Skocz do zawartości
Gość KOzi]K[

Lenovo N100

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KOzi]K[

Czy sie ktos spotkal z takim problemem?

Lapek ma jeden dzien i juz poszedl do CSS'u w Waszawie:/.

Ten model Lenovo N100

Edytowane przez KOzi]K[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K[' date=24 lut 2007, 12:14' post='2519854]

Czy sie ktos spotkal z takim problemem?

Lapek ma jeden dzien i juz poszedl do CSS'u w Waszawie:/.

Ten model Lenovo N100

 

Ja mam N100 tyle że mocniejszy model i nie mam jakich kolwiek problemów.

Mozesz szerzej opisac problem?

Pozdro D2mian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KOzi]K[

Problem polega na tym ze lapek w sklepie chodził jak należy.

Dopiero w mieszkaniu zaczął szwankować.

Zauważyłem to dopiero jak dziewczyna chciała zobaczyć jak grają głośniczki.

Non stop było wifi na automatyczne ustawione i necik ładnie chodził. Włączam winampa a tu kaszana totalna. Co chwile stawał dźwięk na ułamek sekundy ale tak mnie to denerwowało, że się słuchać nie da. Po wyłączeniu wifi wszystko elegancko słychać, zero jakichkolwiek szmerów i trzasków.

W MTS'ie na ul. Polnej(tam kupiłem lapa) powiedzieli mi, że to może tak ma być i ze dopóki nie wypowie sie css(computer service support) to mogą go tylko wysłać tam i już.

Wiec sam polazłem do serwisu i oddałem go na gwarancji, bo koleś nie powiedział mi czy to w tych modelach normalne czy nie.

 

Czy jest możliwe ze przez to ze np lapek po włączeniu wifi tak bardzo był obciążony ze go tak cięło?. Celek 1.7ghz chyba nie powinien mięć problemu.

Zainstalowane było gxxxo od ibm'a, gg i skype (norton został wywalony).

Jeśli w serwisie nie stwierdzą wady to jestem 160zł w plecki.

 

Co wy na to?

Sadze ze to nie może być normalne u IBM'a?

 

Przy zakupie wołałem dodać troszkę kaski do marki i widzę ze mi to bokiem może wyjść.

 

p.s

W mieszkaniu kumpel ma identyko lapka tyle ze acera z cel1.6 i wszystko chodzi elegancko, a komp jest bardziej obciążony.

 

Mam nadzieje ze HP z USA nie będzie miął takich wad:D

 

Aha!

Na zew karcie wszystko smiga ok. Przypuszczam ze płyta główna jest jebnieta:/. Moduł wifi jest zintegrowany.

Edytowane przez KOzi]K[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K[' date=24 lut 2007, 15:31' post='2520049]

Problem polega na tym ze lapek w sklepie chodził jak należy.

Dopiero w mieszkaniu zaczął szwankować.

Zauważyłem to dopiero jak dziewczyna chciała zobaczyć jak grają głośniczki.

Non stop było wifi na automatyczne ustawione i necik ładnie chodził. Włączam winampa a tu kaszana totalna. Co chwile stawał dźwięk na ułamek sekundy ale tak mnie to denerwowało, że się słuchać nie da. Po wyłączeniu wifi wszystko elegancko słychać, zero jakichkolwiek szmerów i trzasków.

W MTS'ie na ul. Polnej(tam kupiłem lapa) powiedzieli mi, że to może tak ma być i ze dopóki nie wypowie sie css(computer service support) to mogą go tylko wysłać tam i już.

Wiec sam polazłem do serwisu i oddałem go na gwarancji, bo koleś nie powiedział mi czy to w tych modelach normalne czy nie.

 

Czy jest możliwe ze przez to ze np lapek po włączeniu wifi tak bardzo był obciążony ze go tak cięło?. Celek 1.7ghz chyba nie powinien mięć problemu.

Zainstalowane było gxxxo od ibm'a, gg i skype (norton został wywalony).

Jeśli w serwisie nie stwierdzą wady to jestem 160zł w plecki.

 

Co wy na to?

Sadze ze to nie może być normalne u IBM'a?

 

Przy zakupie wołałem dodać troszkę kaski do marki i widzę ze mi to bokiem może wyjść.

 

p.s

W mieszkaniu kumpel ma identyko lapka tyle ze acera z cel1.6 i wszystko chodzi elegancko, a komp jest bardziej obciążony.

 

Mam nadzieje ze HP z USA nie będzie miął takich wad:D

 

Aha!

Na zew karcie wszystko smiga ok. Przypuszczam ze płyta główna jest jebnieta:/. Moduł wifi jest zintegrowany.

 

 

Po tym co piszesz ja bym swoje zainteresowanie co do problemu skierował najpierw w stronę sterownikow oraz systemu operacyjnego, wydaje mi się że to kwestia softwerowa.

Co masz ustawione w konfigu karty dźwiękowej?

Spróbuj zainstalować nowsze stery lub przeinstalować stare.

Jak już nic nie pomoże postaw system od nowa bo może jakaś aplikacja bruździ i to jej wina.

 

P.S. Na foobarze masz taki sam problem?

 

Pozdro D2mian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...