Skocz do zawartości
Gość

Simcity 4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W twoim przypadku słabym punktem jest RAM.

Sam Win XP zjada go 0koło 100mega, więc na grę zostaje Ci bardzo mało.

Wnioskuje też, że dysk twardy w Twoim kompie nie jest pierwszej młodości (czytaj szybkości) więc stronicowanie też niewiele pomoże.

potrzeba Ci minimum 256 ramu.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hre hre hre

 

Ludzie... mam problem.

Odkopalem ostatnio SimCity, gram sobie lajtowo mam miasto 30k ludzi, zadowoleni, chca sie sprowadzac itd itd. Zanieszyczenie znikome, idealne ruch, opieka itd itd, ale wiekszosc mieszkan to domki jednorodzinne, przemysl nie chce sir rzowijac, handel twki w bazarach ;[ Zapotrzebowanie wg wskaznikow na te strefy jest...

 

 

Ehhh czyby za ladne miasto na przemysll i bloki? Czy moze za mlode - 40 lat - ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomoge Ci ale może Ty pomożesz mi :)

tak mi się przypomniało że zawsze jak grałem w SC4 to po pewnym czasie gdy domy już się przekształcały w bloki itp. nagle coś sie pieprzyło bloki stawały się jakby lekko okopcone, czarne i zamieszkanie w nich spadało do 0 :? no i tak jeden po drugim aż całe osiedla się wykruszały i z czasem gra nie miała już sensu..

Oso chodzi? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie tego probelmu nie mam, bo wszystkie domki sa jednorodzinne a ludzie ciagle chca sie do mnie sprowadzac. Blokow nie chca budoac, nie wiem dlaczego. Cale miasto za chwilke bede mial z domkow.

 

Moze zmniejsz podatki, zobacz jak sie szkoly maja, zdrowie, policja, czy maja parki obok, czy woda i prad jest, czy ruch nie jest czasem za duzy... czy maja prace, maja gdzie zakupy robic :>

 

Milion przyczyn, ale z tego co pamietam, kiedys tez mi sie tak dzialo, jak na czitach gralem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie czitowałem ale pamiętam że problem był bardzo denerwujący :/

Zaraz chyba ponownie zainstaluje sobie gierke i zobaczę czy znowu tak się będzie działo :)

 

EDIT:

no i odpaliłem SC 4 po dłuuugiej przerwie - zacząłem wszystko od 0 i w pare godzin udało mi się dobić do 24 000 mieszkańców :) zyski 6 000 wydatki 6 200 :-P cały czas równa pochyła w dół :? straty niby minimalne ale jednak ciężko wyjść na plus.

Co do tych czarnych budynków to jak przeczytałem oznacza to że został on opuszczony ze względu na długą drogę dojazdu :mad:

:arrow: Dołączona grafika

Najgorsze jest to że w pewnym momencie wszystko wymyka się spod kontroli - lekarze strajkują, zanieczyszczenie rośnie, nauczyciele protestują itp itd no ale za to właśnie lubimy takie gry

PES 5 idzie tymczasowo w odstawkę - SC 4 is back! B)

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, właśnie dostałem tą grę w prezencie, tyle że wersje DELUXE, do tego w wersji angielskiej. szukałem gdzieś spolszczenia ale znalazłem tylko do wersji zwykłej i rush hours, jeśli ma ktoś jakieś namiary to proszę o linki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co slyszalem to wersja deluxe sklada sie z Sim CIty 4 + wszystkie drobne poprawki + dodatki +rush hours wiec spolszczenie do rush hours moze dzialac poprawnie.

Sam gram w deluxa i mam problem z jego stablinoscia podczas grania resetuje mi sie komp tylko i wylaczenie podczas grania w SC4 Deluxe. Sciagnalem sobie patch ze strony EA zainstalowalem ale to nie pomoglo macie jakis pomysl na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja sobie pykam w SC4 deluxe ale tnie sie niemilosiernie. Ramu w cholere, dysk niczego sobie... Ale co zauwazylem to ze SC4 ciagnie tylko 190 MB ramu a wolnych jest jeszcze w cholere. Da sie to jakos ustawic, podkrecic? (tak ja w CoD2 na przyklad?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorąco ostatnio OCerować się nie da za bardzo( :lol2: ) wróciłem do SC4.Gra się bardzo sympatycznie,niektórzy maja problemy z utrzymaniem miast(a) podam kilka uwag.

