Skocz do zawartości
Gość VisionMaster

Gateway Fpd2185w 21"

Rekomendowane odpowiedzi

Również rozmawiałem tel z tym sprzedawcą i zapewnił mnie iż monitorek był testowany. Zaryzykowałem i zamówiłem. Wrażeniami podziele się w przyszłym tygodniu.

Hehe... a wiesz gdzie on ich "testuje" ? - w garażu pod s-ub, a testują ich m.in. ciekawscy, co przyjdą ogladać jego kolekcję :lol: Edytowane przez Kosiarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja umówiłem na dzis lecz nie mogłem pojechac wysłałem mego szwagra.

Pojechał ciezko było znalesc firme FUNTECH.

Testowanie monitora na korytarzu monitor nowy pivot ok dvi działało ale 1 wypalony piksel. Mówi że nie weznie takiego. Koles powiedział zeby poczekac 7 minut pujdzie poszukać drugi.

Podłaczają monitor wogule nie odpala nie chciał załapać.

Wiecej sztuk nie mieli na stanie dopiero że to niby w piątek ma być wiecej i bedzie można cos wybrac.

Podcas testów monitora było 2 gości oddać na gware owe monitory padły po jakims czasie.

 

 

Jak dla mnie dziwnie to wsystko wygląda duzo uszkodzonych tych monitorów i nie mają na stanie wiecej niż 2 sztuki dziwna firma.

 

Chyba muszę zastanowić sie nad innym monitorem

Edytowane przez sts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

produkty refubrished w stanach to normalka, u nas tez sie jakis czas temu pojawily ps2 w zielonych pudelkach tez refubrished. ludzie kupowali, paru konsole padly zrobil sie niepotrzebny szum i nagonka. sam mam irivera t10 refubrished i kupowalem go z pelna swiadomoscia. dziala od ponad roku. z monitami powinno byc podobnie, szkoda tylko ze Funtech odwala kiszke i ma taki odsetek padnietych monitorow. sam zakupilem sztuke i czekam na dostawe. jak ktos wczesniej juz pisal - 3x odsylal monit zanim dostal sztuke ktora robila jak nalezy. jak mi sie trafi padaka, mam zamiar zrobic to samo. szkoda ze u nas nie mozna dostac tego gatewaya nowki sztuki, wiadomo bylby pareset zlotych drozszy, ale na pewno znalazloby sie troche nabycow ktorzy by zaplacili extra ze pewnosc ze to nowka a nie refubrished, ktory ze wzgledu na to ze jest serwisowany po macoszemu padnie przy pierwszym podlaczeniu. co nie zmienia faktu ze to aktualnie jeden z lepszych monitorow w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

produkty refubrished w stanach to normalka, u nas tez sie jakis czas temu pojawily ps2 w zielonych pudelkach tez refubrished. ludzie kupowali, paru konsole padly zrobil sie niepotrzebny szum i nagonka. sam mam irivera t10 refubrished i kupowalem go z pelna swiadomoscia. dziala od ponad roku. z monitami powinno byc podobnie, szkoda tylko ze Funtech odwala kiszke i ma taki odsetek padnietych monitorow. sam zakupilem sztuke i czekam na dostawe. jak ktos wczesniej juz pisal - 3x odsylal monit zanim dostal sztuke ktora robila jak nalezy. jak mi sie trafi padaka, mam zamiar zrobic to samo. szkoda ze u nas nie mozna dostac tego gatewaya nowki sztuki, wiadomo bylby pareset zlotych drozszy, ale na pewno znalazloby sie troche nabycow ktorzy by zaplacili extra ze pewnosc ze to nowka a nie refubrished, ktory ze wzgledu na to ze jest serwisowany po macoszemu padnie przy pierwszym podlaczeniu. co nie zmienia faktu ze to aktualnie jeden z lepszych monitorow w tej cenie.

a ja powtórze 1100-1300 zl za uzywany,poserwisowy monitor mimo tego ze na S-PVA to znacznie za duzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja powtórze 1100-1300 zl za uzywany,poserwisowy monitor mimo tego ze na S-PVA to znacznie za duzo

jeszcze 150zł w dół i cena była by bardzo OK, tak się zastanawiam po tych wypowiedziach o pachnących świeżością 2185, moze w koncu sprowadzili nówki w związku np z końcem produkcji tych gatkow...

