Skocz do zawartości
Gość VisionMaster

Gateway Fpd2185w 21"

Rekomendowane odpowiedzi

Bardziej chodzilo mi o te rozmazywanie, tego nie mozna raczej nazwac smuzeniem tylko blur'em (nie wiem czy dobrze to nazwalem, ale chodzi o efekt rozmazania np w samochodówkach).

wgrałem sobie teraz PES6demo i naprawdę chodzi super na PVA 8ms G1985, jedynie lekkie rozmycie trawnika przy szybkim scrollu ale zupełnie to nie przeszkadza, inna sprawa to ze nie mogę wyjść z piłką poza swoją połowę boiska :lol2:

dodatkowo trzeba w tej grze koniecznie włączać VSYNC bo inaczej ekran rwie

 

a jeszcze na horyzoncie 24" Benq na TNie w cenie <1400 tylko z dsubem i kompletnie nie sprawdzony.

cena juz 1351zł

 

tu były ciekawe HPki :

http://www.allegro.pl/item247725073.html

Edytowane przez gmfriend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe... a wiesz gdzie on ich "testuje" ? - w garażu pod s-ub, a testują ich m.in. ciekawscy, co przyjdą ogladać jego kolekcję :lol:

Mam wrażenie, ze ktoś Ci płaci za zniechęcanie ludzi do kupowania tego monitora.

Ja również kupiłem monitor od tego sprzedawcy po wcześniejszym zapewnieniu, że monitor jest bez jakichkolwiek wad.

Mój monitor po rozpakowaniu jeszcze pachniał fabryką i nie miał żadnej z omawianych w tym wątku wad.

Wniosek jest taki, że nie można generalizować problemu kupowania na Allegro. Są sprzedawcy naprawdę uczciwi, którym zależy na dobrej opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche drogo te refurbishe za 1200 imho. Znalazlem w normalnym sklepie za 1350 nowke sztuke do wziecia od reki. Aczkolwiek na razie wam nie podam w jakim bo nie wiem czy maja wiecej niz 1 sztuke na stanie a jeszcze sie wacham czy brac gatewaya :D

w polsce nowego gatewaya zobaczysz jak ci go ktos z usa przywiezie. WSZYSTKIE gatewaye w polsce to refubrishe, tyle ze nikt do tego sie nie przyznaje i sprzedaje jako nowe z pelna gwarancja. w tyn normalnym sklepie na pewno maja z funtechu, wiec sie tak nie napalaj - zaplacisz 121zl wiecej a dostaniesz dokladnie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wgrałem sobie teraz PES6demo i naprawdę chodzi super na PVA 8ms G1985, jedynie lekkie rozmycie trawnika przy szybkim scrollu ale zupełnie to nie przeszkadza,

tu były ciekawe HPki :

http://www.allegro.pl/item247725073.html

Nie widziales tej gry zapewne na CRT, u mnie chodzila idealnie, zero smuzenia czy rozmazan, po podlaczeniu LCD już przy pierwszym podaniu zauważyłem róznice, do której bede musial sie przyzwyczaic niesetety.

OSoby ktore nie graja w PESa albo malo graja, zapewne myslą ze tak ma byc i cieszą sie z obrazu ale ja wiem jak powinna rozgrywka wyglądac i różnica jest spora.

Czy ten 24 calowy HP ma czas reakcji szybszy od 2185w?

Za tą cene to pewnie używki?

Edytowane przez wladziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Hehe... a wiesz gdzie on ich "testuje" ? - w garażu pod s-ub, a testują ich m.in. ciekawscy, co przyjdą ogladać jego kolekcję

Mam wrażenie, ze ktoś Ci płaci za zniechęcanie ludzi do kupowania tego monitora.

Ja również kupiłem monitor od tego sprzedawcy po wcześniejszym zapewnieniu, że monitor jest bez jakichkolwiek wad.

Tak... płacą mi. :lol: :lol:

 

 

------

 

 

Byłem u Wolskiego osobiście, tak jak i u kilku innych sprzedawców, więc wiem, jak jest. Jak nie wierzysz, to nie wierz... mi na tym nie zależy, ale jak każda osoba mam prawo napisać to, co widziałem.

Gość was po prostu oszukuje i tyle.

