Skocz do zawartości
niko2003

2x1gb 667 Goodram, Kingston, Twinmos, Corsair

Rekomendowane odpowiedzi

Takie dobre te GoodRAMy? :blink: . Myślałem, że tu wszyscy będąmi Patrioty proponować :lol2: . No to jutro idęi biorę 2 GB GoodRAMów PRO. Ale nie mylcie z 900. Bo tutaj widziałem mowę o 900, a to są 800. Dobre one są do O/C? Bo cena kusi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Kozienicach. Sklep to Karen Notebook. Nie sprzedają wysyłkowo. Wiecie co? Chyba niezła gafa wyszła :/. Teraz zobaczyłem, że istnieją zwykłe GooDRAM'y 800MHz :/. Jutro się upewnię i dam wam znać :/. Jeżeli to nie PRO, to które memki wybrać? ew. Jakie propozycje do 350zł?

Edytowane przez Szczuru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja już zgłupiałem, najpierw zachwalacie GoodRamy, a teraz nagle takie kiepskie są? ;/

 

przymierzam się do budowy HTPC i chcę tam wrzucić 2x1GB ramu z lekkim oc. Kwota - do 350zl za komplet

 

1. GoodRam Pro 800

2. Kingston 667

3. Inne? :>

Polecam te GR pro 900 za 359,-

http://www.allegro.pl/item207683801_hit_go...wieczna_gw.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nabyłem wczoraj 2x1Gb Kingszajsów 667mhz na Elipdach i na 2,3v lecą 1060 bodajże ;] Nie pamietam tylko na jakim Cl bo wszystko na łapu capu składałem (brak obudowy, pożyczona moja karta graf. itd.) Więc chyba nie jest źle :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

corsairy juz praktycznie wszedzie gdzie spotkalem powyzej 400 zl za 2gb xms2 675mhz.. a byl moment kiedy w emarkecie za 450 zl mozna bylo kupic 4gb :D

nie przeginaj było 230zł za sztuke sam wziąlem wtedy 4GB za 460zł Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przeginaj było 230zł za sztuke sam wziąlem wtedy 4GB za 460zł

"nie przeginaj"? no offence ale to ze Ty akurat za tyle wziales to nie znaczy ze nie bylo nizej, choc akurat w tym momencie gdy kosztowaly ponizej 230 zl za komplet byly niedostepne. (co jednak dla emarketu nie stanowi problemu bo zamawiajac niedostepny towar zamowienie nie jest anulowane a czeka na dostawe). poza tym to raptem 10 zl.. spokojnie Kolego, nie unos sie tak..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"nie przeginaj"? no offence ale to ze Ty akurat za tyle wziales to nie znaczy ze nie bylo nizej, choc akurat w tym momencie gdy kosztowaly ponizej 230 zl za komplet byly niedostepne. (co jednak dla emarketu nie stanowi problemu bo zamawiajac niedostepny towar zamowienie nie jest anulowane a czeka na dostawe). poza tym to raptem 10 zl.. spokojnie Kolego, nie unos sie tak..

nie widzialem ich nigdy poniżej 230zł a nie przeginaj to było żartobliwe a ty na serio to wziąłes :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widzialem ich nigdy poniżej 230zł a nie przeginaj to było żartobliwe a ty na serio to wziąłes :blink:

powaznie to zabrzmialo :wink: nie ma co sie spierac o drobnostki, cieszmy sie ze takie ceny byly i udalo sie za takie pieniadze takie fajne pamiatki dostac ^_^ teraz za te pieniadze mozna 2gb kupic co najwyzej.. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jedno: Na allegro jest dużo PDP Patriotów 2x1 GB po 300-330 zł z niebieskimi radiatorami. Czy są to te Sygnature Line? Bo chcę je kupić, póki są tanie.

tak, niebieski radiator to signature line. czarny - extreme performance. (polecam strone http://www.patriotmem.pl/, fajnie zrobiona, choc tych SL 800mhz nie ma..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. Czyli każde Patrioty z niebieskimi radiatorami to SL? OK chciałem się upewnić, bo 310zł za te pamięci to niezła okazja. Extreme mem już swoje kosztują :/.

w gralu te pamięci są po 309zł a wersja 800mhz cl4/1000mhz cl5 stoi teraz po 379zł a w komputroniku są już po 442zł!!! Edytowane przez Zajdzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Ja zamówiłem dziś jeszcze za 250zł na elpidzie oczywiście.. Ciekawie jak to poleci na 2.05v bo tyle mi mobo daje max :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem dziś jeszcze za 250zł na elpidzie oczywiście.. Ciekawie jak to poleci na 2.05v bo tyle mi mobo daje max :lol:

 

co zamowiles? patrioty? czy kingstony?

 

chyba jako jedyny mam kingdupy na nanjach, ale nie narzekam, 4,4,4,4 @ 700mhz na 2,20V.

 

btw. na 2.05 cieżko bedzie osiągnać niezłe CL.

Edytowane przez jc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...