1.Pilnujcie zanieczyszczeń,nalepiej jak by ich w ogóle nie było,dlatego ustawiam podatki:

M1=8,0% M2=7,5% M3=7,0%

H1=8,0% H2=7,5% H3=7,0%

P1=20,0% P2=20,0% P3=7,0%

dzięki takiemu ustawieniu podatków, mam z głowy przemysł brudny i drugiego poziomu który emituje zanieszyszczania.

2.W pierwszym mieście regionu zaczynam delikatnie,strefy mieszkalne 1poz troche stref handlu i przemysłu 2 poziomu.Elektownia 2-3 wiatraki woda 2 mniejsze pompy (wieże),na początek żadnych instytucji,po jakimś czasie szkoła podstawowa,póżniej przychodnia-cały czas saldo ma być na plusie jeżeli nie, nie dajemy nowej instytucji.

Na początlku jest czysto dostaniemy kurort to "ruszy" nieco nasze miasto.W zarządzeniach dajemy oszczedzanie,wody elektryczności,śmieci te ostatnie w małym mięście jakiś czs nie będą się rozwijać(to w sumie jest największy problem do czasu wybudowaniea spalarni)

Pierwsze miasto idzie najtrudniej,dlatego trzeba delikatnie wszystko robić jak będzie ok10-15tys.dajemy sobie spokój i budujemy sąsiednie miasta(z pierwszego wyprowadzamy drogi do następnych miast)

3.W drugim mieście zaczynam grubiej elektronia olejowa ,1duża pompa stefy mieszkalne drugiego poziomu(tak na 10tys) handel przemysł 2 poziom.Na początek nadwyżki wody i elektryczności możemy sprzedawać do sąsiada dobrze jak sąsiad miałby spalarnię śmieci to wziąłby od nas śmieci(za opłatą)Te średnie miasta regionu (średnie terytorium) buduję na ok20-30tys mieszk ze spalarnią nadwyżkami wody i elektryczności ,taki sąsiad jest elastyczny w razie potrzeby kupi sprzeda prąd,wodę śmieci.

4.Teraz mam zbudowane 3 średnie miasta(25-35tys z zyskami)) i zabrałem się za duże(największe terytorium) na razie mam 100tys mieszkańców troche autostrad ,metra itp,cały czas nadwyżka w budżecie.

Wieczorkiem jak będę w domu zarzuce screena.Gra sie w to bardzo fajnie,ale uwaga drobny błąd może sporo kosztować. :D

Edytowane przez Ricci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem pytanie narzuca się samo.

 

Czy bez okolicznych wiosek nie ma szans na rozbudowanie metropolii? I jak gra reaguje jak wrócisz do innego miasta? Czy jeśli z drugiego miasta wywozisz śmieci do pierwszego, to po powrocie do pierwszego te śmieci przyjeżdżają?

 

I jak jest rozwiązany wtedy czas? Dawno nie grałem (bo i nie mam czasu) ale jeśli tak trzeba to się nie dziwię że nigdy nie udało mi się stworzyć metropolii (w odróżnieniu do SC3k) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sąsiednie miasta działają jakby w uśpieniu,czas dla nich nie biegnie,ale jak wejdziesz do niego to można oczywiście pograć w nich wtedy czas biegnie tylkow tym mieście tak to działa. :wink:

Tak chyba jest skonstruowana gra by tworzyc cały region,jedno miasto jako metropolia jest prawdopodobnie ciężko zbudować(jak w rzeczywistości zresztą) :)

 

Edit:22:20

Zapowiadane screeny z 100tys miasta (na rozwoju)

1.Centralna dzielnica handloowa,w rogu widać autostradę lączącą z dzielnicami mieszkalnymi.

Dołączona grafika

 

2.Dzielnica mieszkaniowa,mieszkańcy 1 i 2 stopień zamożności.

Dołączona grafika

 

3.Dzielnica mieszkaniowa 2 i 3 stopień zamożności, autostrada prowadzi do dzielnicy handlowej.

Dołączona grafika

 

4.Dzielnica przemysłowa-przemysł nowoczesny(czysty).

Dołączona grafika

 

Rozmieszczenie dzielnic wobec siebie widać na minimapie,jest jeszcze ok.1/3 terenu wolnego i teraz zabawa sie zaczyna na dobre. :)

Edytowane przez Ricci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem. Robi wrażenie. To jest naturalnie to "główne" duże miasto?

A może być wrzucił też screeny miast ościennych? :>

Teraz jestem na urlopie(jeszcze tydzień); bez moich kompów także nie gram,pisałem wcześniej zaczynam grę; trzy miasta 25-35tys i to jedno 100tys,jak będzie coś więcej to wrzucę screeny,ale to nie wcześniej jak za dwa tygodnie. :) Edytowane przez Ricci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowaliście już City Life?? :P

http://www.gamershell.com/pc/city_life/

(screeny)

no trzeba przyznać, że całkiem nieźle się prezentuje - zapewne gdyby nie ograniczenia - z podpisu :) - to bym przetestował.