 

BTW wpadła mi w oko taka aukcja

http://www.allegro.pl/item254311063.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja powtórze 1100-1300 zl za uzywany,poserwisowy monitor mimo tego ze na S-PVA to znacznie za duzo

gdybym kupowal z komisu, z gwarancja rozruchowa to musialbym byc tluczkiem zeby dac tyle. ale to nie jest komis, tylko sklep sprzedajacy sprzet refubrished, a widze ze kolega chyba albo do konca nie rozumie co refubrished znaczy, albo zaklada ze refubrished to shit. w wielu branzach sprzet refubrished to normalka, np wezmy na tapete czesci rolnicze. tam w wiekszosci przypadkow zdaje sie stara czesc (pompa, glowica, korbowod, rozrusznik, alternator, silownik - mozna wymieniac wiecej) i dostaje sie czesc po generalnym remoncie, w ktorej elementy zuzyte/uszkodzone sa wymieniane na nowe. przez to sa zdrowo tansze, sa nadal na gwarancji (krotszej, ale zawsze na gwarancji, a nie jakims tygodniu rozruchowym). to samo jest z tym gatewayem - normalnie wolali za niego cirka 500 dolcow, co u nas dawaloby 500 euro, a sprzedaje sie go za 300 euro, z 3 letnia gwarancja. rozmyslalem neca, ale jak po doswiadczeniach ludzi widac, tam placisz 1800, na dzien dobry w pierwszym miesiacu wyskakuje ci tyle pixeli zeby sie wkurzyc, ale jednoczesnie za malo zeby uznali na gwarancji, do tego brak pivota, i ubogosc wejsc. rynek jest prosty - jesli uwazasz ze cos nie jest warte tych pieniedzy, poprostu nie kupisz. ja uwazam ze to niezla cena, znam ludzi ktorzy kupili monitor w funtechu i od poczatku im robi jak nalezy, wiec czemu mam od razu negatywnie sie nastawiac? plus po co brac od kogo innego, jesli ten kto inny i tak ma z funtechu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmyslalem neca, ale jak po doswiadczeniach ludzi widac, tam placisz 1800, na dzien dobry w pierwszym miesiacu wyskakuje ci tyle pixeli zeby sie wkurzyc,

Po pierwsze nie 1800 a 1550 PLN , po drugie mi nie wyskoczył ani jeden martwy piksel , po trzecie go oddałem ;) Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie 1800 a 1550 PLN , po drugie mi nie wyskoczył ani jeden martwy piksel , po trzecie go oddałem ;)

ceny spadly to milo, drugie - farciarz, trzecie - lusterko nie pasowalo?;-)

 

ps. odniosles sie do konkretnego, krotkiego fragmentu - po jaka cholere cytowales moja cala wypowiedz? widze, ze jest jakas dziwna maniera cytowania wszystkiego na pale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny spadly to milo, drugie - farciarz, trzecie - lusterko nie pasowalo?;-)

 

ps. odniosles sie do konkretnego, krotkiego fragmentu - po jaka cholere cytowales moja cala wypowiedz? widze, ze jest jakas dziwna maniera cytowania wszystkiego na pale.

3) lusterko i niepełna paleta ( tylko 8 bit LUT )

 

Aha .. w gateway z tą paletą jest jeszcze gorzej ... banding łatwo dostrzegalny po dotknięciu RGB w OSD

 

ps. ładnie ?

