Skocz do zawartości
niko2003

2x1gb 667 Goodram, Kingston, Twinmos, Corsair

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam sie czy jest sens teraz zamawiac dodatkowa 2 gb parke corsairow. ceny ida w gore, powinienem zalapac sie jeszcze do 300 zl za komplet z przesylka.. tylko nie bedzie to zbedny zakup w tej chwili? nie lepiej dolozyc do lepszej plyty/wyzszego modelu c2d?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff ja w Agito wlasnie Kingi 667 Cl5 za 248zł dostałem. Ze tez kurde wczesniej tych pamiatek nie kupilem :/

 

EDIT.

 

Wow... w Agito juz 280 kosztuja !! Masakra...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam moje spostrzeżenie co do zwyżek cen: W takich przypadkach pamiętać należy o allegro, gdzie sprzedający wystawiają przedmiot z daną ceną na pare(naście) kolejnych dni. Podnoszenie ceny, jeżeli nie jest zgodne z regulaminem allegro to na pewno nie świadczy dobrze o sprzedawcy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam moje spostrzeżenie co do zwyżek cen: W takich przypadkach pamiętać należy o allegro, gdzie sprzedający wystawiają przedmiot z daną ceną na pare(naście) kolejnych dni. Podnoszenie ceny, jeżeli nie jest zgodne z regulaminem allegro to na pewno nie świadczy dobrze o sprzedawcy.

 

Pozdrawiam

I tu się mylisz - to normalne, że w takiej sytuacji sprzedawcy podnoszą cenę, najczęściej poprzez natychmiastowe zakończenie aukcji i wystawienie kolejnej po nowej cenie. Zwłaszca, że sprzedawcy nieraz nie mają jeszcze towaru w chwili wystawiania aukcji i kupują po zakończeniu aukcji lub w "między czasie". W takiej sytuacji trudno, żeby sprzedawali po niższej cenie niż kupili....

 

 

Ceny idą strasznie w górę. Zamówiłem sobie wieczorem dwa zestawy 2x1GB Kingów 667 na elpidach za 245zł/szt. (najtaniej za ile udało mi się wczoraj wieczorem znaleźć). Rano były jeszcze za 245zł i uzyskałem potwierdzenia, że można odbierać. Dosłownie w czasie drogi do sklepu poszły w górę - w sklepie dowiedziałem sie, że kosztują już 275zł (oczywiście zapłaciłem po cenie zamówienia czyli 245/szt). Jeśli będą drożały w tym tempie to za parę dni się okaże, że za 4GB, które mogliśmy mieć tydzień temu, teraz możemy kupić sobie 2GB. Masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ... może ktoś odpowiedzieć na te pytanie ??

 

Czy po prostu tak jak na zdjęciu.

 

Z góry dzięki :)

 

Moje kingstony mają bardziej kwadratowe kosci i przypominają D9, a są to napewno elpidy, bo mam porownanie do nieremarkowanych ekpidek

 

 

Dołączona grafika

 

Po lewej prawdziwa elpida, po prawej kvr @elpida

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wyglądają tak jak na powyższym zdjęciu z lewej. Wygląda na to, że są 2 rodzaje elpid - wyprodukowane w Japonii i na Tajwanie. Ciekawe jak wypada ich porownanie w kwestiii OC.

 

Z twojej sygn wynika, że "kwadratowe" elpidy nawet nieźle idą i to 4x1Gb. Co mnie bardzo cieszy, bo też w takiej konfiguracji będą działały. Teraz czekam na obniżke procków.

 

EDIT2: sądzicie, że podwyżki ramu wpłynął na koszt kart graficznych?

Edytowane przez przemo3642

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z twojej sygn wynika, że "kwadratowe" elpidy nawet nieźle idą i to 4x1Gb. Co mnie bardzo cieszy, bo też w takiej konfiguracji będą działały. Teraz czekam na obniżke procków.

920 2.25v 4-4-4 smigały na 975x, na tej mobo ich dokladnie nie sprawdzalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem właśnie goody pro 900 na allegro i odbiore osobiście bo to chyba ostatni dzwoniek...

mówisz o tych za 359,-?

tez je kupiłem i leżą już na półce czekając na resztę podzespołów.

Napisz jak się sprawują jak je odbierzesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja biegne do sklepu kupić jakieś 2x1gb. Czyli najlepiej Kingstony na elpidzie? Kusza mnie te buffalo

Kupiłem w appolo kingszajsy na nankach i co było ?? Jedna wielka kicha poszły na reklamację ;). Wziołem na elpidach kingszajsy i 700 mhz w t1 nie ma szans przy defaultowych timingach, ale za to za 225 zika to i tak git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...