Skocz do zawartości
tomii

Asus Vs Fujitsu

Rekomendowane odpowiedzi

chce kupić lapka i zastanawiam sie nad:

http://sklep.komputronik.pl/Notebooki/Fujitsu_Siemens.

 

i

 

http://proline.pl/shop.php?prodid=ASUS+F2HF-5A016

 

jak ma sie jakość wykonania asusa i fujitsu?

martwi mnie matryca w asusie?

co polecacie?

Edytowane przez tomii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakościowo lepszy jest asus,ale porównywałem tylko mojego f3jp z jakimś fs na sempronie kolegi.

Core2 rozumie 64 bitowe instrukcje,co może być istotne jeśli myślisz o obsługującym je systemie.Ma więcej cache l2 (w modelach >5600),co nie jest bez wpływu na wydajność.Generalnie jest szybszy od swojego starszego brata jakim jest core duo,ale różnice często są na poziomie paru % w benchmarkach.

Edytowane przez Hammerhead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge sie wypowiedziec co do tego Asusa, mam w sumie podobnego na warsztacie, bo tylko z inna zintegrowana karta graficzna. Ogolnie lapek bardzo fajny i cicho pracuje. Matryca swieci normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z porównaniem producentów(seri produktów pod względem jakość i wykonania)?

jaka jest różnica miedzy core duo a core 2 duo?

Jak dla mnie lepiej zbudowanu jest asus, a co do CD vs C2D to jak dla mnie różnica między nimi podczas pracy w windzie i większości gier i tak będzie niezauważalna, a perspektywicznie patrząc to 64 bity raczej tak szybko ci się nie przydadzą. Sam teraz mam c2d i jedzie do mnie nowy nabytek z CD, różnica ta jest tak mała że lepiej skupić się na obudowie baterii itp, nie mówiąc że proce serii T7x00 mają większy apetyt na prąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie lepiej zbudowanu jest asus, a co do CD vs C2D to jak dla mnie różnica między nimi podczas pracy w windzie i większości gier i tak będzie niezauważalna, a perspektywicznie patrząc to 64 bity raczej tak szybko ci się nie przydadzą. Sam teraz mam c2d i jedzie do mnie nowy nabytek z CD, różnica ta jest tak mała że lepiej skupić się na obudowie baterii itp, nie mówiąc że proce serii T7x00 mają większy apetyt na prąd.

Dosłownie tak samo myślałem przy wyborze... Różnice sprawdzałem z Tomcat'em z Purka w SPi i było to pare sekund przy 16m - na korzyść C2D... 64b. przydadzą Ci się jak masz zamiar zainwestować w lapka z 2gb ramu oraz jakąś dobrą grafą pod VISTA OS :wink:

 

a jak wygląda róznica w poborze energi cm 1,86 a cd 1,6?

jakies opinie o fujitsu?

 

jakie sklepy z kompami we wrocku polecacie?

CoreDuo pobiera mniej prądu niż Core2Duo - o pare W. Fujitsu mam okazje widzieć i bawić się na co dzień w firmie - jest zajechany na maxa chociasz nie był rzucany o ściany :wink: Do częstych transportów ODRADZAM Firmę FS ale może szefunio trafił na gorszy egzemplarz (słaby produkt).

 

Sklep polecam MTS - www.notebooki.pl

 

 

Pozdrawiam

Poznaniak

Edytowane przez Poznaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...