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualnie siedze na 9 letnim philipsie beczce 109MP, ktory jakosc obrazu ma bardzo dobra, beka nie przeszkadza za bardzo, ale sie konczy - od czasu do czasu kineskop daje znac ze ma dosyc i robi cyrki. nie mam za duzo siana, a chce miec przynajmniej 20 cali, dobra matryce, pivot, component i svideo mile widziane, stad decyzja na gatewaya. glownie koduje i gram, filmy ogladam na tv, wiec mysle ze nowy nabytek da sobie rade. dzieki za tipsa o bandingu.

 

ps. pieknie;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem przesyłkę z nowym kablem DVI (RCA/Thomson dual) i mój monitor zaczął działać w pełni po tym łączu. Mój Gateway okazuje sie być w pełni sprawny bez bad pixeli i z działąjacymi wszelkimi wejściami bo dokładnie sprawdziłem wszystkie opcje. Pozostaje drobne terkotanie przy zasilaniu ale to mi zupełnie nie przeszkadza. Uruchomienie po DVI naprawde wiele daje. Obraz jest ostrzejszy i kolory sa bardziej naturalne. Obraz skaluje sie automatycznie i można teraz ustawiać rozmiar obrazu z innych wejść co przy podłaczeniu przez VGA było niedostępne. Co ciekawe stary i nowy kabel nie ma przejścia na jednym z pinów (oznaczany jako 8 ) jak również na tym dużym płaskim. Stary kabel ..niby dual firmy Seven miałem już przy poprzednim monitorze i tam zadziałał prawidłowo dopiero gdy dwa tygodnie temu zmieniłem karte z Radeona 9100 na GF7600GS. Z Radeonem nie bardzo współpracował i korzystałem przez ponad trzy lata z kabla D-SUB :mur: . Stary kabel nie dawał żadnego obrazu w przypadku Gatewaya. Kto wie czy problemy z DVI u wielu użytkowników to problemy nie wynikajace z wady monitora tylko kabla bądź karty. Sprawdzę jeszcze z ciekawości nowy kabel na poprzednim zestawie R9100 + Dell 1702fp.

Edytowane przez ARobert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha .. w gateway z tą paletą jest jeszcze gorzej ... banding łatwo dostrzegalny po dotknięciu RGB w OSD

możliwe, z wyjątkiem mojego gatewaya 1985 :D na którym nawet przy RGB 30,30,30 nie zobaczysz gołym okiem śladu nieciągłości lub zaburzeń gradientów, dopiero RGB 0,0,0 i kontrast 0 widać pewnie zmiany w gradientach

 

Dzisiaj dostałem przesyłkę z nowym kablem DVI (RCA/Thomson dual) i mój monitor zaczął działać w pełni po tym łączu.

no to ciekawe, czyżby panaceum na problemy z DVI? ile dałeś za ten kabel ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszła paczka z monitorkiem.

 

I co moge powiedzieć. Narazie tyle że jestem pod duuużym wrażeniem. Spędziłem całe życie na CRT dlatego teraz czuję się fantastycznie patrząć na ten monitorek. Bad, sub pixeli brak, pivot działa. Mimo, że dopiero jutro będe w posiadaniu kabla dvi obraz już jest dla mnie rewelacyjny.

 

Smużenia w moim ukochanym csie brak, a jak odpaliłem dvd to musiałem usiąść z wrażenia.

 

Może i nie jestem obiektywny ,bo to mój pierwszy monitor, ale jednak ostatnio chodziłem, oglądałem monitorki, zwracałem uwagę na matryce. No ta jest rewelacyjna.

 

Pozdrawiam i polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ciekawe, czyżby panaceum na problemy z DVI? ile dałeś za ten kabel ?

Kabel za 19,99 z allegro okazał się wystarczającą inwestycją. Gdyby Funtech dokładał jakiś sprawdzony kabel DVI to z cała pewnością reklamacji było by mniej a każdy nabywca fakt ten odnotuje na plus.

Edytowane przez ARobert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez wlasnie przyszedl monitor.

Ja juz nie jestem pod takim wrazeniem...

