Skocz do zawartości
kucyk

Forza Motorsport 2

Rekomendowane odpowiedzi

byłem dzisiaj w GAME zobaczyć co tam z F2 słychać, pytam się - forza jutro, gość no, ale dzisiaj nie masz czy nie możesz, a on na to, że nie może [; ogólnie gra czeka już na półkach za ladą, ale trzeba się wstrzymać do jutra :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam dzisiaj nastrój w końcu doczekaliśmy się premiery FM2 ^^ Na allegro widzę ceny spore 250zł+ a w Media w Bydgoszczy jest po 229zł :D :lol2: Zobaczę jak z moimi wydatkami i może sobie dzisiaj ją sprawię jako prezent po wypłacie.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może w twoje posiadanie wpadnie jeszcze jakaś kiera od pcta i zobaczysz czy działa ten XFPS :D

 

Dzisiaj premiera FM2 ^^

ja właśnie zbieram się do sklepu, w następnym tygodniu powinienem mieć neta normalnego więc do zobaczenia online!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i już jestem, wiedziałem, że w GAME są zdzierusy, w Virgin wyłapałem ją za:

Dołączona grafika

 

z przykrością muszę stwierdzić, że taniej niż w PL co jest żałosne...

 

dla zainteresowanych zakupem w IRL:

GAME 69e

GAMESTOP 69e

ARGOS 59e

HMV 59e

VIRGIN 55e

wersja limitowana 70e w VIRGIN, ale na co mi jakaś książka...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dzisiaj zagrzejesz chyba tą kierownicę :D A szczerze mówiąc to standardowe pudełko bardziej mi sie podoba niż to z wersji kolekcjonerskiej. Ale żeby cena była niższa niż w PL to już zdzierstwo ^^

 

A jednak jest taniej 189zł nie ma to jak alledrogo :D

http://allegro.pl/item204022642_forza_moto...ysylka_6zl.html

 

Teraz muszę zadać sobie pytanie czy kupić na alledrogo czy jechać do MM i kupić 30zł drożej :/

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem po krótkiej jeździe w trybie dowolnym i zaraz zabieram się za karierę, wybór aut miażdży na maksa, pojeździłem sobie trochę Golfem GTi no i jest normalnie kosmos, naprawdę jak ktoś chcę z tą grą spędzić długiiii czas to kierownica na mus!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syrob - zanim coś głupio [ciach!]lniesz to przeczytaj sobie dwa razy

 

Właśnie skończyłem maraton, teraz krótka przerwa ;)

Golfa tak odpicowałem, że idzie jak rakieta, świetnie się wszystko zmienia razem z tuningiem, odgłos silnika, mmm

Na razie zaliczyłem na złoto pierwszą serię wyścigów, a za jakiś czas znowu wracam do gry [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w koncu mam edycje limitowana Forzy. Wieczorem bede gral. :) To co pierwsze rzucilo mi sie w oczy to ..... napis z tylu "Made in Poland" (gra kupiona w UK). Po wyciagnieciu z opakowania rzuca sie w oczy ksiazeczka (a w zasadzie ksiazka) ktora ma 156 stron. Opisane jest w niej: historia kazdego z producentow, mapy i wazniejsze punkty na kazdej z tras, krotka nauka jazdy oraz tuningu (co od czego zalezy), oraz pare wywiadow. Ogolnie ksiazeczka warta swojej ceny. W etui z gra znajduje sie takze kupon na darmowe sciagniecie 3 samochodow ekskluzywnych tylko dla edycji limitowanej. Sa to: 2003 Ferrari Challenge Stradale, 2006 Saleen S281E oraz 2006 Subaru Impreza S204. Pozniej postaram sie porobic fotki co ciekawszych rzeczy z ksiazeczki. No i oczywiscie w koncu zagrac. :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to sorry kucyk

a co do gry to poprostu rewelka

zmiana jakiejkolwiek rzeczy w samochodzie jest wyraznie odczuwalna

i faktycznie zmiana samego filtra powietrza powoduje odrazu zmiany dzwieku pracy silnika (slychac dokladny dzwiek zasysu powietrza) jak dla mnie extra. poziom trudnosci ustawiony na maxa i to dopiero mam wyzwanie :-)

jak jade fura ktora wazy 1800kg to czuc naprawde jak ciezie jest do bydle, i jak duzy problem ma nagle zwolnic przed ossstrym zakretem.

pomijam juz genialne odwzorowanie sposobu prowadzenie auta odpowiednio z napedem przod, tyl, 4x4.

jak dla mnie mistrzowstwo swiata, GT5 bedzie mialo sie z czym rownac

bo GTHD to imho dla mnie kleska :]

 

pozdro 4 @ll again

FM2 RULEZ

Edytowane przez Syrob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do [gluteus maximus] ta gra - po 8h zaczynaja oczy bolec :P

Hehe ja jestem juz po pierwszym wyscigu "na wytrzymalosc". Musze powiedziec, ze przez ~godzine (tyle trwa wyscig) trudno ani razu nie pomyslec o dpie maryny i nie przywalic w cos :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i bym dał, ale FF to ty nie poczujesz na filmie, a to jest 80% atrakcji [;

 

update:

filmik zrobiony, za jakieś 30min zamieszczę linka jak się wrzuci na moim kosmicznym łączu :mur:

 

update2:

 

oto i FILMIK

VW Golf V Gti po prawie maksymalnym tuningu, idzie jak burza i trzyma się drogi jak przyklejone - polecam, trasa jakaś tam sobie, z włączonych ułatwień ABS i linia hamowania, żeby dobrze wypaść przed wami ;)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no no niezła jazda ;]

 

fajne jest odczucie prędkości.... myślę, że na jakimś bardziej zabudowanym torze jeszcze lepiej to wygląda.

 

Trzeba się chyba wybrać do Silesii w tym tygodniu :P - może gdzieś będzie działający x360 z FM2 ;]

 

 

....aż mnie ściska, że na PC tego nie ma :lol2:

 

 

A ja mam takie pytanko - da sie ta kierownice jakos wygodnie na kolanach polozyc? Bo kusi :D

to zależy czy lubisz wibracje w tamtych okolicach :D ;)

grając na padzie z pewnością wiele się traci, ja bym ta kierownice nawet w powietrzu trzymał żeby tylko sie wczuć :wink:

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kucyk, szacun 8) ekstra ;)

 

Widać, że wiele traci się grając na padzie bardzo wiele, szkoda, że ta kierownica taka droga, i że mam zaledwie 22 cale monitor (chociaż to nie ma wiele do gadania ;) ) ale byłoby warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No filmik całkiem fajny teraz widać ile się traci grając na padzie :/ A takie pytanie czemu tak nagle sciąłeś filmik czyżbyś nie wyhamował przed zakrętem :P

 

Ja niestety grę pewnie będę miał gdzieś za 2 tygi lub w przyszłym miechu :( A wy już będzie prosami ^^ a ja taki noobek.

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, karta w aparacie pozwolila mi nagrac tylko 1:59 wiec jak sie konczylo nagrywac to przestalem jechac :wink:

 

cavarr - bedziemy jezdzic jak dziki, tylko musze czekac do nastepnego tygodnia na normalnego neta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...