Skocz do zawartości
kucyk

Forza Motorsport 2

Rekomendowane odpowiedzi

Autka ktore beda dostepne w demie:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

1997 BMW Motorsport M3 E36

2006 Chevrolet Corvette Z06

2003 Dodge Viper SRT10

2003 Dodge SRT4

2004 Ferrari F430

2005 Ford Ford GT

2005 Ford Mustang GT

2002 Honda Integra Type-R

2005 Lamborghini Gallardo

2006 Lexus IS350

2004 Mazda RX-8 Mazdaspeed

2005 Mercedes SLR

2003 Nissan Fairlady Z

2007 Porsche 911 Turbo (997)

2005 Subaru Legacy B4 2.0 GT

2005 TVR Sagaris

 

zostana jeszcze uaktualnione o 8 dodatkowych, narazie nie wiadomo jakich

demko ukaze sie - przed ukazaniem sie pelnej wersji gry, tyle narazie wiadomo, rownie dobrze moze byc to maj .. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe informacje o demku:

 

As for customisation in the demo, the only thing you will be able to change is the colour. You don’t want to pimp out your ride and not be able to save it, that’d be pointless. One track will be available for races of an Exhibition nature, where you will race against 7 other A.I. controlled cars. No Xbox Live play will be included, but you will be able to use the force feedback wheel with the demo to really fine tune your skills.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba sobie kupie kiere [;

może coś takiego :D

Dołączona grafika

 

więcej fot :-P

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

ps

gdzieś czytałem, że M$ ma wypuścić jakąś nową kiere specjalnie do forza 2 :blink:, może to będzie jakaś odnowiona wersja Wireless Steering Wheel

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lista uaktualniona, wyglada po prostu niesamowicie! jak tylko sie pojawi to lece po egzemplarz...

dzieki Orgiusz :*

...

jescze tylko

Lista samochodow (caly czas uaktualniana [obecnie 90 aut na liscie - docelowo 300]):

a furek jest 310 :razz:

 

ps

ta tarcza wygląda kozacko

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo, że w tym momencie nie posiadam xboxa 360( tylko ps3), dla tej gry chyba znowu go zakupie.

 

Przy pierwszej FM, spędziłem około 300 godzin, Gra była dla mnie genialna i bawiłem się tak samo jak przy pierwszym Gran Turismo na psx

 

Marze żeby pojawiły się jakieś paki xbox 360 w zestawie z forzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe foty :)

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

na poniższych fotach wygląda to naprawdę marnie :blink:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

rockers>>

to jest więcej niż pewne :D

 

Forza 2: Launch Date Delayed tyle to se można poczekać :razz:

Finally, we wanted to confirm the game’s revised launch date of May 29. The team is using the extra time to further play test and polish the game to ensure it crosses the finish line at retail as the best racing simulator ever made.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo, że w tym momencie nie posiadam xboxa 360, dla tej gry chyba znowu go zakupie.

 

Gra była dla mnie genialna i bawiłem się tak samo jak przy pierwszym Gran Turismo na psx

 

Marze żeby pojawiły się jakieś paki xbox 360 w zestawie z forzą :)

To samo ja. FM mi się bardziej od obecnego GT na PS2 podobała ale i tak nie wiem czemu to PGR2 potrafił mnie bardziej przykuć do TV. W FM nie podobał mi się czasem brak ograniczeń przez co można było sobie jechać szybszym wozem od przeciwników i nie było emocji aż do mety.

 

http://img148.imageshack.us/my.php?image=17zk3.jpg pixeloza te naklejki i AA by się przydał

http://img132.imageshack.us/my.php?image=33118251nr4.jpg to wygląda pięknie tylko gdzie wnętrze

 

 

A co z tymi 210 wozami? Będą płatne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo ja. FM mi się bardziej od obecnego GT na PS2 podobała ale i tak nie wiem czemu to PGR2 potrafił mnie bardziej przykuć do TV. W FM nie podobał mi się czasem brak ograniczeń przez co można było sobie jechać szybszym wozem od przeciwników i nie było emocji aż do mety.

 

http://img148.imageshack.us/my.php?image=17zk3.jpg pixeloza te naklejki i AA by się przydał

http://img132.imageshack.us/my.php?image=33118251nr4.jpg to wygląda pięknie tylko gdzie wnętrze

A co z tymi 210 wozami? Będą płatne ?

210 ??

 

w grze będzie 310 pojazdów, za które nie będzie trzeba płacić(ofc za gre trzeba wysupłać parę złotych ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w grze będzie 310 pojazdów, za które nie będzie trzeba płacić(ofc za gre trzeba wysupłać parę złotych ;) )

Czyli na start 310 wozów i żadnego późniejszego ściągania i płacenia jak w TDU? To będzie nowy rekord. Gran Turismo 4 miało coś koło 150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli na start 310 wozów i żadnego późniejszego ściągania i płacenia jak w TDU? To będzie nowy rekord. Gran Turismo 4 miało coś koło 150.

OT:

GT4 to mialo ok. 750 wozow i poki co zadna gra sie do tej liczby nawet nie zbliza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...