Skocz do zawartości
niko2003

2x1gb 667 Goodram, Kingston, Twinmos, Corsair

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wezir

kurrcze gdyby 100 zł mniej kosztowaly to faktycznie bylyby alternatywa:/

napewno gdzies mozna wyrwac taniej

 

jezeli chodzi o xms to sa w komputrniku tyle ze 2x512 2 zestawy wychodza 360zl

 

 

w stanach tylko 25$ drozsze od xmsow

 

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx...N82E16820227118

 

800mhz with timings of 4-4-4-13 with 1.9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z takim podejciem to najlepszą alternatywą są goodramy pro 800-ki i 900-ki za odpowiednio ok 470 i 520zł- 2gb na kręcliwych micronach d9gmh :wink:

 

 

tylko my tu chyba mówimy o memkachz a 300-350zł a nie 400-500 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wezir

z takim podejciem to najlepszą alternatywą są goodramy pro 800-ki i 900-ki za odpowiednio ok 470 i 520zł- 2gb na kręcliwych micronach d9gmh :wink:

tylko my tu chyba mówimy o memkachz a 300-350zł a nie 400-500 :wink:

tyle ze goodramy to scierwo od wilka i ja osobiscie bym sie tego nie tykal :mur:

 

mozna sie podpiac pod aukcje moze byc niezla okazja

 

 

http://allegro.pl/item190818139_geil_2x1gb...833mhz_cl5.html

Edytowane przez wezir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle ze goodramy to scierwo od wilka i ja osobiscie bym sie tego nie tykal :mur:

A special ops to ścierwo od ocza :lol2: :lol2: :lol2: też mi różnica, a biorąc pod uwagę, że teraz grpro sa na gmh (podobno) to jednak lepiej tykać się wilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że wiele osób chciało by mireć takie ścierwo jak goodram-y pro-jesli chodzi o potencjał o/c to nie znajdziesz raczej nic lepszego w Polsce za tę kase :wink:

 

Swoją drogą wole mieć bardzo dobre kostki od marnego producenta, niż marne kostki od uznanego..no ale co kto woli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wezir

A special ops to ścierwo od ocza :lol2: :lol2: :lol2: też mi różnica, a biorąc pod uwagę, że teraz grpro sa na gmh (podobno) to jednak lepiej tykać się wilka.

:banana:

 

glucho wszedzie sierwo wszedzie

 

 

ogolnie na zchodnim forum marka goodram w sygnaturce nie wzbudzi jakiegos mega respektu bo goodram sie kajarzy ze scierwem i problemami z am2

 

to ja juz wole jakas chinszczyzne kingstona

 

 

http://allegro.pl/item192271719_ddr2_1gb_k...odram_dual.html

 

 

troche przegiecie z ta cena za takie cos chyba koles utkwil ze starym stashem po cenach z 2006 roku

 

 

oo tu troche lepsze ceny

http://www.ceneo.pl/452389

 

http://www.sklep.tylda.pl/?idp=PAMGORDR20023

 

 

ciekae co na zachodnich forach mowia o tych goodramach pro

 

pewnie wie wiedza ze to z polszy

 

oo od wilka mozna brac bezposrednio

 

http://www.wilk.com.pl

Edytowane przez wezir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glucho wszedzie sierwo wszedzie

ogolnie na zchodnim forum marka goodram w sygnaturce nie wzbudzi jakiegos mega respektu bo goodram sie kajarzy ze scierwem i problemami z am2

A chyba, że tak. Jeżeli mamy kupować RAM po skojarzeniach to wtedy jak najbardziej OCZ, bardzo dobry wybór, bo OCZ mimo wszystko jeszcze się kojarzy z tym, że robi dobre pamięci.

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wezir

Myślę,że wiele osób chciało by mireć takie ścierwo jak goodram-y pro-jesli chodzi o potencjał o/c to nie znajdziesz raczej nic lepszego w Polsce za tę kase :wink:

 

Swoją drogą wole mieć bardzo dobre kostki od marnego producenta, niż marne kostki od uznanego..no ale co kto woli :)

o goodram w niemczech

http://www.idealo.de/preisvergleich/MainSe...ctCategory.html

 

polska mysl techniczna polonizuje niemcy : :lol:

 

 

ale na neweggu nie ma wilka widocznie ocean za duzy aby wilk mogl go przeplynac wplaw

 

:banana:

Edytowane przez wezir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wezir

Na XS chwalono GR pro.

ooo a moze cos dokladniej -- link

 

pewnie jakis polski user :lol2: albo sam wilk sie pofatygowal

 

 

 

http://www.xtremesystems.org/forums/showth...ghlight=goodram

 

 

 

stare dobr czasy na jak mikronach

 

co nie zmienia faktu ze ewentualnie poza pro reszta asortymentu to scierwo z ktorym sa tylko problemy

Edytowane przez wezir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo a moze cos dokladniej -- link

 

pewnie jakis polski user :lol2: albo sam wilk sie pofatygowal

masz jakieś osobiste problemy, czy jak? OCZ wszedł na Polski rynek niedawno, ale co z tego jak ocze są do kitu. Szczególnie w kontekście tego tematu, bo najtańsze pamięci są droższe i gorsze od innych producentów, a w swojej kategori cenowej przegrywają z grpro, które są... pro :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wracajac do tematu ktore 2x1gb 667mhz :

2xKingston,2xGoodram, czy 2x A-data.

