Skocz do zawartości
niko2003

2x1gb 667 Goodram, Kingston, Twinmos, Corsair

Rekomendowane odpowiedzi

naxt, a te co dokupujesz za 350zl, to tez masz na mysli Special Opsy ?? Gdzie po tyle maja ? :P

A niech ci będzie powiem ci w apollo kupisz OPSY 800Mhz CL5 za 340zł :wink: ja już złożyłem zamówienie,w nastepnym tygodniu odbieram je osobiście,jeszcze chyba są dostępne więc nie czekaj tylko zamawiaj :wink: W esc są po 345zł :D Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierpapier, a ja wczoraj te Corsairy XMS2 wzialem. Kur... zara sie pochlastam. A te OCZty zawsze mi sie podobaly.

Nie przejmuj się pomysl że ja za pierwszą pare tych Ops zabuliłem 460zł :damage_wall: :mur: ,teraz sobie odbijee na drugiej parze :-P :razz:

 

Ja pierpapier, a ja wczoraj te Corsairy XMS2 wzialem. Kur... zara sie pochlastam. A te OCZty zawsze mi sie podobaly.

jak zamówiłeś przez net masz prawo wzrotu towaru do 10dni bez podania przyczyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej cenie tych OCZow, chyba nie mam co myslec o corsairach ani a-datach? mam nadzieje ze za pare dni cena znow nie spadnie o jakies 60zl. W ESC juz po 345zl, a w apollo nadal po 340zl bardzo ciekawa cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli to pamięci 800 to proszę rozmawiać w innym topicu. Tutaj only 667.

no bez pszesady skoro 800Mhz są w cenie 667Mhz to czemu nie można o nich rozmawiać,to chyba temat o tanich pamięciach tak

 

Przy takiej cenie tych OCZow, chyba nie mam co myslec o corsairach ani a-datach? mam nadzieje ze za pare dni cena znow nie spadnie o jakies 60zl. W ESC juz po 345zl, a w apollo nadal po 340zl bardzo ciekawa cena.

340zł za te ramy to jak wyprzedaż :oops: :wink: .3-4 miesące temu 2x512mb za 490zł chodziły :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby moge zwrocic, ale niechce mi sie bawic w wysylki, zwroty itp. Zanim je zwroce, to juz pewnie OCZ nie bedzie i zostane na lodzie. Mam jedynie nadzieje, ze te Corsairy mnie nie zawioda i pokaza co nieco. OCZty poprostu zawsze mi sie z wygladu podobaly :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak sie te oczki kreca? bo na portalu jest test i wedlug niego 2x512MB na napieciu 2,4v robia jedyne 920mhz na 4-4-4-12 i 960mhz 5-5-5-15 mozliwe, ze taka mala roznica miedzy cl5 a cl4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak sie te oczki kreca? bo na portalu jest test i wedlug niego 2x512MB na napieciu 2,4v robia jedyne 920mhz na 4-4-4-12 i 960mhz 5-5-5-15 mozliwe, ze taka mala roznica miedzy cl5 a cl4?

wszystko zależy od sztuki 920 przy CL4 to dobry wynik jak na ramy za 340zł powiny zrobić 1000Mhz przy CL5 tyle przynajmniej zrobiły na fraz pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dwaIP

4 dolary to żadna podwyżka ale sklep morele chyba pogieło za 2x1GB Kingston CL5 życzą sobie 360zł :blink: -to napewno pomyłka.W każdym razie w innych polskich sklepach ceny drastycznie idą w dół :wink:

Ceny szaleją bo za to Corsair jest po 275 a wczoraj to chyba było 660 za to samo (musieli chyba pomylić z częstotliwością)

http://morele.net/produkt/63868/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostalem dzis corsairy xms, zamontowalem i ustawilem w biosie swojej badziewnej plyty taktowanie na sztywno 400 bez zmiany timingow, bez zmiany napiecia, przy czym cpuz wyswietla 425,4 i timingi 4-4-4-12. superpi 32m bez problemow. poki co chyba ok:) teraz czas na zmiane platformy i mozna bawic sie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Noramlnie OMG!! sprzedaje Swoje no name za dobrą cene i kupie za to 2x1gb coś fajnego.. Myśle że te oczy ;] Maja fajny radiotor tak samo jak i corsairy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze tyle na 1,9v ida? zobacz ile max na cl5 leca, daj im jakies 2,1v;2,2v.

