Skocz do zawartości
mati-bmw

Mam Pytanie Odnośnie Ceny Laptopa

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.Mam pytanie odnośnie ceny laptopa który chce sprzedać.Ten notebook to IBM ThinkPad 600E,PII266Mhz,128 MB RAM,5GB HDD,DVD-ROM,matryca 13,3",NeoGraphik 2MB RAM(GRAFIKA),LAN na PC Card,(ogółem 2x slot PC Card ale 1 port zajmuje karta 3 Com na LAN),USB,itp.

Chciałbym dodać iż bateria niedawno mi padła( :damage_wall: niewiem dlaczego przestała się ładować :mur: ) ale bateria mojego kumpla ładuje sie spoko. B-)

 

P.S:PROSZE O SZYBKIE I KONKRETNE PROPOZYCJE CEN. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No naprawdę nic wielkiego za niego nie złapiesz niestety już do netu powoli staje się za słaby :( Nadaje się tylko jako maszyna do pisania wiec wielkiej kasy nie można za to wziąć według mnie coś koło 300zł :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja 3-ce temu dałem za to 550zł i teraz kupuje se nowego kompa(stacjonatny)i potrzebuje funduszów.Jak myślicie czy jak bym sie utargował to dostałbym ze 450zł???

 

hmm...???TYLE KASY NA MARNE POSZłO :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :damage_wall::damage_wall::damage_wall::damage_wall::damage_wall: :sad: :angry: <_< :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja 3-ce temu dałem za to 550zł i teraz kupuje se nowego kompa(stacjonatny)i potrzebuje funduszów.Jak myślicie czy jak bym sie utargował to dostałbym ze 450zł???

A sam dałbyś 450 zł za komputerek z niesprawną baterią i bez gwarancji ?

 

Z resztą popatrz na allegro po ile schodzą podobne modele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A btw to ja proponuję aby wycenę zrobiło allegro, to forum IMHO do tego nie złuży. Ciesz się że nie dostałeś zjebki jak to zazwyczaj bywa gdy ktoś zapyta o wycenę sprzętu w innych działach. :damage_wall:

 

A btw, to poprzednicy dobrze radzą. Wystaw od złotena na allegro bez minimalnej i puść za tyle za ile pójdzie. Z doświadczenia wiem że wtedy wyciągałem więcej kasy niż z kup teraz, lub przez wystawienie od jakiejś konkretnie interesującej mnie kwoty :cool:

Edytowane przez KvaNfield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Mam pytanie odnośnie ceny laptopa który chce sprzedać.Ten notebook to IBM ThinkPad 600E,PII266Mhz,128 MB RAM,5GB HDD,DVD-ROM,matryca 13,3",NeoGraphik 2MB RAM(GRAFIKA),LAN na PC Card,(ogółem 2x slot PC Card ale 1 port zajmuje karta 3 Com na LAN),USB,itp.

Chciałbym dodać iż bateria niedawno mi padła( :damage_wall: niewiem dlaczego przestała się ładować :mur: ) ale bateria mojego kumpla ładuje sie spoko. B-)

 

P.S:PROSZE O SZYBKIE I KONKRETNE PROPOZYCJE CEN. :)

tak szczerze... bez urazy dla nikogo!!

 

ja bym oddal dla jakich biednych dzieci :) niech sie ciesza:)

 

to juz zabytek kolego....!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uspokój się *KvaNfield* bo złoże na ciebie donos.Jak chcesz kogoś obrażać to znajdź sobie kogo innego!!!

 

Patrzałem na allegro i myślę że za 350zł spokojnie bym go pylną.Wszystkim dziex za wskazówki.

Nie mam zamiaru tylko od tego jest allegro, takie już panują tutaj zasady. A btw. to Ty masz szczęście że już wcześniej raporcik nie poleciał. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...