Skocz do zawartości
niko2003

2x1gb 667 Goodram, Kingston, Twinmos, Corsair

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut to tragedia ;-)

ja mam 7,5 :)

 

zmartwiels mnei tym ze faktycznie po przelewie sie opieprzaja bo kase maja ...ale mi sie ne chcialo jzu do bankomatu latac i wyplaca.

W kazdym razie ja juzpowinienem miec te korsarze bo przelew doszedl na bank wczoraj a i wysylka jest z tego samego miasta co aj mieszkam..i kurier...takze zobaczymy na jaka opinie emarket sobie zapracuje.

 

Interlooper gdzie Ty miescisz ten Ram? Na polce ;-) ?

 

2x1GB Geil 2x1GB Patriot 4x1Gb , jakim cudem 8 kosci miesci sie w 4 slotach ;-)

Edytowane przez Kulfer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość komuch

13 minut to tragedia ;-)

ja mam 7,5 :)

jezeli chodzi o screenach to proca wiele nie krecilem tylko pamiatki

a64 krolem superpi nie jest dostaje baty ale to sie zmieni phenom nadchodzi

Edytowane przez komuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie macie doświadczenia z e-market. Nakręciłem się Waszymi postami o tych Corsairach i też zamówiłem sobie komplecik. Ale chyba jakiś naiwniak jestem. :oops: Jak klikałem zamówienie to było 20 szt. A wystarczyło , że sfinalizowałem zamówienie i okazuje się , że towaru brak. :mad: No i teraz czekam na nową dostawę. A cena z dnia na dzień rośnie. No ale podobno obowiązuje cena z jaką zostało zamówienie przyjęte (230,82). Tylko czy się doczekam ? Bo kaska już przelana MTransferem (sorki ale nie lubię latać na pocztę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czytać co piszą. 2 razy u nich kupowałem przelewem. Zanim robisz przelew, czekasz na maila po weryfikacji przecież, wszystko jest w regulaminie. Ta ilość 20 sztuk jest rzadko aktualizowana, dlatego jest ta weryfikacja.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już 2 razy zamawiałem coś u nich i w sumie tego samego dnia wysyłali...

Też zamówiłem drugie Corsairy i rzeczywiście wysyłka się obsuwa...

Kiedy kupowałem było jeszcze 21 / tego dnia zeszło u nich 40 sztuk tych pamięci :D

Co do różnicy "za pobraniem" a "przelewem" przecież to jest chyba jasne, że kiedy przelewamy kasę - jest większa motywacja... Za pobraniem nawet nie mają pewności czy klient w ogóle przyjmię tą paczkę :P

Edytowane przez Aran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WDK, może nie zawsze to widać ale czytam co piszą :? Jednak jeśli wybieram MTransfer ( nie wiem czy kiedyś próbowałeś) to od razu przekierowuje Cię do konta (Twojego) i od razu robisz przelew. Ale OK . Bez złośliwości. Dzięki WSZYSTKIM za porady i pomoc. Miłego dnia

Edytowane przez Sqter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie używałem Mtransferu, bo tylko do 200zł można było używać, teraz widzę zmienili na 300.

Przy tradycyjnym przelewie wysyłają towar następnego dnia po dokonaniu przelewu, czyli dziś zamawiasz i robisz przelew, jutro wysyłają, pojutrze masz w domu.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ja zamowiłem przelewem 2 sztuki i dzis rozmawialem z miłą panią ze towaru dla mnie nie zabraklo całe 4GB

A może powiedziała czemu nie wysłali jeszcze? Edytowane przez Aran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może powiedziała czemu nie wysłali jeszcze?

bo muszą zaksiegowac kase na ich koncie,ale napisała że zaraz wysle mi emaila z datą dostawy,jak masz wątpliwości to zagadaj z nimi na gg :wink:

 

Corsarki dostepne w komputroniku za 273zl

 

Email dostarczony

 

Zamówienie zostało zaakceptowane oraz skierowane do realizacji. Data dostawy przewidziana jest na dzień 25-05-07r przez Firmę kurierską DHL Expres.

 

Czyli wszystko ok :wink:

Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w emarkecie kupywalem i jestem zadowolony bralem pamieci za pobraniem i w nie cale 24 godziny mialem juz w domu tak szybko przesylki nie dostalem tak wiec goraco moge ich polecic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez dostalem maila. tak samo, data dost. jutro.

Tylko ze na 99% nie bede mog obejrzec paczki. I istnieje szansa ze nei dostane to czego chcialem bo robilem zmiany w configu zamowienia, kobietki mi tam pozmienialy maile byly, pozniej upewniala ze korsarzyki dostane. Takze jutro bedzie dopiero zabawa. W sumie moze to i dobrze ze jutro, bo w sobote o 10 muszę wstac do szkoly (zaoczne) takze luzik, a tak do pracy bym jutro poszedl zje..y.

 

 

Komuch..phenom nadchodzi..Penryn tez ;-)

 

spoxxx - to miales farta, kupilem we wtorek bede miec w piatek..i jeszcze z tego samego miasta byc moze ( bo maja dwie siedziby).

 

Tak naprawdę wsyztko zalezy od Pań ksiegowych. Jesli z kazdej kategorii kupi x osob..to powiedzmy niech jednego dnia bedzie 150 sztuk razem...to pomyslcie..ile trzeba chajsu dokladnie sprawdzic..Takze ja im sie nie dziwie nawet.

