Skocz do zawartości
MalcolmX

Jesteś Fanem Half Life'a ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

Moze byc. A wy przesadzacie... "gniot"? Zrobcie cos sami zamiast tak bardzo negatywnie wypowiadac sie o pracach innych ktore nie sa takie zle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gg style. <cwaniak2>

Filmik jest cienki jak zebro bakterii, po prostu.

Wpasowywanie się w ton wypowiedzi redaktorów to wg. ciebie najlepszy sposób na awans w społeczności tego forum? Życzę powodzenia : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpasowywanie się w ton wypowiedzi redaktorów to wg. ciebie najlepszy sposób na awans w społeczności tego forum? Życzę powodzenia : )

Litości. Przecież na tym filmiku nie ma NIC ciekawego. Na początku myślałem że tam jakaś historia będzie przedstawiona a okazało się to zmontowaniem x gameplayów i niczym więcej. Opublikowałeś to po to żeby poznać opinię ludzi, a że jest negatywna to zaczynasz to sobie tłumaczyć w dość przykry sposób. żałosne, sam przyznasz? Sorry, nie przyznasz, bo przecież moja opinia jest negatywna co jest niezgodne ze zdaniem MalcolmXa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpasowywanie się w ton wypowiedzi redaktorów to wg. ciebie najlepszy sposób na awans w społeczności tego forum? Życzę powodzenia : )

Podlozenie modnej wsrod nastolatów muzy do znanych i srednio ciekawych urywków gameplay'a w programie windows movie maker lub podobnym, jest znacznie lepszym sposobem "na awans w społeczności tego forum" :wink: .

 

Słabe i tyle

 

Aaa jeszcze jedno. Imho to jest dla ludzi nie znajacych HL'a, bo fani tej gry raczej znaja na pamiec owe fragmenty :D

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopak zderzył się z okrutną rzeczywistością, ot co. Na pclab wszyscy byli zachwyceni (panująca opinia, że nie ma lepszej gry jest standardem i myślę, że nawet kupa z logo hl2 wywarłaby mega pozytywne wrażenie.) a tu... niestety ale postawiliście go przed najgorszą z prawd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej boli mnie ze ktoś napisze ze to gniot, a reszta powtarza. Nie podoba sie? Trudno.

I do osób które mówią ze to gniot: pokazcie swoje prace tego rodzaju, kazdy od czegoś zaczyna.

To Ty dalej uważasz że jakby pierwsza osoba stwierdziła że filmik jest ok to reszcie też by się podobał? To że od tego zaczynasz, nie znaczy, że należy dostawać orgazmu przy oglądaniu i nie można złęgo słowa powiedzieć. Dla normalnej osoby która to ogląda liczy się efekt, a tutaj nie chodzi o to, że słabo zmontowane (no ok, o to też ale to powód mniej istotny), tylko o to że filmik jest zrobiony BEZ POMYSłU. A Ty dalej żyj w przekonaniu że nikt tu nie ma własnego zdania i Twoje 'dzieło' jest dobre, tylko wszyscy powtarzają opinię z pierwszego postu. To nie PCLab. Zamiast jak normalny człowiek przyjąć krytykę to wmawiasz ludziom, że nie wiedzą co piszą...

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ty dalej uważasz że jakby pierwsza osoba stwierdziła że filmik jest ok to reszcie też by się podobał? To że od tego zaczynasz, nie znaczy, że należy dostawać orgazmu przy oglądaniu i nie można złęgo słowa powiedzieć. Dla normalnej osoby która to ogląda liczy się efekt, a tutaj nie chodzi o to, że słabo zmontowane (no ok, o to też ale to powód mniej istotny), tylko o to że filmik jest zrobiony BEZ POMYSłU. A Ty dalej żyj w przekonaniu że nikt tu nie ma własnego zdania i Twoje 'dzieło' jest dobre, tylko wszyscy powtarzają opinię z pierwszego postu. To nie PCLab. Zamiast jak normalny człowiek przyjąć krytykę to wmawiasz ludziom, że nie wiedzą co piszą...

No lepiej bym tego sam nie ujął.

Widziałem już wiele tego typu filmików, jeszcze za czasów Q1 i jak byłby zawarty w tym filmiku jakiś fajny pomysł, lub nawet jakieś trudniejsze tricki (jak to jeszcze za czasów Q2 bywało, ach te strafe jumpy) to rozumiem. Ale w tym filmiku IMHO nic nie ma, dlatego tak go oceniłem. To że jest to Twój pierwszy filmik nie zmienia faktu że jest gniotem (może trochę ostro, ale tak już oceniam), po prostu przyłóż się następnym razem bardziej, przemyśl to i oceny będą inne.

Edytowane przez KvaNfield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej boli mnie ze ktoś napisze ze to gniot, a reszta powtarza. Nie podoba sie? Trudno.

I do osób które mówią ze to gniot: pokazcie swoje prace tego rodzaju, kazdy od czegoś zaczyna.