Tak przeglądam właśnie HDD i dochodzę do wniosku, że chyba savy z moją metropolią gdzieś wcięło :blink: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem. Robi wrażenie. To jest naturalnie to "główne" duże miasto?

A może być wrzucił też screeny miast ościennych? :>

OK.Zamieszczę w takiej kolejności w jakiej budowałem. :)

N.Y.1: Dołączona grafika

N.Y.2: Dołączona grafika

N.Y.3: Dołączona grafika

N.Y.4: Dołączona grafika

N.Y.5: Dołączona grafika

To ostatnie miasto(N.Y.5) jest w trakcie budowy i od ostatnio pokazanego rozrosło się z 100-tys do 120-tys. :)

To wszystko wymaga czasu,a teraz(lato) jest go szczególnie mało,ale coś tam zbudowałem. :lol2:

Edytowane przez Ricci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ricci mam pytanie czy budowanie tylu miast jest koniecznym by rozbudować metropolię? Bo zacząłem dopiero grać mam 12k ludzi, jakieś 600-700 simleonów na + i tak się zastanawiam czy jest sens porzucić to miasto po to by rozpocząć od zera budowę następnego w regionie. czy daje to cokolwiek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ricci mam pytanie czy budowanie tylu miast jest koniecznym by rozbudować metropolię? Bo zacząłem dopiero grać mam 12k ludzi, jakieś 600-700 simleonów na + i tak się zastanawiam czy jest sens porzucić to miasto po to by rozpocząć od zera budowę następnego w regionie. czy daje to cokolwiek?

Sorka dawno tu nie zaglądałem,na twoje pytanie,czy zbudowanie metropolii z miastami ościennymi jest warunkiem koniecznym;tego nie wiem,ale na pewno pomaga jeżeli są miasta sąsiadujące,pisałem o tym we wcześniejszych postach jak najłatwiej dojść do rozwoju regionu.(gram bez jakichkolwiek pomocy-kodów czy coś.tzn dawno nie grałem :lol2: teraz ceruję(OCeruję :lol2: ))Nie twierdzę że jest to jedyna droga do rozwoju,na pewno nie jeżeli ktoś pokaże inne sposoby to też będzie. :)

Tak,porzuć to miasto i zacznij w następnym. :) Zauważcie że w Simcity 3000,też byli sąsiedzi i pomagali nam lecz byli oni kreowani przez program(grę) teraz sami możemy ich stworzyć. :)

 

Edit

hehe nie ma to jak szybka odp :P , teraz juz nei gram za często ale udało mi się dojść budując tylko jedno miasto do 70k mieszkańców i bilans finansowy na +

Jak to mówią"Lepiej późno niż wcale". :lol2: Edytowane przez Ricci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha! Mi się udało uzyskać 150tys. mieszkańców i jakieś 2-3 tysiące zysku :) . I to bez większej pomocy od miast ościennych.

 

Już 3/4 mapy (największej) zabudowane, z tym że ja mam koszmarny styl rozbudowy :lol: . Nie takie idealne kratki jak u Ricciego. Raczej duże przerwy, kilkka mostów, arterie po skosie i gęsto poprzetykane torami. Co wychodzi? Kompletny chaos komunikacyjny, korki, smog i nie mam miejsca na wsadzenie w tą sieć jakiejkolwiek autostrady ;| .

 

Powolutku zbieram kasę i sobie walnę wielki wieżowiec (a w SC3000 były za darmo ;[ ) :) .

 

 

Ktoś wie do czego wogóle są lotniska i jak zrobić żeby działały? Najpierw co chwila żądali jego rozbudowy, a po kilku latach zupełnie upadło i nie było wykorzystywane :? .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha! Mi się udało uzyskać 150tys. mieszkańców i jakieś 2-3 tysiące zysku :) . I to bez większej pomocy od miast ościennych.

Już 3/4 mapy (największej) zabudowane, z tym że ja mam koszmarny styl rozbudowy :lol: . Nie takie idealne kratki jak u Ricciego. Raczej duże przerwy, kilkka mostów, arterie po skosie i gęsto poprzetykane torami. Co wychodzi? Kompletny chaos komunikacyjny, korki, smog i nie mam miejsca na wsadzenie w tą sieć jakiejkolwiek autostrady ;| .

Powolutku zbieram kasę i sobie walnę wielki wieżowiec (a w SC3000 były za darmo ;[ ) :) .