Przesiadlem sie z CRT Philips brillance 19 i na mojej ukochanej gierce (PES6) w tym Getewayu widze rozmycie podczas podań, ta róznica odrazu rzucila sie w oczy po przesiadce z CRT.

Po drugie dostałem monitor tez niby bez bad pixeli(przynajmniej na I rzut oka) i z prostym pivotem, ale za to gdy monitor stoi w normalnej pozycji jego krawedz lewa jest niżej o ok 5 mm niz prawa, czyli monitor jakby krzywy i nie wiem co z tym teraz zrobic.

Jesli chodzi o USB to albo nie wiem jak uruchomic albo nie dziala wkladalem pod 4 rózne wejsca (cyfrówke, komórke, bluetootha) i nic, cos skonfigurowac trzeba?

DVI niestety narazie nie mam jak sprawdzic bo czekam na kabel.

1. Jak mozna sprawdzic czy nie ma bad pixeli albo subpixeli?

2. Czy jak bedzie kabel DVI moge liczyc na wiekszą ostrosc w grze PES, bo w tej chwili rozmycia powodują własnie brak ostrosci?

3. Próbowałem monitor troche prostowac ale nic to nie dało dalej ucieka 5 mm i lekko rzuca sie to w oczy. Mozna cos z tym fantem zrobic?

Edytowane przez wladziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podłącztłeś hub usb w monitorze z usb komputera?

Podłączylem teraz dopiero, ale w dalszym ciagu problem z instalacją tego Huba USB. Z płyty sterowniki?

To że PES chodził w nienatywnej moze miec wplyw na plynnosc? Wkoncu chodzil w nizszej niz natywna rozdzielczosci i nie powinien tak rozmazywac :angry:

Czekam na jakies odpowiedzi na moje powyzsze pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączylem teraz dopiero, ale w dalszym ciagu problem z instalacją tego Huba USB. Z płyty sterowniki?

To że PES chodził w nienatywnej moze miec wplyw na plynnosc? Wkoncu chodzil w nizszej niz natywna rozdzielczosci i nie powinien tak rozmazywac :angry:

Czekam na jakies odpowiedzi na moje powyzsze pytania.

sterowniki do huba są w XP i instalują się automatycznie, bad piksle jesli nie widzisz to po co szukać :) - wyświetlasz czysty czerwony zielony i niebieski i patrzysz

 

co do rozmycia to chyba nie liczyłeś ze na LCD będzie tak samo jak na CRT

prostowanie pivotu: jeżeli silnie ręką przytrzymasz i monitor trzyma poziom a później sam opada to znaczy ze blokada coś nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sterowniki do huba są w XP i instalują się automatycznie, bad piksle jesli nie widzisz to po co szukać :) - wyświetlasz czysty czerwony zielony i niebieski i patrzysz

Moj Xp caly czas probuje instalowac, ale konczy sie tym że znajduje "nieznane urządzenie" i nic nie moge z tym narazie zrobic.

co do rozmycia to chyba nie liczyłeś ze na LCD będzie tak samo jak na CRT

Nie liczylem, jednak swiadomosc że na TN III może nie smużyc troche mnie irytuje.

prostowanie pivotu: jeżeli silnie ręką przytrzymasz i monitor trzyma poziom a później sam opada to znaczy ze blokada coś nie tak

pivot w pozycji pionowej jest prosty, monitor w normalnej pozycji (poziomo) jest lekko krzywy. Próbowalem go prostować tak jak mowisz ale zawsze wraca i poziomu idealnego nie ma. Brać bardziej na sile boje sie ze połamie cos. Edytowane przez wladziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po drugie dostałem monitor tez niby bez bad pixeli(przynajmniej na I rzut oka) i z prostym pivotem, ale za to gdy monitor stoi w normalnej pozycji jego krawedz lewa jest niżej o ok 5 mm niz prawa, czyli monitor jakby krzywy i nie wiem co z tym teraz zrobic.

