Skocz do zawartości
Gość Aaronik

Karka Muzyczna Do Odciążenia Procka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aaronik

WItam!

Jaka kartę polecilibyście mi do odciążenia procka? Obecnie przy odtwarzaniu muzyki obciążenie sięga mi 40%...nie wymagam od karty Bóg wie czego:) ale ważne by była nie za droga max 150 zl...a może starczy zwykłe SB Audigu SE? ktore mozna kupic z gwarancja itp:)

Dzięki za wszelkie sugestie:)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 sprawdź jakie masz obiążenie proca na czystym pulpicie z powyłączanymi wszystkimi rzeczami , możliwe że masz jakiegoś robaka i dla tego taki obciążenie bo nie spodkałem sie z tak dużym , jaki ten proc masz? bo mi jak miałem jeszcze karte zaintegrowaną nie przekraczało 15% obciążenie .Po pewnie słuchasz winampem? zainstaluj sobie foobar i sprawdź nie dość że mniej obciąża to lepsza jakość dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam!

Jaka kartę polecilibyście mi do odciążenia procka? Obecnie przy odtwarzaniu muzyki obciążenie sięga mi 40%...nie wymagam od karty Bóg wie czego:) ale ważne by była nie za droga max 150 zl...a może starczy zwykłe SB Audigu SE? ktore mozna kupic z gwarancja itp:)

Dzięki za wszelkie sugestie:)!

Jeśli Cię stać na kartę to kup jakiegoś Audigy 1 lub 2 z allegro bo grzebanie z ustawieniami odtwarzaczy, wtyczkami etc jak radzą inni nie zastąpi dobrej dźwiękówki która nie dosyć że odciąży CPU to znacznie poprawi jakość dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Aaronik

:) Witam-> nie mam robaków, gdyż dysk jest tydzien po formacie plus zainstalowany teraz kaspersky internet security:) wiec swinstw nie mam:) heh obciazenie jak powylaczam wszystko jest rzedu 2-4%...dzialaja tylko aplikacje w tle typu gg antywirus skype:) procek jak napisalem w sygnaturze athlon64 1.8 na 754 @2.0. Ok...a co do tego augidy 1...to jak ma sie cale audigy se? a za muzyke u mnie odpowiadaja glosniki od wiezy-> komp podlaczony do niej:) wiec zadne glosniki komputerowe:)! chodzi generalnie o odciazenie procka...bo audiofilem nie jestem i wazne zeby cos tam brzdakalo :) a do odtwarzania uzywam wmp 10 czy tam 11 wersja...ta ostatnia wersja:)pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przy takim mocnym procku obciążenie 40% to masakra , audigy se to bardzo okrojona wersja audia praktycznie audigy se = live 7.1 nie zauważyłem ządncyh róznic poza nazwą , pełne audigy 1 powinieneć kupić za około 100 zł , albo wersje z pozłacaymi końcówkami około 120 zł . Ablo jeżeli ta wieża jest jakaś wypasiona to rozejżyj sie nie za czymś z creativa tylko za dobrą kartą stereo bo i tak nie będziesz używał tego 5.1 ani 7.1 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...