Edytowane przez Kulfer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez dostalem maila. tak samo, data dost. jutro.

Tylko ze na 99% nie bede mog obejrzec paczki.

a to niby dlaczego ja pierwsze co zrobie to otworze i sprawdze czy pamieci są całe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie prawdopodobnie jutro dotrze 4x1GB Kingstona 667MHz, najpierw kupiłem 2GB, ale jak cena spadła do 220zł to sie skusiłem na jeszcze jedną parkę. To tego Brisbane i KN9, jak będę miał czas to zobacze jakie różnice między 2 a 4 kościami w podkręcamiu są.

Obecnie najtańsze RAMce są chyba w Apollo, Kingi 667MHz za 220zł, przy płatności przelewem, wysyłają na swój koszt - jakaś majowa promocja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie prawdopodobnie jutro dotrze 4x1GB Kingstona 667MHz, najpierw kupiłem 2GB, ale jak cena spadła do 220zł to sie skusiłem na jeszcze jedną parkę. To tego Brisbane i KN9,

 

 

 

To kiedy były po 220, wydawalo mi sie ze najmniej to po 230zl, a tego KN9 gdzie zamowiles bo w emarkecie nie maja abita - w apollo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtańsze kingi 667 i dostępne(!) od reki sa właśnie z Apollo za 220zł

KN9 też w Apollo

 

heh nie doczytalem - myslalem ze piszesz o tych corsair:)

 

btw ta promocja na wysylke to kiedy sie pojawia, bo jestem juz na etapie akceptacji zamowienia i ciagle chca ze mnie sciagnac dodatkowo 18zl na wysylke

Edytowane przez tHe mRuWa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw ta promocja na wysylke to kiedy sie pojawia, bo jestem juz na etapie akceptacji zamowienia i ciagle chca ze mnie sciagnac dodatkowo 18zl na wysylke

Nie, dopiero przy wystawianiu faktury npod. której płacisz, to o tym informują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, dopiero przy wystawianiu faktury npod. której płacisz, to o tym informują.

 

acha dzieki:)

 

btw czy ten procek tj. brisbane, bo z opisu to nie wynika - nie ma napisane ze to 65nm, a L2 wg. opisu jest 2x 256kb(a powinno byc 2x 512kb)

Edytowane przez tHe mRuWa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw czy ten procek tj. brisbane, bo z opisu to nie wynika - nie ma napisane ze to 65nm, a L2 wg. opisu jest 2x 256kb(a powinno byc 2x 512kb)

Ja go zamówiłem jak Brisbane, napisałem w uwagach, że "ja go uznaje za Brisbane zrobione w 65nm i taki chece otrzymać, jeśli sie mylę to rezyguję z zakupu procesora" Licze, ze jutro dotrze dzięki temu do mnie Bryś :) bo nic nie odpowiedzieli, ani sie nie krzywili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny macie macie OT ale co to ma zwiazanego z pamieciami ?? :rolleyes:

 

XMS2 - w emarkecie ciagle ida w gore z dnia na dzien po 1,50 zl dokladaja ;-) (obstawiam ze nastepna partia bedzie za 250zl - typowy przyklad gdy jest zapotrzebowanie na jakas rzecz)

 

z kolei na zagranicznych stronach memki KINGSTONA 667 spadly srednio o 2 dolce

 

w emarkecie cena z 221 spadla na 218zl

 

 

P.S

cala ta sytuacja z memkami wyglada

jak notowania akcji wartosciowych na rynku ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz sie wybieram do apollo

 

po 2 x 1gb duala za 220 zl - bo w sumie ilez te pamieci moga jeszcze potaniec 20zl ??

a z testow jakie przeprowadzilem praktycznie kazda z poznych z 07r idzie na ponad 900 przy CL4 i 2,3v

(mam nadzieje ze nie bedzie porblemow jak u kumpla ktory robil tam zakupy)

 

 

wieczorem dam testy z O/C :=)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz sie wybieram do apollo

 

po 2 x 1gb duala za 220 zl - bo w sumie ilez te pamieci moga jeszcze potaniec 20zl ??

a z testow jakie przeprowadzilem praktycznie kazda z poznych z 07r idzie na ponad 900 przy CL4 i 2,3v

(mam nadzieje ze nie bedzie porblemow jak u kumpla ktory robil tam zakupy)

wieczorem dam testy z O/C :=)

ja bym poczekał na Cosary,za pare dni nowa dostawa w emarket

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym poczekał na Cosary,za pare dni nowa dostawa w emarket

niby racja ... lecz - nie wiadomo jaka cena bedzie Cosarow gdyby byla taka jak teraz to 241 + 14 zl = 260 zl

 

260 vs 220 = 40 zl

 

o/c roznie ... te cosary niekoniecznie moga pojsc lepiej od Kingsotna ...

 

jesli pojda kingi tak jak mojemu kumplowi (950 cl4 i 1060 cl5) to bedzie udany zakup ...

 

RYZYKUJE ;-) i jestem dobrej mysli ;-)

Edytowane przez Strongmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem u mnie jakoś obie pary Corsair robią 900Mhz 4-4-4-12 na 2.1V i biją pod tym względem zarówno Geile 6400 Ultra i Patrioty 6400 LLK które miałem wcześniej. Ponadto gdyby nie moja płyta pewnie dobiłyby 1000Mhz 4-4-4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...