Ktoś wie do czego wogóle są lotniska i jak zrobić żeby działały? Najpierw co chwila żądali jego rozbudowy, a po kilku latach zupełnie upadło i nie było wykorzystywane :? .

To ładnie. :) to ,że jest niezbyt regularnie to nic, najważniejsze że działa,wszystko zalezy od ukształtowania terenu.ja robiłem na płaskich mapach,stad ten pomysł regularnosci,szachownica, zreszta jest to pomysł zaczerpnioęty z praktyki amerykańkiej,tam buduje się komunikacje w podobny sposób N-S,W-E szachownica,działa dobrze. :) Ale czy architektonicznie to jest ładne ? no nie wiem,kwestia gustu,przeciez chodzi tu o dobra zabawę. :)

Odnosnie lotnisk maja wprowadzac ozywienie gospodarcze,nie budoewałem ich raczej ,zabierają sporo terenu i wprowadzaja zanieczyszczenie.

Grajcie w to sympatyczna giera,wyrabia poczucie smaku i biznesu można sie nauczyć,może sie przydac w realu. :lol2:

Edytowane przez Ricci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przerwie wróciłem do SC4. :) Postanowiłem zmienić zasadniczo komunikacje w mieście,gdyż w miarę jego rozwoju to właśmnie ona stawała się słabym ogniwem.

Na poczatek rzut oka na region(budowa od zera według nowych założeń) :

Dołączona grafika

Miasto zasadnicze N.Y.5 liczy ok.190tys mieszkańców i w jego rozwoju wspierały go dwa mniejsze miasta(N.Y.2 N.Y.3)głównie odbierając śmieci do swoich spalarni.

Wspomniałem o komunikacji i tu w założeniu zbudowałem ją w oparciu o sieć atostrad i ślepych ulic włączonych do nich.Dzięki takiemu rozwiązaniu komunikacja w mieście jest ok,dotarcie do pracy nie przekracza 35min,nie ma zatłoczeń. :)

Zresztą zobaczcie sami:

Dołączona grafika

Dzieki tej komunikacji miasto bez większych problemów rozrosło się do tych rozmiarów,gdyż elastycznie reagowało na zmieniające się warunki(nowe dzielnice,możliwość dojazdu do różnych punktów miasta.

Teraz rzut oka na centralną perspektywę miasta:

Dołączona grafika

Jeszcze inne perspektywy w powiększeniu:

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Uf,dobra zabawa,lecz dla długodystansowców. :lol2: Szykuje się na jeszcze jedno duże miasto w tym reginie,cała mapa do zabudowy,więc może być lepiej i doswiadczenia przybywa. :)

Screeny nie oddają w pełni jakości obrazu(png) w grze obraz jest dużo ostrzejszy przez co wrażenia pełniejsze.

Dzisaj na głownej WP pisali o kontynuacji SC4. :rolleyes:

To,narka. :)

Edytowane przez Ricci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no gratuluje motywacji :)

Ja jeśli chodzi o rozwiązania komunikacyjne to jestem zwolennikiem metra :) - cisza spokój - zajmuje mało miejsca - no i jest pod ziemią :D

Mimo wszystko nie chciałbym mieszkać tuż obok autostrady :P

Jak tak patrze sobie na Twoje screeny to aż mi się chce znów grać w SC4. Aczkolwiek w trosce o swoje nerwy postanowiłem, że póki co na kompie z 256 ramu tej gry wole nie tykać bo gdy rozgrywka staje się naprawdę przyjemna - tj. gdy miasto się już porządnie rozbuduje - to komp już tak muli, że jednocześnie odechciewa się grać :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewatpliwie metro jest lepszym rozwiazaniem,wcześniej próbowałem różne wersje z metrem;ale;

przy metrze były narzekania Simów,a to niektóre przystanki niewykorzystane a na innych przepełnienie(jeżeli jest duże przepełnienie jakiś czas przestaja jeździć metrem.Dlatego zdecydowałem sie na autostrady, gra staje sie niesamowicie widowiskowa jak sznur pojazdów mknie po autostradach i koniczynkach (bezkolizyjnie) z dużą predkościa (w metrze tego nie widzać-tylko w widoku podziemnym od czasu do czasu widać wagonik).Z autostradami jest ok,mieszkalne stawiam min 2-oczka od autosrady(tez oczywiście myślałem,że mieszkanie blisko autostrady to nie jest szcześliwe rozwiązanie)i to raczej wieżowce niższe budynki trochę dalej.

