Skocz do zawartości
niko2003

2x1gb 667 Goodram, Kingston, Twinmos, Corsair

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie te kingstony 667 chodzą marniutko, raz odpaliłem je na 800 i szło ale teraz za chorobę komp nie wstaje przy 800, kombinowałem juz z ręcznymi timingami, podnoszeniem napięcia na pamięci i nic, cos koło 750 chodzą ale jak ustawie 800 to zonk ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten link jzu od dawna nie dziala, kiedy wpadlem pare dni temu na ten temat to chcialem go zobaczyc ale lipa...

 

3,3 giga oc? to mi z 1,8 na e6300 stka do 2,6 powiedzmy czyli chyba moge na luzie brac te 667 co

 

mi dziala z tego linka

http://pimpmycase.pl/artykul,152,26,1,Good...300_2x1_GB.html

Edytowane przez Kulfer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DDR2 2x1024MB PC-667 Corsair XMS2 (TWIN2X2048-5400C4) CL 4 4-4-12 w znaku za 422zł.skok ceny o 120zł,mam nadzieje że to tylko błąd w opisie :). DDR2 2x512MB PC-667 Corsair XMS2 też poszło tam w góre do 312zl.Mam nadzieje że to nie jest ta nowa dostawa :?

Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby wczoraj jeszcze ten ram mieli po 306zl w znaku jak mi pisali, ale pewnie cene mi by z dnia dzisiejszego dali jesli bym nawet po wczorajszej cenie kupil. Chyba wkoncu biore ocze os poki jeszcze sa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby wczoraj jeszcze ten ram mieli po 306zl w znaku jak mi pisali, ale pewnie cene mi by z dnia dzisiejszego dali jesli bym nawet po wczorajszej cenie kupil. Chyba wkoncu biore ocze os poki jeszcze sa.

za 338zł w komputroniku,za339zł w esc,za 337zł chyba w gral.Za pare dni w najtańszych sklepach powinny latać po 300-310zł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobilem sobie wlasnie porownanie. nie zmienialem fsb, tylko zmeinilem czestotliwosc ramu.

 

667/825 cos takiego

 

 

render 1,9min \ tak samo

 

czas oczekiwania 83.6\65

 

odczyt 4736\5800

 

ja tam roznice widze tylko w syntetykach.

 

no ale hmm..800 to 800.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pomyśl nad Geil 2x1GB 800Mhz CL5 za 289zł http://ssl.allegro.pl/item196329217_szok_c...fvat_od_ss.html

 

Tak jak już pisałem wcześniej 2x1GB Geil Ultra CL4 będzie latał za niedługo po 300zł :)

Mialem te geile w swoim kompie na pare h i nawet odpalili sie na takich ustawieniach jak moje team'y 4-4-4-12 960mhz 2,2v, ale 2 min po zaladowaniu win nastapil reset pozniej mialem problem powyzej 800mhz na nich osiagnac bo poprostu na biosie sie zatrzymywalo. (Pozniej pamieci przelozone do asus'a p5ne pracowaly dobrze). Cena leci w dol bo jeszcze pare dni temu po 340zl chodzily. Moze uda mi sie je doglebniej przetestowac to wtedy zdecyduje co brac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobilem sobie wlasnie porownanie. nie zmienialem fsb, tylko zmeinilem czestotliwosc ramu.

 

667/825 cos takiego

render 1,9min \ tak samo

 

czas oczekiwania 83.6\65

 

odczyt 4736\5800

 

ja tam roznice widze tylko w syntetykach.

 

no ale hmm..800 to 800.

Co Ty mnie straszysz ? Ja na DDR1 440Mhz 3-4-4-8 CR1 mam odczyt/zapis 6700/6400. To az taka bida na tych DDR2 jest ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie uwaga na te A-daty z emarketu, bo dostalem zwykle a na zdjeciu sa "Vitesty", moje pudelko jest biale bez napisu "Vitesta" :mur: Juz kosc siedzi kilka dni w kompie, ale OC bez rewelacji, nawet powiedzialbym tragedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że to nie Vitesty. Vitesty to nie ta półka cenowa.

To są Vitesty:

http://pc.emarket.pl/pricelist/item.aspx?PID=C4310107

gdzie za 2x512 płaci się tyle, co za 2x1GB zwykłych.

 

Nie ma co patrzeć na zdjęcia i nie wierzcie, że dostaniecie prawdziwe Vitesty 2x1GB za 280zł.

 

@adamlop

Tragedia, to znaczy jak? Narazie wszystkim te zwykłe a-daty 667 chodzą na 800 4-4-4-12 2,0V, to u Ciebie jak jest?

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że to nie Vitesty. Vitesty to nie ta półka cenowa.

To są Vitesty:

http://pc.emarket.pl/pricelist/item.aspx?PID=C4310107

gdzie za 2x512 płaci się tyle, co za 2x1GB zwykłych.

 

Nie ma co patrzeć na zdjęcia i nie wierzcie, że dostaniecie prawdziwe Vitesty 2x1GB za 280zł.

 

@adamlop

Tragedia, to znaczy jak? Narazie wszystkim te zwykłe a-daty 667 chodzą na 800 4-4-4-12 2,0V, to u Ciebie jak jest?

722 4-4-4-12 2.0v reset kompa !

730 -------//-- 2.2v to max

Juz niemam sily na testy

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te pamiatki klik pare dni temu po 350zl chodzily teraz po 299zl wydaje mi sie ze chyba lepiej je braz niz OCZ SO czy moze klik jednemu uzytkownikowi tego forum tak polecialy klik. Mowcie mi co brac bo juz sam nie wiem, bo juz dzisiaj chcialbym zamowic.

Edytowane przez carek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualizacja do kingstonów :)

klik

2gb = 230 zł

Jak sie zara wkur... to opyle te swoje Corsairy. Z tego co jeden gosc w komentarzach na stronie proline napisal, to te Kingstony to konkretnie sie kreca. A ja narazie i tak czekam na KN9, cos sie Agito nie popisalo, zamowienie dalem w niedziele, a do dzisiaj ani widu, ani slychu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz ile leca, jak juz bedziesz miec, bo naprawde Corsairy poleca na allegro.

Chcesz Corsary zamieniać na kingszity,tylko po co jak masz lepsze pamieci

 

PDP Patriot 1GB DDR2 800 MHz CL5 za 144zł w komputroniku :blink:

Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DziubekR1 wiesz w tych komentarzach w proline moge napisac, ze mi leca 950mhz 4-4-4-12 przy 2,2 nie majac ich i pozniej tylko w zamotanie ludzi wprowadzaja. Co myliscie o tych geilach ktore kilka postow wyzej podalem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...