Skocz do zawartości
ati

soltekSL-DRV5 +AthlonXO 1700

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos juz to podkrecal Jakie wyniki jaka temp (u mnie jest w stresie 52*C a normalnie ok 48*C) :D

dzieki :)

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________________________________________

Athloxp1700 Gf3Ti200128ddr 384ddr 60GB Barracuda 7200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

52* to ty q_r_w_a za wentya masz ??? jakies <span style="color:red;">[ciach!]</span>o aluminiowe :) czy cos A POZATYM SZUKAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radiar zroniony jest z miedzi a wentylatorek kreci sie z pred pk 4000 qwa wiem ze to duzo zamierzam zmienic to ciu**two bo mnie do szalu dooprowadza( jeszcze głośny jest) moze ktos kupil jakis dobry i tani wiatrak ( :) cichy) dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na sl75drv5-c athlon xp 1700 mam na 2600. temp w stresie byla 51C a normal 48C, ale teraz mam nowa bude z wiatrakiem na gorze i kilkoma innymi i temp spadl o 3C :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na sl75drv5-c athlon xp 1700 mam na 2600. temp w stresie byla 51C a normal 48C, ale teraz mam nowa bude z wiatrakiem na gorze i kilkoma innymi i temp spadl o 3C :D

ja mam wiatraki na dole i na górze i tem w stresie spadła mi o 12 st C :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagier a wiesz może jak sprawdzić (nie sciagajac wiatraczka) z jakiej serii jest  prock (np.po napieciu kolorze)????? :)  dzieks

mozna sprawdzic po napiecia na rdzeniu, jesli jest to 1.6V to jest to 0.13u, jesli 1.75 to jest to 0.18u

dokladnej serii (np.AIUGA, JIUHB, itp.) nie sprawdzisz bez zdejmowania wentyla, chyba ze jest cos o czym nie wiem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagier a wiesz może jak sprawdzić (nie sciagajac wiatraczka) z jakiej serii jest  prock (np.po napieciu kolorze)????? :)  dzieks

mozna sprawdzic po napiecia na rdzeniu, jesli jest to 1.6V to jest to 0.13u, jesli 1.75 to jest to 0.18u

dokladnej serii (np.AIUGA, JIUHB, itp.) nie sprawdzisz bez zdejmowania wentyla, chyba ze jest cos o czym nie wiem :wink:

ROTFL jemu chodzilo o serie a nie o technologie w jakiej proc jest wykonany :lol: technologie to sprawdzisz bez ruszania sie z windy wystarczy np.: sisoft sandre zainstalowac i jak byk pisze t-bred :D

Wracajac do tematu nie mozna sprawdzic serii proca nie sciagajac radiatora no chyba ze dojrzysz ;) :lol:

pozdrav

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagier a wiesz może jak sprawdzić (nie sciagajac wiatraczka) z jakiej serii jest  prock (np.po napieciu kolorze)????? :)  dzieks

mozna sprawdzic po napiecia na rdzeniu, jesli jest to 1.6V to jest to 0.13u, jesli 1.75 to jest to 0.18u

dokladnej serii (np.AIUGA, JIUHB, itp.) nie sprawdzisz bez zdejmowania wentyla, chyba ze jest cos o czym nie wiem :wink:

ROTFL jemu chodzilo o serie a nie o technologie w jakiej proc jest wykonany :lol: technologie to sprawdzisz bez ruszania sie z windy wystarczy np.: sisoft sandre zainstalowac i jak byk pisze t-bred :D

Wracajac do tematu nie mozna sprawdzic serii proca nie sciagajac radiatora no chyba ze dojrzysz ;) :lol:

pozdrav

Lagier

no fakt, nie doczytalem :oops: troszku sie zagalapowalem :oops: :oops: :oops: sorry za wprowadzenie w blad :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed chwila sciagnalem wiatrak z procka zeby zobaczyc serie i wiece co??? na procku byla tylko nazwa miejsca gdzie go wyprodukowano (fuck :x )

Co wy na to ???? :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemozliwe! 8O 8O kazdy procek musi miec serie musisz miec taka czarna "nalepke" na brzegu proca tam wyraznie pisze jaka seria itd. itp. nie chce mi sie wierzyc zeby niebylo :roll:

 

YO juz wiem jak to seria na rdzeniu pisało tak:

AX1700 DMT3C

AGOIA 0223 RPCW

99899077033

1999 AMD

 

iiiii???

źle czy dobrze???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemozliwe! 8O 8O kazdy procek musi miec serie musisz miec taka czarna "nalepke" na brzegu proca tam wyraznie pisze jaka seria itd. itp. nie chce mi sie wierzyc zeby niebylo :roll:

 

YO juz wiem jak to seria na rdzeniu pisało tak:

AX1700 DMT3C

AGOIA 0223 RPCW

99899077033

1999 AMD

 

iiiii???

źle czy dobrze???

Jak sie postarasz to na dobrym AC wycisniesz 2200+.Mialm takieo i ladie biegal na 9.5x190~1800MHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...