Tak, gra ma duże wymagania; na PC1(sygn) pod koniec gry(duża mapa)musiałem zejść z ustawienia samochody i Simowie z wysokiej na średnią, stąd na pokazanych screenach niestety już nie widać samochodów (na tych powiększeniach). :)

Edytowane przez Ricci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę taką rzecz. Jak się czyta te wykresy zapotrzebowanie MHP czy coś. NP. są 3 zielone słupki i co? Jak pierwszy mam na poziomie 4tys. to co mam zrobić? Wybudować więcej stref mieszkalnych czy stworzyć lepsze warunki (parki itd.) to samo jeśli chodzi o przemysł. Więcej stref (rozumiem że pierwszy słupek w takim wypadku to mała strefa, drugi średnia itd.?) czy mam stworzyć więcej szkół by dostarczyć pracowników. Gubię się już w tym :D

A tutoriala nic nie wyniosłem na ten temat :(

edit:

Dołączona grafika

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę taką rzecz. Jak się czyta te wykresy zapotrzebowanie MHP czy coś. NP. są 3 zielone słupki i co? Jak pierwszy mam na poziomie 4tys. to co mam zrobić? Wybudować więcej stref mieszkalnych czy stworzyć lepsze warunki (parki itd.) to samo jeśli chodzi o przemysł. Więcej stref (rozumiem że pierwszy słupek w takim wypadku to mała strefa, drugi średnia itd.?) czy mam stworzyć więcej szkół by dostarczyć pracowników. Gubię się już w tym :D

A tutoriala nic nie wyniosłem na ten temat :(

edit:

http://img171.imageshack.us/img171/7660/wykresjs6.jpg

Wykres mało zachęcajacy,ale po kolei:

Trzy zielone słupki,po kolei to mieszkańcy 1st zamożności,drugiego i trzeciego i bedą osiedlać się w strefach mieszkalnych o różnych stopniach zagęszczenia(to są dwie różne sprawy-1 stopień zagęszczenia-bud jednorodzinne 2st małe bloki 3st-wieżowce i w kazdym rodzaju budownictwa moga mieszkać mieszkańcy różnego stopnia zamożności tylko ich budynki różnią się)

Niebieskie słupki po kolei handel 1st zamożnoiści ,2st zamożności ,3stzamożności,biura 2st zamożn.biura 3st zamożn.

Zółte słupki ,rolnictwo,przemysł 1st(brudny).przemysł 2 st (wytwórczy),przemysł 3st(zaawansowany).

Generalnie musisz dążyć by jak najwiecej słypków było na plusie oznacz to że jest taka liczba chętnych do osiedlenia sie w Twoim mieście,przy danych warunkach które aktualnie im stworzyłeś. Im wyższy stopień zamożności tym wyższe wymagania mają ,jeżeli warunki ulegną pogorszeniu wyjdą z miasta pozostaną przyciemnione budynki wprowadzą się mieszkańcy niższego poziomu. :)

 

Edit:17.11.2006

C.d. budowy Regionu NY,tym razem miasto N.Y.10 na dużej mapie,wielkość 283tys. mieszkańców.Układ komunikacji jak porzednio już nie był wystarczający,dołożyłem metro.Parę fotek: :)

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Parę większych budynków handlowo-biurowo-usługowych:

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Przyjemnego oglądania,moze ktoś się skusi? :lol2:

Edytowane przez Ricci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera potrzebuje pomocy :/ ; miałem formata i musiałem na nowo zainstalować simcity i jest problem. Otóż mam skopiowane moje save'y- w moich dokumentach wklejam plik z moim miastem do odpowiedniego katalogu z regionem (san francisco) i niby wszystko jest ok. Odpalam grę wchodze do regionu san francisco i NIC! nie ma mojego miasta :(

Wie może ktoś jak rozwiązać ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może pomiedzy tymi ślepymi ulicami zbudować metro ?

tak jak na twoim screenie Ricci:

http://img56.imageshack.us/img56/2411/ny5ad3520gz7.png

to macie już miasto idealne ?

Dokładnie tak właśnie było zrobione(metro między ślepymi ulicami-na screenach jest to widoczne) w 280tys mieście gdyż same autostrady juz nie wystarczały,wydaje się to nieprawdopodobne ale ruch na nich był na czerwono.

Natomiast w miejszym mieście(190tys) autostady były wystarczajace; dołożenie metra powodowałoby brak rentownoiści miasta(zysku)więc z czasem byłaby klapa.

Z SC4 skończyłem jakiś czas temu teraz leci SR2. :)

 

@LPKorn3324

Ja kopiuję cały folder miasta(wszystkie pliki) i póżniej je wymieniam(wszystkie pliki w folderze miasta) do lokalizacji z grą i jest ok.

Edytowane przez Ricci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...