 

Bądź co bądź, próba zakupu fpd2185w skończyła się dla mnie i moich bliskich stratą czasu, pieniędzy i kliku dni urlopu - o czym już zresztą pisałem. I po tym co widziałem, to tego panelu nawet patykiem bym nie tknął.

Edytowane przez Kosiarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziales tej gry zapewne na CRT, u mnie chodzila idealnie, zero smuzenia czy rozmazan, po podlaczeniu LCD już przy pierwszym podaniu zauważyłem róznice, do której bede musial sie przyzwyczaic niesetety.

OSoby ktore nie graja w PESa albo malo graja, zapewne myslą ze tak ma byc i cieszą sie z obrazu ale ja wiem jak powinna rozgrywka wyglądac i różnica jest spora.

Czy ten 24 calowy HP ma czas reakcji szybszy od 2185w?

Za tą cene to pewnie używki?

Czytajac twoje posty odnosze wrazenie ze:

 

- trafił ci sie jakis wadliwy egzemplarz (osobiscie miałem okazje grac w pes6 na crt 17 firmy samsung i nie moge powiedziec , ze na gatewayu obraz był mniej ostry...)

- nalezysz to grona osob, ktore nie znaja słowa "kalibracja" ( zwłaszcza jezeli monitor jest podłaczony przez vga nalezało by sie przyjzec opcjom "clock" i "phase" o jasnosci i kontrascie juz nie wspominajac)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytajac twoje posty odnosze wrazenie ze:

 

- trafił ci sie jakis wadliwy egzemplarz (osobiscie miałem okazje grac w pes6 na crt 17 firmy samsung i nie moge powiedziec , ze na gatewayu obraz był mniej ostry...)

- nalezysz to grona osob, ktore nie znaja słowa "kalibracja" ( zwłaszcza jezeli monitor jest podłaczony przez vga nalezało by sie przyjzec opcjom "clock" i "phase" o jasnosci i kontrascie juz nie wspominajac)

Co mi da kalibracja jak tu chodzi o czas reakcji?

Poza tym czy to normalne w tym monitorze że prawa strona jest jakas jasniejsza(wyblakla) w porównaniu do prawej? Da sie to jakos ustawic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B-)

Mam wrażenie, ze ktoś Ci płaci za zniechęcanie ludzi do kupowania tego monitora.

Ja również kupiłem monitor od tego sprzedawcy po wcześniejszym zapewnieniu, że monitor jest bez jakichkolwiek wad.

Tak... płacą mi. :lol: :lol:

------

Byłem u Wolskiego osobiście, tak jak i u kilku innych sprzedawców, więc wiem, jak jest. Jak nie wierzysz, to nie wierz... mi na tym nie zależy, ale jak każda osoba mam prawo napisać to, co widziałem.

Gość was po prostu oszukuje i tyle.

 

Bądź co bądź, próba zakupu fpd2185w skończyła się dla mnie i moich bliskich stratą czasu, pieniędzy i kliku dni urlopu - o czym już zresztą pisałem. I po tym co widziałem, to tego panelu nawet patykiem bym nie tknął.

B-) Ja tam nie wiem gdzie ty byłes i po jakich garażach oglądałeś ten model , może byłes dla nich niemiły czy co !!!!!! Ja kupiłem(od importera) i jestem zadowolony jak i kilku moich ziomali .Moni jest spox i smiga jak sie ma. :D :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, ze ktoś Ci płaci za zniechęcanie ludzi do kupowania tego monitora.

Też odniosłem takie wrażenie :) Albo rzeczywiście ktoś mu za to płaci albo kolega ma jakieś problemy ze sobą. Pewnie życie mu się rozsypało bo jakaś firma-krzak z siedzibą w gararzu ;) próbowała mu wcisnąć wadliwy egzemplarz i nie może przecierpieć, że inni mają nowe monitory a on tylko marzenia ;) Trzeba zaopatrywać się u sprawdzonych sprzedawców, wtedy nie ma takich problemów. Kup bilet i jedź do Funtechu to kupisz nowy, bez wad i nie będziesz wypisywał głupot. Gdybym sugerował się twoimi wypocinami to bym teraz nie miał zaje******* monitorka jakim jest 2185w.