Jesli chodzi o USB to albo nie wiem jak uruchomic albo nie dziala wkladalem pod 4 rózne wejsca (cyfrówke, komórke, bluetootha) i nic, cos skonfigurowac trzeba?

DVI niestety narazie nie mam jak sprawdzic bo czekam na kabel.

1. Jak mozna sprawdzic czy nie ma bad pixeli albo subpixeli?

2. Czy jak bedzie kabel DVI moge liczyc na wiekszą ostrosc w grze PES, bo w tej chwili rozmycia powodują własnie brak ostrosci?

3. Próbowałem monitor troche prostowac ale nic to nie dało dalej ucieka 5 mm i lekko rzuca sie to w oczy. Mozna cos z tym fantem zrobic?

U mnie da sie przegiąć monitor o jakieś 5cm od poziomu w druga stronę niż pivot. Ogranicznik nie ma pozycji blokady w poziomie i jest to pewna niedogodność ale generalnie chodzi to dość ciasno i nie mam problemów z poziomowaniem choć robię to na oko. Co do USB to tak jak pisał Bomarek zasadnicze pytanie czy podpiąłeś monitor kabelkiem USB z wyposażenia monitora do kompa ? Jeżeli tak to czy system zainstalował nowego huba ? Badpixele sprawdź programem np. Nokia monitor test używając odpowiednio ekranów w kolorach białym zielonym czerwonym i niebieskim. Jak podłączysz przez kabel DVI to powinno być znacznie lepiej z ostrością. Zdziwiłem sie ale naprawdę różnica jest spora. Zdecydowanie poprawiło sie "przejscie" pomiedzy kolorami. Jak już dostaniesz ten kabel DVI to wyłącz komputer i monitor a następnie podłącz tylko poprzez kabel DVI i włącz monitor i potem komputer. Powinno zaskoczyć. U mnie przy pierwszym uruchomieniu na DVI przestawiła się nieco rozdzielczość wiec musiałem to skorygować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj Xp caly czas probuje instalowac, ale konczy sie tym że znajduje "nieznane urządzenie" i nic nie moge z tym narazie zrobic.

to nie wiem, moze do 2185 trzeba jakies sterowniki, ja pisałem o 1985 - wetknąłem wtyczkę huba i po chwili było urządzenie gotowe do uzycia

 

Nie liczylem, jednak swiadomosc że na TN III może nie smużyc troche mnie irytuje.

a swiadomosc gorszego obrazu kątów i innych nie przeszkadza ?

 

 

pivot w pozycji pionowej jest prosty, monitor w normalnej pozycji (poziomo) jest lekko krzywy. Próbowalem go prostować tak jak mowisz ale zawsze wraca i poziomu idealnego nie ma. Brać bardziej na sile boje sie ze połamie cos.

jedna z metod: poluzować na 4 śrubach vesa i dociskając ekran w prawo przykręcić ponownie śruby

 

Czy mniejsza rozdzielczosc niz natywna moze miec zwiazek z rozmazywaniem?

tak, w mniejszej obraz jest bardziej nieostry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mniejsza rozdzielczosc niz natywna moze miec zwiazek z rozmazywaniem?

oczywiscie ze tak - zwlaszcza jesli odpalasz gre ktora nie ma wsparcia dla panoramy (a taka jest PES6). na szczescie jest hack, ktory po 'poprawia'. http://www.widescreengamingforum.com/forum...opic.php?t=7348

czas dodac nowa stronke do bookmarkow;-). innym sposobem jest zmiana ustawien wyswietlania zeby nienatywne wyswietlal bez stretcha na caly ekran - wtedy masz czarna ramke dookola, ale obraz jak sie patrzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ARobert,

5 cm :blink: ???? i nie polamales? on tak ciezko w drugą strone odgina sie ze cykam sie ze pęknie.

Caly czas nieznane urządzenie wykrywa...

Czy mniejsza rozdzielczosc niz natywna moze miec zwiazek z rozmazywaniem?