Zalezy mi na CL4 i 800mhz :D nie wiem czy to realne w tej klasie pamieci. Ale wiecej niz 300zl z przesylka nie dam.

Moze powiedzcie chociaz na ktorych sa najbardziej nikle szanse na to CL4 800mhz

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wracajac do tematu ktore 2x1gb 667mhz :

2xKingston,2xGoodram, czy 2x A-data.

Zalezy mi na CL4 i 800mhz :D nie wiem czy to realne w tej klasie pamieci. Ale wiecej niz 300zl z przesylka nie dam

podlaczam sie do pytania :) budzet podobny, wymagania te same :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to realne w tej klasie pamieci

Raczej realne.

Te 800 MHz i Cl4 to właściwie każde powinny zrobić, no chyba że masz pecha.

Jeśli nie zależy ci na niczym więcej, bierz najtańsze firmowe - za ok. 270 polskich znajdziesz na skapcu Kingstony ( moje chodzą na 667@980 MHz Cl.5 ( już chyba o tym pisałem).

Ew&ualnie za około 140zł za kość znajdziesz Adaty.

GR polecę tylko ze względów patriotycznych, bo najsłabiej latają ( choć to też kwestia danej sztuki), pozatym chyba musiałbyś dosławnie parę złotych dopłacić - myślę że nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez byłem zainteresowany Corsairami XMS2, ale w związku z ich niedostępnością, zdecyduje się na niewiele droższe Patrioty Sginature Line 667MHz 2x1GB (w znak.pl kosztuja 365 zł). Tez podobno dobre pamięci, wg testów na purepc.pl wypadają bdb. Wiem, że za ok. 400 zł można mieć Special Opsy, które też są interesujące, ale to jakieś 40 zł drożej (budżet mam delikatnie mówiąc napięty :D ), a w teście na purepc.pl wypadły minimalnie gorzej od tych Patriotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz jakieś osobiste problemy, czy jak? OCZ wszedł na Polski rynek niedawno, ale co z tego jak ocze są do kitu.

Sam jesteś do kitu jeśli piszesz takie bzdury :wink: .2x1GB OCZ Special OPS 800Mhz można wyrwać za 390zł.do tego mają spory potencjał OC :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze mi ktos rozjasnic co TO sa za patrioty? bez radiatora, na naklejce faktycznie 667 dojrzalem, tymczasem na polskiej stronie producenta bez radiatora sa tylko zwykle ddry i znalazlem jeszcze rejestrowane na komputroniku bez radiatora.. cena jak za signature line, jesli to one, calkiem zacna prawda? warto dolozyc 40 zl i miec to zamiast np a-daty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jakiś miesiąc temu kupiełm 2x 1GB Kingstona DDR2 667 i rzeczywiście za taką cenę to tylko brać. U mnie chodzą bez problemu stabilnie na 800Mhz CL4 na 2,1v. Najwięcej co z moich można wycisnąć i są stabilne to 840Mhz przy CL5 i 2,1v (pójdą więcej ale volty w biosie mi się skończyły), ale ja wybrałem pierwszą możliwość z racji tego, że mam je synchro z procem. Taka wydajność w zupełności mi wystarcza. Gdy pierwszy raz je odpaliłem na defaulcie 667Mhz to pomyślałem, że w porówaniu z moimi poprzednimi DDR1 400Mhz to kosmos, ale jak podkręciłem te nowe do 800Mhz to jest taka sama różnica jak w przy pierwszym porównaniu :) 2 Kosmosy :)

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy pierwszy raz je odpaliłem na defaulcie 667Mhz to pomyślałem, że w porówaniu z moimi poprzednimi DDR1 400Mhz to kosmos, ale jak podkręciłem te nowe do 800Mhz to jest taka sama różnica jak w przy pierwszym porównaniu :) 2 Kosmosy :)

A gdzie ten kosmos odczułeś :rolleyes: pomiędzy 667Mhz a 800Mhz prawie żadnej różnicy nie ma co innego pomiędzy 1GB a 2GB :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak kupowałem zestaw oparty na Goodram 2x1GB 667 były na micronach D9... to spokojnie poszły na 800mhz przy cl3 i 2.1V wtedy dałem (ale chyba nie potrzebnie).

 

Teraz sobie złożyłem haha nowy zestaw :blink: na Abit Kn9 i Brisbane 3600 oraz 2x1GB Kingston 667, zaraz we wtorek potestuję jak te ramy idą.

 

Ja bym raczej teraz patrzał na cenę niż na OC bo ciężko jest spotkać się z pamięciami które nie robię tychże 800mhz (chociaż nie powiem, że nie jest to możliwe).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej teraz patrzał na cenę niż na OC bo ciężko jest spotkać się z pamięciami które nie robię tychże 800mhz (chociaż nie powiem, że nie jest to możliwe).

No niby tak ale niektóre robią znacznie wiecej niz 800mhz.Ale oczywiscie im tanieej tym lepiej(przynajmniej dla mnie :wink: )

 

LCC@Ja az takiego "kosmosu" B-) nie poczulem miedzy 667 a 850 , co innego 256Mb(ktore kiedys mialem) a 2Gb :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...