Skocz do zawartości
niko2003

2x1gb 667 Goodram, Kingston, Twinmos, Corsair

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, chyba trafilem na padaczne Corsairy XMS2 rev 7.1 . Moze robia je teraz na jakichs innych kosiach?

 

900 mhz @ 4-4-4-15 @ 2,3 v nieosiągalne, orthos lezy po 15 min.

1075 mhz @ 5-5-5-20 @ 2,3 v wiesza sie w windzie.

 

Szlag by to... Nie wszystko zloto, co sie swieci?

Edytowane przez novy154

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chyba trafilem na padaczne Corsairy XMS2 rev 7.1 . Moze robia je teraz na jakichs innych kosiach?

 

900 mhz @ 4-4-4-15 @ 2,3 v nieosiągalne, orthos lezy po 15 min.

1075 mhz @ 5-5-5-20 @ 2,3 v wiesza sie w windzie.

 

Szlag by to... Nie wszystko zloto, co sie swieci?

może elpida? albo wina plyty lub slaby promos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Co to za memki są ktoś wie oznaczenie:

V59C1512804QCF25

50211107PECPA

W lewym rogu na dole mała kropka, kostki są mniejsze niż np. elpidy o kilka milimetrów. I taki śmieszny znaczek w 2 kreskach takie małe 6 kwadracików.

To kingstony value 2 x 1gb 800 chodzą teraz na 800 mhz cl 4-4-4-12-21 2 t 1,85 v

 

Dobra rozszyfrowałem temat to promosy, brykają na 1000 mhz cl 4-4-4-15-21 przy 2,25 V w zestawie 4x 1gb ;]

Bardzo lubię te budżetowe kości.

Edytowane przez VIRU$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz, mnie chyba jednak pokaralo z tymi Corsairami. Mam rev 5.2 i przy 4 kostkach nie chca robic nawet 800 przy 4-4-4-12 i 1.9-2.35v. Do tego bawilem sie z northbridge auto/1.45/1.55 (Asus P5B Deluxe). W memtescie/goldmemory wysypuja sie po okolo 8 minutach (tak srednio), podobnie w orthosie. Ma ktos jakis pomysl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, ale chyba ktoś pytał jak z oc u Corsaira wiec wrzucilem screena.

Z tego co pamiętam to na 5kach niewiele lepiej :)

Spoko, myślałem że to jakiś super wynik ;) Co do piątek to swoich za mocno nie męczyłem, ale 1100 poszły.

 

Te tanie Corsairy 7.1 są baaardzo kiepskie.

Przy obecnych cenach to można kupić coś lepszego do oc, ale nie tak dawno temu w swojej cenie były bezkonkurencyjne... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te tanie Corsairy 7.1 są baaardzo kiepskie.

nie ma to jak fachowe komentarze :lol2: ,bardzo kiepskie to są Geil Black Dragon testowane na waszym portalu,wszystko zalezy od konkretenej sztuki ja mam 2 pary tych pamieci(4x1GB) i kazda robi 1065Mhz 5-5-4-4-12 przy 2.1V(rewelacja) ,więc mylisz sie piszac "bardzo kiepskie" albo genaraliuzujesz bo tobie sie trafiły nienajlepsze :).W swojej cenie(150zł) to dalej dobry zakup podobnie jak Transcend Axeram Overclocking za 180zł. Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie wszedłem w posiadanie 4x1 kingstonów 667 na Elpidach i za cholerę nie chcą lecieć na 1000mhz. Timingi 5-5-5-15-42-6-6-6-6 2.2v i max 900stabilne. Może powinienem te alphy zmienić, ale nie potrafię dobrać lepszych. Na jakich powinienem spróbować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam do was prośbę.

Mam zamiar kupić Kingstony 2x1GB 667Mhz. Nie chce dostać jakichś no-name'ów więc mógłby ktoś zrobić zdjęcie, albo opisać jak odróżnić Elpidy od reszty?

Byłbym wdzięczny. Może trochę banalne jest to o co pytam ale po raz pierwszy "przebieram" dogłębniej w pamięciach.

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam do was prośbę.

Mam zamiar kupić Kingstony 2x1GB 667Mhz. Nie chce dostać jakichś no-name'ów więc mógłby ktoś zrobić zdjęcie, albo opisać jak odróżnić Elpidy od reszty?

Byłbym wdzięczny. Może trochę banalne jest to o co pytam ale po raz pierwszy "przebieram" dogłębniej w pamięciach.

Z góry dzięki.

Dołączona grafika

 

może być :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...