..nic nie połamałem. Bez przesady. Chodzi z lekkim oporem i bez problemu trzyma każde położenie w jakim go ustawię. A jeżeli chodzi o rozdzielczość to zdaje sie że LCD są ostre tylko w dedykowanych rozdzielczościach czyli 1680x1050 jeżeli chodzi o 2185w i nie jest to żadną wada tego modelu. Jeżeli chodzi o USB do w XP sterownik do koncentratora zainstalował się sam. Może musisz uzupełnić np. sterowniki do płyty głównej bo coś sie gryzie. Bez problemu poszło odpalenie poprzez DVI pod linuksem.... nawet rozdzielczość nie przeskoczyła jak pod XP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..nic nie połamałem. Bez przesady. Chodzi z lekkim oporem i bez problemu trzyma każde położenie w jakim go ustawię. A jeżeli chodzi o rozdzielczość to zdaje sie że LCD są ostre tylko w dedykowanych rozdzielczościach czyli 1680x1050 jeżeli chodzi o 2185w i nie jest to żadną wada tego modelu. Jeżeli chodzi o USB do w XP sterownik do koncentratora zainstalował się sam. Może musisz uzupełnić np. sterowniki do płyty głównej bo coś sie gryzie. Bez problemu poszło odpalenie poprzez DVI pod linuksem.... nawet rozdzielczość nie przeskoczyła jak pod XP.

Dzieki za rady, z pivotem udalo sie, wygielem go o 1-2 cm wrócił troche i wkoncu poziom zlapal, mam nadzieje ze na dlugo.. Do rozmycia przyzwyczaje sie pewnie i zapomne że go nie było w CRT.

USB wkoncu podpielem nie pod obudowe jednostki centr. tylko pod plyte głowną z tylu kompa i tez jest ok, chociaz dziwne bo pod USB w obudowie wszystko inne bez problemu chodzi.

Dzieki chlopaki za pomoc.

 

Monitor troche daje po oczach..

Są jakies najlepsze ustawienia obrazu dla tego monitora?

Instalowaliście stery z dołączonej plyty (EzTune)?

Edytowane przez wladziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche drogo te refurbishe za 1200 imho. Znalazlem w normalnym sklepie za 1350 nowke sztuke do wziecia od reki. Aczkolwiek na razie wam nie podam w jakim bo nie wiem czy maja wiecej niz 1 sztuke na stanie a jeszcze sie wacham czy brac gatewaya :D

 

W gatewayu przeraza mnie imput lag i brzydka czarna ramka (a ma stac w zestawie 2 monitorowym z acerem w srebrno aluminiowej ramce)

ale z drugiej strony kolorami i katami bije rozwazane przezmnie acery 2216WSD czy LG 226WTQ (ktore maja tez kolekcje swoich wlasnych problemow)

a jeszcze na horyzoncie 24" Benq na TNie w cenie <1400 tylko z dsubem i kompletnie nie sprawdzony.

 

Ehh to juz Antygona miala latwiej znalezc wyjscie z sytuacji niz teraz wybrac dobry monitor :D

 

PS. No i ciekawostka jakis kompletny zalew gatewayowego zlomu na allegro bo teraz widze te monitory od 600 zeta w gore z dziurami w matrycy i blizej nieokreslonymi wadami po 930/980 :blink:

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche drogo te refurbishe za 1200 imho. Znalazlem w normalnym sklepie za 1350 nowke sztuke do wziecia od reki. Aczkolwiek na razie wam nie podam w jakim bo nie wiem czy maja wiecej niz 1 sztuke na stanie a jeszcze sie wacham czy brac gatewaya :D

To co w sklepie widziales to taka sama "nówka" jak te nowki z allegro za 1200. Jak masz okazje przetestowac monitor na miejscu to bierz. Ja zaczynam sie coraz bardziej przekonywac że to był dobry wybór.

 

Tak na marginesie, wlasnie sprawdzałem w Everescie czy mnie sprzedawca nie klamal co do daty produkcji i mowil prawde, 7 tydzien 2007 roku.

Edytowane przez wladziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...