 

Pozdrawiam wszystkich trzeźwo myślących :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;) Trzeba zaopatrywać się u sprawdzonych sprzedawców, wtedy nie ma takich problemów. Kup bilet i jedź do Funtechu to kupisz nowy, bez wad i nie będziesz wypisywał głupot. Gdybym sugerował się twoimi wypocinami to bym teraz nie miał zaje******* monitorka jakim jest 2185w.

 

Pozdrawiam wszystkich trzeźwo myślących :)

człowieku przeciez wszystkie te monitoru pochodza z garazu firmy solejówka,taka kase placic za uzywany ,odnawiany sprzet,przeciez oni to skupili za 400-500zl a teraz sprzedaja za 1100-1300 smiech na sali,popatrz ile kosztowal Geatwey 19 PVA -650zł a teraz zobacz ile kosztuje te badziewie,za 2 cale wiecej placisz 100%ceny juz nie mowiac o tym ze ta 19 PVA miała lepsza jakosc obrazu od 21 S-PVA ,szkoda słów,cena jest znacznie za wysoka,robia ludzi w balona a w sklepie pisza i mowia ze to nowy sprzet :lol2: Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@naxt

Kupując ten monitor wiedziałem, że z pewnością nie będzie nowy. Pytając się sprzedawcy o stan monitora, wspomniałem o tym. Sprzedawca w żaden sposób nie zaprzeczał ani nie próbował mi wmówić, że monitor jest nowy. Zapewnił mnie jednak, że jest pozbawiony jakichkolwiek wad.

Nie zawiodłem się. Monitor, który otrzymałem jest w stanie idealnym. Jego stan jest jak nowy, więc został profesjonalnie odnowiony w fabryce. Odnawianie sprzętu jest ogólnie przyjętą metodą przywracania sprawności technicznej polegającą na wymianie wadliwych podzespołów na nowe.

Jeśli zaś chodzi o jego cenę, to znajdź mi proszę nowy monitor 21 cali 16:10 za 1200 złotych, który choć w części dorównuje FPD2185W.

Wniosek jest taki: za 1200 złotych nie kupisz nowego monitora tej klasy, więc Twoje uwagi co do jego ceny są nieuzasadnione.

Edytowane przez Arciuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też odniosłem takie wrażenie Albo rzeczywiście ktoś mu za to płaci albo kolega ma jakieś problemy ze sobą. Pewnie życie mu się rozsypało bo jakaś firma-krzak z siedzibą w gararzu próbowała mu wcisnąć wadliwy egzemplarz i nie może przecierpieć, że inni mają nowe monitory a on tylko marzenia Trzeba zaopatrywać się u sprawdzonych sprzedawców, wtedy nie ma takich problemów. Kup bilet i jedź do Funtechu to kupisz nowy, bez wad i nie będziesz wypisywał głupot. Gdybym sugerował się twoimi wypocinami to bym teraz nie miał zaje******* monitorka jakim jest 2185w.

 

Pozdrawiam wszystkich trzeźwo myślących

 

Ocho... trzeźwo myślący się odezwał. Wszystkie panele drogi misiu pochodzą od jednego źródła - Funtechu, a cały biznes mają w Sulejówku i tam też realizują ewentualne gw. A u Wolskiego, co tak ostatnio wy zachwalaliście, to pipko tak jest... trzyma panele w garażu razem z samochodem. I mend* naucz się chociaż poprawnie pisać słowo garaż.

Poza tym trochę za krótko tu jesteś, aby tak się kozaczyć. Daruj też sobie osobiste wywody na mój temat. I nie podniecaj się tak tym cudownym fpd2185w, bo robi to już się śmieszne.

 

Btw2: o ile nie ma pionowych krech lub rys przez ekran (ewentualnie jeszcze plam), to dla nich jest już to panel bez wad - reszta to łut szczęścia.

Cieszę się niezmiernie :lol: , że jesteście zadowoleni z zakupu... ale nie jest z tym wszystkim tak różowo, jak wy to opisujecie.

 

Wniosek jest taki: za 1200 złotych nie kupisz nowego monitora tej klasy, więc Twoje uwagi co do jego ceny są nieuzasadnione

Można trochę uzasadnić, o ile weźmiemy pod uwagę po jakiej cenie ich biorą z usa...

