Skocz do zawartości
kucyk

Forza Motorsport 2

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam za wyrażenie własnego zdania i poglądów, jest mi przykro że nikt nie potrafi tego uszanować i zostaje wyzwany od takich róznych :) . Przepraszam raz jeszcze, grajcie sobie dalej :D

Ta, banda bezmozgich yetti napadla biednego MaSell'a. Na przyszlosc staraj sie jednak argumentowac swoje poglady w sposob zgodny z rzeczywistoscia, bo mozesz zostac wysmiany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mam taki problem. A w zasadzie kumpel ma. Kupił ostatnio xboxa wersje premium z FORZą2 i PGR3. Ma w domu stary telewizor Sony Trinitron (25 ALBO 28"). Problem polega na tym, że Forza 2 nie chce się na tym telewizorze odpalić. Ani na PAL-50 ani na PAL-60, a przeciez telewizor jest 50Hzowy. Pgr3 działa bez zarzutu. Ktoś wie o co może chodzić? Pozro

 

-------------

 

Problem rozwiązany - na pudełku napisane jest ONLY 60 T_T ... może to durne pytanie, ale czy jest jakiś sposób żeby oszukać konsolę i odpalać PAL 60 na PAL 50 ??

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki Roger :) Ja nie mam ani talentu, ani cierpliwości, by bawić się w takie upiększanie autek- jedyne co to czasem felgi i karoserię przemaluję ;)

 

EXO3- nie :( ale obiecuję, że po urlopie jak będę opalony i wypoczęty siądę do tego (teraz mi się nie chce) ;)

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od dzis zaczolem swoja przygode z FM2 :) bardzo mi sie podoba (bardziej niz demo)

Jak narazie przejechalem 10 (z 15) wyscigow w trybie proby:)

no a pozniej kariera :D oczywiscie na amatorze ;p hehe

 

EDIT: mam jeszcze 3 proby czasowe do przejechania. Ale zaczolem grac kariere. po kilku godzinach jestem na 12 lovelu.

Gram bez zadnych systemow wspomagajacych jazde ! (ABS, skrzynia manualna)

GRA po wylaczeniu wspomagaczy jest rewelacyjna !! Chyba lepiej nie mozna bylo odwzorowac modelu jazdy ;)

POLECAM KAZDEMU

Edytowane przez adbok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa paczka autek ~~

Cena: 400 MSP

 

2007 Audi S5

2007 Audi TT S-Line

1971 BMW Motorsport 3.0 CSL

2008 BMW Motorsport M3

2007 Ferrari 430 Scuderia

1989 Ferrari F40 Competizione

1996 Ferrari F50 GT

2007 Lamborghini Murcielago LP640

2007 Maserati GranTurismo

2006 Maserati MC12 Corsa

2008 Mitsubishi Lancer Evolution X GSR

2007 Peugeot #1 Peugeot 207 Super 2000

2008 Porsche 911 GT2

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że Forza 2 to jedyna gra jaką mam, a ja dopiero startuję z x-klockiem to mam małe pytanie... Czy w/w dodatek można jakimś cudem ściągnąć na kartę pamięci, czy dysk to zło konieczne?

 

 

Czy Forza lata tylko w trybie 720p, czy gdzieś się to zmienia. Pytam, bo mam monitor 1920x1200, więc chyba powinno latać w 1080p?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nam udaje się śmigać codziennie koło 21, więc jak coś to zapraszam ;]

Tylko uprzedzam, że niektórzy nie potrafią hamować na zakrętach :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo trzeba bokiem a nie hamowac :] a jak sie nie uda to po zuzlu ;-)

ogolnie zapraszamy na carmageddon, przynajmniej jest wesolo B-)

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...