / Lisek

 

sorry za ostre słowa ale nienawidze tego!. A wy (nie wszyscy peace dla autentyków ofcors) to jeszcze chwalicie i bijecie im brawo bo cale spoleczenstwo bije! ludzie gdzie wy macie swoje poglady in wartosci!

ja... widze Lisek ze gustujesz w Idola :P (zartuje choc kto wie :P ) ... ale co jak co to mnie poniosło sorka... w kazdym razie leje na ten luktowany program i całą komercje + robienie z siebie widowiska i wielką gwiazde! bez szacunku!

Osobiście oglądałem jesynie kawałki idola + finał , ale uważam za bardzo dobre tego typu programy . Dzięki idolowi dużo ludzi może się wypromować , zrobić karierę .

 

KOMERCJA? Czy ty uważasz komercję za rzecz negatywną? Bo jesli tak to zastanów się czy gdyby niebyło by komercji to czy pisałbyś dzisiaj na tym forum ? bo mi się zdaje że nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej autentyczni sa za to debile blokersi spiewajacy wiecznie o tym jakimi to sa nieudacznikami, zmieniaja sie tylko rzeczy i osoby na ktore zwalaja wine :lol:

 

Zxc - nie ogladales, to sie nie wypowiadaj. 

 

Ja tam sie ciesze, ze wygral moj faworyt - szatan z jajami :)

Popieram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej autentyczni sa za to debile blokersi spiewajacy wiecznie o tym jakimi to sa nieudacznikami, zmieniaja sie tylko rzeczy i osoby na ktore zwalaja wine :lol:

racja zgadzam sie tez takie nawijanie dla nawijania mnie wkurza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej autentyczni sa za to debile blokersi spiewajacy wiecznie o tym jakimi to sa nieudacznikami, zmieniaja sie tylko rzeczy i osoby na ktore zwalaja wine :lol:

racja zgadzam sie tez takie nawijanie dla nawijania mnie wkurza...

nie tylko ciebie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byście lepiej poszli do kościoła a nie oglądacie takie głupoty

He dobre. Widze ze mamy wielbicialea radyjka ojca Rydzyka. Wez sie człowieku zastanof co ty wypisujesz.

Juz sie boje co sie bedzie dzialo jak ruszy ta zafajdana telewizja rydzyka. Bo koncesje juz dostali. To pewnie bedziesz swirowal zeby oglondac tv ojca zamiast mtv. HEE ale lol.

 

Coprawda Idol nie jest programem nadzwyczajnym ( w przkazywanej tresci ale sie mozna posmiac, a niektore osoby naprawde fanie spiewaja ) ale twoj tekst mnie porostu zabił.

 

Moze wolisz sluchac jak stare babcie spiewaja nieszpory czy siakos tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...