 

 

a co mnie jako klienta koncowego obchodzi kto jaka ma przebitke na towarze? place 1229zl i jestem zadowolony z ceny, a czy koles to bierze z usa za zeta czy dwa, to znaczy tylko ze ma nieziemski leb do interesow.

No bo to właśnie wy nakręcacie popyt na ten złom po tych cenach... A skoro są klienci, to nie ma potrzeby aby ciąć cenę... normalne.

twoj argument brzmi jakby wychodzil z ust osoby z kregu konkurencji funtechu a nie klienta, a to sa dwa rozne od siebie widoki.

Zapewniam cię, że jestem jedynie b. wymagającym klientem, który zwraca uwagę praktycznie na wszystko - tak jak np. Kyle z tego forum.

 

 

EOT.

Edytowane przez Kosiarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można trochę uzasadnić, o ile weźmiemy pod uwagę po jakiej cenie ich biorą z usa...

a co mnie jako klienta koncowego obchodzi kto jaka ma przebitke na towarze? place 1229zl i jestem zadowolony z ceny, a czy koles to bierze z usa za zeta czy dwa, to znaczy tylko ze ma nieziemski leb do interesow. twoj argument brzmi jakby wychodzil z ust osoby z kregu konkurencji funtechu a nie klienta, a to sa dwa rozne od siebie widoki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się tylko po co wmawiać osobom zadowolonym z zakupu GATEWAYA ze kupili coś złego/marnej jakości/drogo?

 

To tak jak z samochodami: jeden woli jeździć 4 letnią TOYOTĄ a drugi nową PANDĄ :) z taką różnicą ze nie znajdziesz używanej toyoty z 3 letnią gwarancją :lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam:)

 

jestem tu po raz pierwszy, bede sie przesiadal z crt na lcd, nigdy wczesniej poza 2 laptopami nie mialem z nimi do czynienia, troche czytalem, o matrycach (stad odrzucam TN), kolorach, katach i kontrascie. LCD bede uzywal glownie do grafiki. Chce kupic ten:

 

http://www.komputronik.pl/Monitory_LCD/Gat...pelny,id,37379/

 

wiem, ze na allegro sa tansze, ale jakos zawsze mialem zaufanie do komputronika. Powiedzcie mi, czy jesli trafie na dobry model, to czy bede mial problemy z karta ATI Radeon 9800Pro i zlaczem DVI i czy ten lcd moze pasc, albo szybciej nabrac badpixeli od tego, ze mam karte tv i wykorzystuje kompa jako tv??

 

pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, ze na allegro sa tansze, ale jakos zawsze mialem zaufanie do komputronika. Powiedzcie mi, czy jesli trafie na dobry model, to czy bede mial problemy z karta ATI Radeon 9800Pro i zlaczem DVI i czy ten lcd moze pasc, albo szybciej nabrac badpixeli od tego, ze mam karte tv i wykorzystuje kompa jako tv??

 

pozdro:)

1. w komputroniku są same resztki więc ryzyko wadliwego/ze zwrotów imo WIĘKSZE

2. jeżeli monitor chodzi dobrze nie ma badpiksli to szansa na utrzymanie takiego stanu jest taka sama jak w innych monitorach, u mnie 19" gatewaya chodzi już 4 miesiące, na starcie miałem 1400h na liczniku teraz mam 2300h - co daje średnią 7h dziennie - 7dni w tygodniu, tez uzywam jako TV, od początku nie miałem i nie mam żadnych problemów, żadnych badpiksli...

 

acha zapomniałem dodać: przez te 4 miesiące padł mi kabel DVI za 7zł z allegro, prawdopodobnie od częstego używania PIVOTA :)

Edytowane przez gmfriend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gmfriend: a wiesz cos o polaczeniu radeona 9800pro i gatewaya na dvi?? moga byc problemy?? mam xp jak co. a skad macie takie info, ze np w komputroniku resztki, tam gdzies nowy sort, tam gdzies dwa juz przebrane, itp??

nie mam pojęcia o ATI, patrz na ilości w komputroniku po prawej stronie szczegóły: "na wyczerpaniu", skoro na allegro jest 100 sztuk a w komputroniku mają 2-3 w roznych sklepach w POLSCE...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki, wiec co bys radzil, kupowac ten monitor i liczyc na szczescie, w koncu jest na gwarancji, czy kupic cos innego, ale maksymalnie juz cena wysrubowana do 1320, chocby mniejszego 19, albo 20 czy 20,1, ale pewnego?? zaznaczam, ze wole wiekszy, bo do grafiki?? moze ten:

 

19" Samsung SyncMaster 971P ?? albo ten 20.1" Belinea 102035W

 

choc ten gateway strasznie mnie kusi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki, wiec co bys radzil, kupowac ten monitor i liczyc na szczescie, w koncu jest na gwarancji, czy kupic cos innego, ale maksymalnie juz cena wysrubowana do 1320, chocby mniejszego 19, albo 20 czy 20,1, ale pewnego?? zaznaczam, ze wole wiekszy, bo do grafiki?? moze ten:

19" Samsung SyncMaster 971P ?? albo ten 20.1" Belinea 102035W

choc ten gateway strasznie mnie kusi

jak masz komputronika w pobliżu to wybierz się pooglądać, ja tez radziłem kupować osobiście gatewaye ale skoro statystyki mówią ostatnio ze większe prawdopodobieństwo jest na allegro to ... sam zdecyduj, albo czekaj az w komputroniku pojawi się znacznik "duża ilość"

dodam tylko ze np w apollo leży od dawna jedna sztuka - wadliwa

 

971P odradzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, ja bym go kupil i juz, ale potem przeczytalem 14 stron tego forum i jestem zdezorientowany:) z tego co wynika, ze jak trafisz to jest ta wyrabany monitor, ale szansa na to mala, a jak nie trafisz to masz przeraban, a moze zrobie tak, wezme go zamowie do chaty przez neta, przyjdzie, zly to odsylam i wybieram inny model, ale ten model mi sie bardzo spodobal:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki, wiec co bys radzil, kupowac ten monitor i liczyc na szczescie, w koncu jest na gwarancji, czy kupic cos innego, ale maksymalnie juz cena wysrubowana do 1320, chocby mniejszego 19, albo 20 czy 20,1, ale pewnego?? zaznaczam, ze wole wiekszy, bo do grafiki?? moze ten:

 

19" Samsung SyncMaster 971P ?? albo ten 20.1" Belinea 102035W

 

choc ten gateway strasznie mnie kusi

Przy sprzedaży wysyłkowej nie masz żadnej gwarancji niezależnie od modelu, że towar zadowoli cię w 100%. Skoro jest możliwość zwrotu towaru w ciągu 10 dni to chyba nie ma czym sie stresować i wydaje się być to nawet lepsza drogą niż tradycyjny zakup. Wiadomo, że zawsze jest to jakiś kłopot z tym odsyłaniem ale gdy niby jedynym wyjściem są zakupy w zwykłych sklepach to i tak generalnie na miejscu ciężko jest wszystko wypatrzyć. Badpixele i problemy z DVI możesz spotkać w każdym monitorze. Ja kupowałem monitor w Funtechu i jestem zadowolony. Zakup nowego kabla rozwiązał problem z DVI i tylko brak gumowych nóżek w podstawie które maja mi dosłać zdaje sie pozostał jedynym problemem. Te monitory mają taką "reklamę" na różnych forach, że wszyscy dopatrują sie wszystkiego czego w innym modelu nawet by sie nie czepiali. Z całą pewnością można sie zastanawiać jak CK Mediator będzie sobie radził z serwisem za 12,24,czy 36 miesięcy a nie teraz gdy ma furę monitorów do ewentualnej wymiany ale jakoś nie słychać o dramatycznej awaryjności LCD-eków więc może dramatu nie będzie. Swój monitor dostałem jak nowy bez jakichkolwiek śladów używania, kurzu, paluchów na matrycy czy rys ale oczywiście zdawałem sobie sprawę, że może być odnowionym i pewnie tak jest bo nawet tabliczkę znamionową zakleili swoja plombą a zestaw wyposażenia nie jest fabryczny tylko... byle jaki. Czytałem o tym na forum i byłem przygotowany, że tak będzie i nie miało to już dla mnie znaczenia. Ważne, że monitor działa jak należy. Kupiłem 4 lata temu na podobnej zasadzie Della 1702fp... działa super do dzisiaj więc sie nie stresuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moze mi ktos powiedziec jak to jest z tym podswietleniem, ze lewa czesc swieci troche jasniej, bardziej blado?

