Skocz do zawartości
sansaba

Wybór Budżetowej Zasiłki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - jestem zmuszony szybko i w miarę tanio zakupic zasilator. Poniżej moje dwa na ten moment typy:

 

1. http://allegro.pl/item163993671_zasilacz_4...ichy_nowy_.html

2. http://allegro.pl/item165783179_zasilacz_f...per_jakosc.html

 

Ma to zasilać sprzęt jak w sigu ze zmianą grafy na 7900/X1950 - i bardzo proszę bez uwag, że skoro mam na C2D i grafę, tudzież inne komponenty, piwo itp. to mam sobie kupić zasiłkę za 200 czy 300 PLN. 100 to wszystko co w tej chwili moge wydać... Z góry dziękuję za pomoc.

 

BTW - mój typ to ta delta narazie ...

 

pozdrawiam

sansaba

Edytowane przez sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź deltę i nie truj mi d. na gadu gadu.

 

Skoro podajesz numer gg w profilu, to licz się z tym, że ktoś może zadać Ci pytanie. Post nie wnosi nic konstruktywnego do tematu. Nikt nikogo na tym forum nie trzyma. Regulaminu natomiast trzeba przestrzegać, na co zresztą zgodziłeś się zakładając konto i zgadzasz się z tym za każdym razem, gdy wchodzisz na forum. :evil:

Crosis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź deltę i nie truj mi d. na gadu gadu.

Może jakas argumentacja BENITO - bo jak narazie nabijasz sobie tylko posta, a z Twojej odpowiedzi nie wynika żadna wiedza dla mnie i innych użytkowników...

Proszę innych użytkowników o jakieś konstruktywne wypowiedzi - która zasiłka i dlaczego akurat ta ??

A co do Twojego komentarza - czytaj niżej.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
OT

Primo - skoro podajesz w profilu DOBROWOLNIE swój numer GG - licz się z tym, że ktoś może potrzebować Twojej porady. Tym bardziej, że uchodzisz za specjalistę w dziedzinie PSU na tym portalu. Jeśli zaś nie chcesz/nie potrafisz/nie stać Cię na udzielenie pomocy/odpowiedzi przez komunikator - nie podawaj jego numeru w profilu. Secundo - "truciem" nazywasz napisanie 5-6 zdań BEZ TWOJEJ REAKCJI I ODPOWIEDZI. Tertio - nie zyczę sobie żeby ktoś w moim temacie, albo w stosunku do mojej osoby używał słów, zwrotów, które uważa się za obraźliwe - takich "jak nie truj d.". Obrażasz mnie w ten sposób.

Wszystko co miałem do powiedzenia w tej kwestii.

BTW - prywatne wybiegi do mojej osoby kieruj proszę na PW, a nie na forum, nie zaśmiecaj mi proszę tematu.

OT END

 

EDIT - zasilator kupiony :)

 

Po przeglądzie sieci, opiniach innych userów PurePC, a także chłodniej kalkulacji (no coż, jednak Fortron albo Delta z niepewnego źródła, to jest jakas niewiadoma ;) ) kupiłem zasilacz - natknąłem się na niego przypadkowo na tej aukcji .

 

Po dość długiej rozmowie ze sprzedającym reksiomaly poznałem historie zasiłki - zasiłka kupiona 4 miechy temu w lokalnym sklepie (czyli jakiś leżaczek, ale miło, że się ostał :) Nie powinno mu to leżenie zaszkodzić ) dla kogoś, kto wycofał się z transakcji. Uruchomiona raz na ~2 h w celu potestowania. Oplombowana, gwarancja 12 m-cy. Sprzedający okazał się konkretnym człowiekiem i doszliśmy do porozumienia - 120 PLN z wysyłką. Cena + gwarancja oraz bezproblemowe i rzeczowe odpowiedzi na moje pytania, a także te wypowiedzi oraz Chip Tip ECONO - porządny test IMO i zasiłka dobrze w nim wypadła sprawiły, że przekroczyłem założony na wstępie budżet o 20 PLN - ale myślę, że to jedno z najlepiej wydanych 20 PLN na kompa ;).

 

pozdrawiam

sansaba

Edytowane przez sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...