Mowisz, ze zaczynasz i spodziewasz sie od razu oscara? ucz sie na swoich błędach człowieku jak nie umiesz na kogoś. Zamiast tu jęczeć mogłbyś zrobic kolejny lepszy filmik, a nie popadać w samozachwyt po zrobieniu JEDNEGO GNIOTU i obrazac sie na ludzi bo nie popadli razem z tobą. Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Copyright MalcolmX B-)

Mi tam się podobało. Nie zwracaj uwagi na tą jadowitą krytykę :? . Muzyka jak dla mnie mogłaby być inna (trochę za bardzo dum-dum). Ale ogólnie git. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowisz, ze zaczynasz i spodziewasz sie od razu oscara? ucz sie na swoich błędach człowieku jak nie umiesz na kogoś. Zamiast tu jęczeć mogłbyś zrobic kolejny lepszy filmik, a nie popadać w samozachwyt po zrobieniu JEDNEGO GNIOTU i obrazac sie na ludzi bo nie popadli razem z tobą.

Ja od nikogo nie oczekiwałem popadnięcia w zachwyt, szczerze powiedziawszy to raczej nie biorę takich reakcji na serio.. Nie powiedziałem tez ze spodziewam się Oscara czy ogólnej aprobaty. Oczekuję tylko grama obiektywnosci, a nie spodziewam sie jej u ludzi którzy potrafią tylko powtarzać po jednym takim mądrym ze to GNIOT, w ogóle to chyba jakieś popularne słowo tu u was..

Oczekuję krytyki ale na jakimś poziomie (jeśłi coś jest źle to co i jak to poprawić) a nie tylko marudzenia i jechania po mojej osobie..

No ale jak kto woli..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanem half life 2 i według mnie ten filmik jest bardzo fajny. To nie jest frag movie ludzie tylko TEASER. Kto potrafi rozróżnić te dwie rzeczy temu filmik się spodoba. Muza fajna, fajne momenty aż się chce od nowa half life 2 zainstalować. Jedyna wada to zauważyłem że w niewielu, ale paru momentach sceny się powtarzają i tylko tyle. Uważam malcolm (i weź potraktuj tą uwagę serio) że dobrze się spisałeś. Osobiście film bardzo pozytywny i przywracający wspomnienia. :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanem half life 2 i według mnie ten filmik jest bardzo fajny. To nie jest frag movie ludzie tylko TEASER. Kto potrafi rozróżnić te dwie rzeczy temu filmik się spodoba. Muza fajna, fajne momenty aż się chce od nowa half life 2 zainstalować. Jedyna wada to zauważyłem że w niewielu, ale paru momentach sceny się powtarzają i tylko tyle. Uważam malcolm (i weź potraktuj tą uwagę serio) że dobrze się spisałeś. Osobiście film bardzo pozytywny i przywracający wspomnienia. :) pozdro

Jakoś nie zgadzam się z Tobą, po pierwsze nie rozumiem robienia Teasera do gry która ma jakiś czas, a po za tym IMHO brak w tym jakiejś myśli przewodniej, pomysłu... Chyba że się mylę to poproszę o wyjaśnienie kogoś bardziej zorientowanego w temacie.

Edytowane przez KvaNfield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KvaNfield no co tu dużo mówić. Nie znasz się, nie czujesz tego klimatu, fanem half life 2 też pewnie nie jesteś. To nie filmik dla Ciebie. :kijem: :lol:

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KvaNfield no co tu dużo mówić. Nie znasz się, nie czujesz tego klimatu, fanem half life 2 też pewnie nie jesteś. To nie filmik dla Ciebie. :kijem: :lol:

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź :mur: A jeżeli chodzi o klimat Half Life'a to go czuję bo pogrywałem we wszystkie jego części :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, jeśli dla Ciebie to jest gniot to zdecydowanie nie czujesz tego klimatu. Jak już wspomniałem to nie jest żaden FRAG movie, ani trick, anie speedrun. Ja bym to nazwał Half Life 2 memoriał. A Ty tu od razu snujesz jakieś porównania do filmików quake ... . Ja po obejrzeniu zatęskniłem za half life (myślę że takie miał ten filmik przesłanie), Ty po obejrzeniu nazwałeś to gniotem. To nie wymaga komentarza. [; A moze ten "pojazd" wynika z tego że Malcolm jest z PcLab a Ty z PurePc ?

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to nazwał Half Life 2 memoriał...

Ja po obejrzeniu zatęskniłem za half life (myślę że takie miał ten filmik przesłanie),

No to teraz rozumiem dlaczego Ci się podoba, dzięki za odpowiedź. Ale zrozum że we mnie nie wzbudził takich uczuć chociaż widziałem już podobne filmiki, stąd ta moja ocena.

 

A moze ten "pojazd" wynika z tego że Malcolm jest z PcLab a Ty z PurePc ?

A takie wyjazdy proszę na PW, bo od tego jest. Nie chciałbym aby tutaj rozpoczęła się jakaś kłótnia. I tak naprawdę obojętne mi skąd Malcolm jest, czy to jest PCLab, Overclockers.pl czy to z forum rolniczego. Moja ocena tego filmiku dla każdej z tych opcji byłaby taka sama. A że sie składa że jest z akurat z konkurencyjnego forum jest w tym przypadku bez znaczenia.

Edytowane przez KvaNfield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...