niestety moja badziewna plyta glowna oferuje trzy mozliwosci ustawienia napiecia dla pamieci: low/medium/high.. cokolwiek to znaczy :/ jesli chodzi o sprawdzenie mozliwosci to stoje w miejscu, przykro mi.. jedynie moge jeszcze zmienic 2T na 1T jesli to cos poprawi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G.SKILL 2GB (2 x 1GB) 240-Pin DDR2 SDRAM DDR2 800 (PC2 6400) Dual Channel Kit Desktop Memory latają po 89 dolarów,czyli tyle ile za kingstony,luknijcie na http://www.newegg.com/Product/Product.aspx...N82E16820231098 To wychodzi w polsce ok 250zł :blink: Wieksząść 800Mhz 2x1GB lata tam po 250zł-300zł więc to nie koniec obniżek ,obniżki bedą i to drastyczne.Geil Ultra 2x1GB CL4 będzie niedługo chodził po 300zł tak jak większość pamięci 800Mhz CL4 :rolleyes:

Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WDK rozwiń temat :D

Jak się sprawują na Cl4? Wszystko super stabilne? Gdzie je kupiłeś?

Właśnie o takich A-datach myślałem a ty też jedziesz na AB9 więc napisz coś więcej. B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj dostałem i testuję, nie znam się na optymalnych timingach do ddr2.

Narazie na 4-4-4-12 Pi 32M przechodzi:

420Mhz 2,0V -tutaj z tego wnioskuję nic lepiej, jak Kingstony czy adaty 667

450Mhz 2,1V

475Mhz 2,2V BSOD na samym końcu, więc coś trzeba poluźnić.

520 5-5-5-15 2,0V bardziej mi odpowiada na codzień, na intelu Mhz są ważniejsze od czwórek.

jeszcze muszę pomkombinować z tą ścianą 525Mhz.

Kupiłem przedwczoraj w emarkecie za 2x148zł, w sumie to pół dnia były chyba tylko. pewnie następna dostawa 10zł taniej.

W weekend się więcej pobawię, to napiszę co i jak. Generalnie corsairy 675 cl4 mają podobne osiągi przy nieco większym V.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko.

Geil 2x1GB DDR2 667 Dual Chanel Kit 4 4-4- za 329 zł czy może

Geil 2x1GB DDR2 800 Dual Chanel Kit Ultra 4 za 405 zł ???

 

Co proponujecie pod Athlon 64 x2 3600+ s.AM2 BOX Brisbane ???

Edytowane przez Norbercik27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te pudełka to normalna sprawa, wszystkie a-daty są w nich pakowane, o w takich

Szkoda, że do Polski trafiły bez radiatorów. Vitesty mają w nazwie "+" dla odmiany i takie pudełka. Może za to v-daty są oem.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja kupiłem corsair xms2 675 4-4-4-12 ....ale tu pojawia się problem, otóż w biosie i cpu-z pokazuje mi ,że mam 632 (po zliczeniu w cpu-z) i njgorsze ,że 5-5-5-15 ????? dlaczego tak jest ? czy to podlega reklamacji ?

podłączyłem to do tej platformy co w opisie.

Edytowane przez erosito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój procesor ma mnożnik połówkowy i tak będzie i nie podlega to reklamacji. Przeczytaj to: http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=2685-34 szczególnie tabelki to wszystkiego sie dowiesz :wink:

 

EDIT: Chodzi mi o częstotliwość, timingi musisz przestawić ręcznie.

Edytowane przez BArt_X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie, dopiero po przestawieniu moge mieć takie ustawienia, ale skoro producent zaznacza ,że te pamięci mają 4-4-4-12 to chyba mimo połówkowego mnożnika w trybie auto powinno biosie i w cpu-z pokazywać takie ustawienia , a nie 5-5-5-15. Czy dobrze rozumuję ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...