Jak go poustawiac zeby bylo dobrze? Czy to wada fabryczna?

trudno powiedzieć co Ty widzisz, ktoś tu opisywał przypadki z jaśniejszą lewą stroną, nie masz jakiejs cyfrówki nawet w telefonie ? - było by łatwiej...

 

czy wada jasności jest podobna do tej:?

 

Dołączona grafika

 

 

Zgadnijcie jaki to monitor na zdjęciu ?...

 

... EIZO 2111 21" panorama!

Edytowane przez gmfriend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowieku przeciez wszystkie te monitoru pochodza z garazu firmy solejówka,taka kase placic za uzywany ,odnawiany sprzet,przeciez oni to skupili za 400-500zl a teraz sprzedaja za 1100-1300 smiech na sali,popatrz ile kosztowal Geatwey 19 PVA -650zł a teraz zobacz ile kosztuje te badziewie,za 2 cale wiecej placisz 100%ceny juz nie mowiac o tym ze ta 19 PVA miała lepsza jakosc obrazu od 21 S-PVA ,szkoda słów,cena jest znacznie za wysoka,robia ludzi w balona a w sklepie pisza i mowia ze to nowy sprzet :lol2:

Przede wszystkim nie posiadasz tego monitora, tylko gdzieś tam u kogoś go widziałeś. Ja kupywałem bezpośrednio od importera, czyli w Funtechu w Sulejówku. I wbrew temu co ty wypisujesz monitor jest nowiutki. Po czym to stwierdzam? Oryginalne opakowanie, fabryczne zabezpieczenia, zero rysek na obudowie, ani grama kurzu, matryca czyściutka, wszystkie funkcje i złącza działają prawidłowo, pivot prościutki, data produkcji 16 tydzień 2007, matryca świeci jak marzenie. Nie wmawiaj mi więc, że to "używany złom".

A jeśli mimo wszystko się obawiasz to kup sobie w usa - wyjdzie cię trochę drożej ale będziesz miał "pewną" nówkę i rok gwarancji. Jak ci się zepsuje to będziesz odsyłał do stanów do serwisu :) Funtech daje 3 lata gwarancji door to door i serwis na miejscu.

 

Z tego co się dowiedziałem od sprzedawcy mają też w ofercie sztuki powystawowe, które przeważnie posiadają wady. Jeszcze nie tak dawno mieli je na swoich aukcjach i kosztowały około 900zł. Miały ryski, plamki oraz inne ślady użytkowania i było to wyraźnie opisane. Pewnie jakiś sprzedawca kupił od nich takie monitorki i próbował ci wcisnąć jeden z nich jako nowy. Uważam więc, że nie powinieneś wmawiać ludziom, że wszystkie Gatewaye w Polsce to używki.

 

No bo to właśnie wy nakręcacie popyt na ten złom po tych cenach... A skoro są klienci, to nie ma potrzeby aby ciąć cenę.

To zrób teraz nagonkę na jakiś model EIZO. Ludzie przestaną kupować i może zamiast za 5000 sprzedadzą ci za 1000zł. Ja chwalę ten monitor bo go mam i wiem co mam. A ty posługujesz się domysłami. Jak na razie sądząc po wypowiedziach na forum i komentarzach na allegro, grubo ponad setka osób, które posiadają ten monitor uważa, że są nowe, natomiast dwie z tego forum - które widziały je tylko u jakiegoś sprzedawcy w "gararzu" - uważają że to "używany złom". Wybaczcie, ale przy takiej proporcji was dwóch można uznać za błąd statystyczny ;)

 

I mend* naucz się chociaż poprawnie pisać słowo garaż.

Pomijając profesoruf Miodka i Bralczyka, jak karzdy normalny człowiek nie znam pisowni jeszcze wielu słuf - w przeciwieństwie do ciebie mistszu ortografii i skarbnico mondrości.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trudno powiedzieć co Ty widzisz, ktoś tu opisywał przypadki z jaśniejszą lewą stroną, nie masz jakiejs cyfrówki nawet w telefonie ? - było by łatwiej...

 

czy wada jasności jest podobna do tej:?

Tak, to ta sama wada <_< Dołączona grafika

 

Co zrobic? Reklamacja?

Edytowane przez wladziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...