Skocz do zawartości
stasimon

Jaki Procek W Lapku Lepszy?

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

pytanko, ktory procek w lapku lepszy Pentium 4 M 2GHz (w Compaq EVO N610c) czy 1,6 Centrino (w Dell D600)?

 

lapek ma byc do wszystkiego poza grami (czasami jakies tam najstarsze, ktore odpala sie na kazdym lapku)

 

mam doradzic kolezance w kupnie uzywanca w Anglii, przegladalismy dlugo e-bay i wybor miedzy 2 lapkami:

 

Compaq N610c - http://cgi.ebay.co.uk/Compaq-EVO-N610c-2GH...1QQcmdZViewItem

 

Dell D600 - http://cgi.ebay.co.uk/Dell-D600-1-6GHz-256...oQQcmdZViewItem

 

i mam problem co do procesora i ogolnie ktory lepszy jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sie czepiasz, przeciez wiadomo, ze jak centrino to pentium M

Żarty chyba sobie robicie :)

Poczytajcie sobie najpierw o centrino a później pogadamy. Szczególnie polecam wątek o Napa.

Edytowane przez Excray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Centrino?!?!? A co to za procesor? Słyszałem o takich platformach, ale pierwszy raz na oczy widzę taki procek.

A czy ja w ogóle napisałem, że mówię o procku? To nawet błąd nie jest. <_< Zresztą- lepiej napisać Centrino, niż Pentium-M, a potem pisać jeszcze raz, że Pentium 4 M, to nie to samo, a potem jeszcze znalazłoby się ze 20 osób, które tworzyłyby nowy temat, czym to się różni i jakie są różnice w procesie produkcyjnym i ile jest dokładnie tranzystorów w procku, bo ktoś policzył i mu się nie zgadza z oficjalnymi danymi :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie najlepiej jakiegoś laptopa della,acera,albo ibm z technologią centrino duo najlepiej jakiegoś intela Core Duo.Pojedż se do najbliższego media marktu i kup se naprzykład acera www.mediamarkt.pl.

Czytaj ze zrozumieniem --> pierwszy post.

Edytowane przez Hammerhead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...