Skocz do zawartości
lusas

Forum Wielotematyczne

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam Wszystkich na forum wielotematyczne allzone.go.pl

 

Na tym forum dowiesz się co warto obejrzeć, zagrać, posłuchać itp. W tematach dostępne są tapety, poradniki, spolszczenia, trainery do pobrania Waszych ulubionych gier, w przypadku filmów znajdziecie tam soundtracki, tapety, sample, zwiastuny.

Znajdują sie również tematy związane ze sprzętem komputerowym i nie tylko, działy dotyczące motoryzacji, humoru, ciekawostek i wiele innych.

Dla użytkowników którzy interesują się grafiką też coś sie znajdzie: poradniki, galerie, wymiana informacji na temat programów Photoshop, Paint Shop i inne. Działy dotyczące oprogramowania i programowania.

 

Forum dopiero co powstało więc od razu proszę sie nie spodziewać setek postów ;), ale sądze, że szybko tyle uzyskamy. Dlatego zachęcam do rejestracji im Nas więcej tym bardziej zachęci nas i was użytkownicy do pracy i stworzenia naprawde ciekawego forum, na którym każdy coś ciekawego dla siebie znajdzie.

 

Uwaga: tematy są i będą aktualizowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne forum bez jakiej kolwiek grupy docelowej, z czasem życia szacowanym na max 30 dni. Do tego nawet domeny nie ma i mogą wejść tylko zarejestrowane osoby. Autor myśli że w ten sposób zdobędzie więcej użytkowników...

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynając od względów czysto estetycznych to logo jest tragiczne. Kompletny brak zgrania ze skinem forum.

 

Co do reszty to się nie wypowiadam... bo nie mogę zajrzeć... Już parę razy na tym forum był omawiany temat pokazywanie stron/for dyskusyjnych, do których nie ma dostępu. Poszukaj.

 

PS. Przynajmniej jest stopka... uff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, co TY rozumiesz pod tym pojeciem

Po Twojej wypowiedzi sadze, że nie łapiesz sie w tym temacie, a tak poza tym to Twój post nic nie wnosi do tematu.

 

Najpierw żeby stworzyć coś sensownego to trzeba pomyśleć. A nie walnąć byle co, co długo nie pożyje.

A byłes w ogóle na forum ? Pomysły są i będą wdrązane ( zobacz np. dział dyskusjie filmów)

 

Co do reszty to się nie wypowiadam... bo nie mogę zajrzeć...

To zapraszam do zajrzenia i nie oceniania ,, książki po okładce ''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lusas - inni maja racje. Wlacz przegladanie forum dla kazdego. Mnie sie odechciało rejestrowac po tym jak zobaczyłem ten zajefajny Banner, ktory nijak "komponuje" się z cała resztą, i te szałowe i lanserskie komunikaty - podziekowałem w tym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna paranoja... kto to wymyślił forum tylko dla zarejestrowanych.. mam się zarejestrować żeby zobaczyć kolejną kopię forum.. a Ty potem bedziesz się cieszył ze masz 500 userów... z których 498 weszło tylko raz żeby zobaczyć co to...

 

Brzydka polityka, w ten sposób na pewno do niczego nie dojdziesz... W przeciągu powiedzmy 6 miesięcy podobnych for było już tutaj ze 20 i pewnie każde z nich przestało już istnieć...

 

Ludzie wymyślcie coś nowego, a jak chcecie się pobawić w adminowanie to na litość Boską nie przychodźcie z tymi forami tutaj bo to staje się żenujące... Zupełnie jakby żaden z was nie wyciągał wniosków z losów poprzedników... Byle tylko wejść w dział prezentacje i poakzać ze sie stowrzyło super forum wielotematyczne.. litości... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co rozumiesz pod pojeciem grupa docelowa, przeciez nawet to forum nie dotyczy jednej tematyki

1. Widzę że nie masz pojecia czym jest grupa docelowa. Tak się składa że fora z założenia są tematyczne, Twoje NIE jest, jak sam właśnie napisałeś. Tak samo jakk setki tysięcy innych for bez tematyki, czysta amatorka- brak pomysłu na cokolwiek, więc powstają takie gnioty o wszystkim. będziesz się kłucił ze wszystkimi, którzy otwarcie wyrażają swoje zdanie, bo jest inne od Twojego.

 

2. Nie wiesz do czego używa się restrykcji dostępu dla osób niezarejestrowanych. Uwierz że nie po to żeby mieć więcej użytkowników.

 

3. Nawet domeny nie ma. Jeśli ktoś POWAżNIE myśli o stronie/forum to wykupuje domenę.

 

4. Nie wiem jak wygląda styl forum, ale top jest na prawdę fatalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam równierz do działu naszego radia

Wchodze, a tu jeb... takie coś nie robi zbyt dobrego wrażenia na potencjalnym odwiedzającym. Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...