Skocz do zawartości
ridlaa

1700+ or 2000+?

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa jest taka ze chce zmienic mobo i proca. Dzieki innym postom zdecydowalem sie juz na Epoxa 8rda (bye,bye asus) ale mam problem z procem. Nie wiem czy wybrac 1700+ czy 2000+. Wszystko bylo by latwe gdyby nie seria JUIHB (damn! :twisted: ). Interesuje mnie tylko procek w technologii 0,13 zatem dwa wymienione wyzej modele. Jak to jest z tym 2000+? Jak sie kreca? Mam Vulcano 7+ i 3 wentyle w budzie i to sie nie zmieni predko. Zatem moje pytanie przy tych wszystkich zalozeniach i detalach - jaki procek i czy mozna jeszcze dostac JUIHB w sklepach ? Poradzcie cos bo jestem w kropce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy jeszcze czy masz dobre pamieci ktore wytrzymaja wysokie FSB podkreconego do granic 1700+...jesli nie to bierz 2000+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos ty!! przecierz nie musi miec pamieci. one maja odblokowany mnoznik to sobie da troszke fsb a reszte sobie pocaignie mnoznikiem!! praktycznie wszystko mowie na korzysc 1700+. jest lepszym wyborem dla kazdego!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie pomyslalem ze nic o pamieciach nie bylo. Chce kupic 512mb ddr333 by kingston? Czy to przemiawia bardziej za ktoryms procem? I czy mozna gdzies znalesc JUIHB? Czy sa z tym problemy? A z tym 2800+ to chyba "lekka" przesada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym 2800+ to zadna przeada :D bezproblemowo tyle wyciagniesz :D a co do pamieci to wybrales xtra :D ewentualnie jeszcze samsung bylby lepszy ale looz. dobrze wybrales. A wszystko przemaiwa za procem 1700+ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ya mam takie pytanko...do luzdzi ktorzy maja 1700 walnietego na 2400+[2Ghz][12*166]....jaka jest temp przy zwyklym tytanie? ;) bo nie chcialbym miec powyzej 55 w stresie ;/ .... a wlasnie sie zastanawiam nad wymiana razem z mobo i na pamiatki 333 jakies... ale jak 1700+ nie pusze na 2Ghz to sie jeszcze wstrzymam ...

 

PS.slyszalem ,ze jak na razie wszystkie serie 1700+ maja odblokowany to prawda???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co do 1700+ to wszyscy wiemy jakie sa i jak sie kreca u mnie na szynie 200Mhz :P ale co do 2000 to w sumie jeszcze nie ma takich okreslonych opinii jak one pojda poczekaj i zobaczysz jak bedzie przynajmniej 10 testow overclokcerskich tych prockow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos ty!! przecierz nie musi miec pamieci. one maja odblokowany mnoznik to sobie da troszke fsb a reszte sobie pocaignie mnoznikiem!! praktycznie wszystko mowie na korzysc 1700+. jest lepszym wyborem dla kazdego!!

wiem ze mnoznikiem...ale 1700+ kupuje sie dla krecenia FSB!!! przede wszystkim....a jak ma kiepskie pamieci to nie pusci go na 166FSB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e jak wezme 333 noname tto mi moze jaja robic z FSB 166??? wątpe...

Hmm wlasnie jak to jest .. jezeli ni bede zbytnio jechal ponad 166 to czy jest sens przeplacac te ponad 100zl za kingstony (w stosunku do noname)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ya mam takie pytanko...do luzdzi ktorzy maja 1700 walnietego na 2400+[2Ghz][12*166]....jaka jest temp przy zwyklym tytanie? ;) bo nie chcialbym miec powyzej 55 w stresie ;/ .... a wlasnie sie zastanawiam nad wymiana razem z mobo i na pamiatki 333 jakies... ale jak 1700+ nie pusze na 2Ghz to sie jeszcze wstrzymam ...

 

PS.slyszalem ,ze jak na razie wszystkie serie 1700+ maja odblokowany to prawda???

Ja mam u siebie na Titanie w stresie 45-48 C (12,5 x 166 MHz), ale muszę sprawdzić w biosie bo coś czuję że mój programik coś oszukuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...