Skocz do zawartości
FrIkO

Spider-man 3 The Game

Rekomendowane odpowiedzi

Badziewnie mi to chodzi :lol:. na aax4 afx 4 no shadows i med high to mam spadki do 13 fps i najgorsze jest to ze fpsy utrzymuja sie na poziomie 18-25 fps a najczesciej widze 21 :lol:. Nie da sie tak grać. Co najgorsze po wyłaczeniu aa i af praktycznie nie ma wzrostu fpsów... Naprawde fajnie sie gra ale silnik z pupy chyba wyjeli :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badziewnie mi to chodzi :lol:. na aax4 afx 4 no shadows i med high to mam spadki do 13 fps i najgorsze jest to ze fpsy utrzymuja sie na poziomie 18-25 fps a najczesciej widze 21 :lol:. Nie da sie tak grać. Co najgorsze po wyłaczeniu aa i af praktycznie nie ma wzrostu fpsów... Naprawde fajnie sie gra ale silnik z pupy chyba wyjeli :E.

Nie rozumiem o co ci chodzi - przecież "21 fps to płynnie.... i ogólnie śmiga, że joł" ;) :damage_wall:

 

Mimo, że gra ma skopany na maxa engine to i tak potestuje jak tylko grafa wróci z naprawy/wymiany.

Choć te screeny z przedpotopową grafą i 21 fps potrafią zniechęcić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Gra jest naprawde fajna (mi sie wczesniejsze spidery tez podobały). Nie spodziewałem sie w 3 takiej swobody. Ale grafa (nawet na full) jest średnia a chodzi jak syf ale chyba da sie grać. Szkoda ze nie chciało sie poświecić troche czasu na optymalizacje :?. W sumie i tak warto spróbować a dla fanów pająka to pozycja obowiązkowa ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Eeee ja mam 60% gry i nie mialem okazji go jeszcze zwiekszyć, wydaje mi się ze nie mozna w ogole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie do was panowie. Może to i głupie ale co trzeba wcisnąć jak się nad głowami przeciwników pojawiają żółte pięści albo niebieskie ? Mam tą misje co muszę bombę wyrzucić w morze i pojawiają się anarchiści i za cholery nie mogę sobie dać z nimi rady. Pomóżcie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie do was panowie. Może to i głupie ale co trzeba wcisnąć jak się nad głowami przeciwników pojawiają żółte pięści albo niebieskie ? Mam tą misje co muszę bombę wyrzucić w morze i pojawiają się anarchiści i za cholery nie mogę sobie dać z nimi rady. Pomóżcie. :)

Na samo pytanie nie odpowiem ale...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Najlepiej sklep pierw tych z bronia ( chyba 2 takich jest ) Reszte po prostu przeciagaj przez linke.Stan na dachu budynku i przyciagaj ich linka do sciany,zejdz na dol i combo+wizyta na nastepnym dachu.Wazne bys nie stal na pierwszym budynku ale na tym ktory znajduje sie dalej od morza.Gdy przyciagasz ich linka to chwile zajmuje im podniesienie sie z gleby,wtedy wlasnie combo i na daszek.Dzieki wizycie na dalszym budynku sprawisz ze oni beda rozdzieleni a nie w grupie.Do tego sa na tyle "naiwni" by stac lub biegac przy samych scianach, dzieki czemu latwo ich klepac.Takim sposobem nie stracisz nawet 1% zycia.
Edytowane przez Seriel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

oO

 

Jak wy tutoriale przechodzicie? Te pięści były wytlumaczone :lol:.

 

Kiedy pojawia się ten znak nad głową wroga to wciskasz "Q" (czyli zwalniasz czas) i w ten sposób spider robi uniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Co do tłumaczenia ciosów nie bardzo czaje Ang ale jakoś sobie poradziłem. Problem nowy się pojawił jak trzeba z MJ polatać i kurde nie wiem co źle robie (za wolno latam ?) za każdym razem zdążyć nie mogę by wlecieć na samą górę wieżowca i klapa. Trudna nawet ta gra powiem. :wink:

Edytowane przez EmzeJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badziewnie mi to chodzi :lol:. na aax4 afx 4 no shadows i med high to mam spadki do 13 fps i najgorsze jest to ze fpsy utrzymuja sie na poziomie 18-25 fps a najczesciej widze 21 :lol:. Nie da sie tak grać. Co najgorsze po wyłaczeniu aa i af praktycznie nie ma wzrostu fpsów... Naprawde fajnie sie gra ale silnik z pupy chyba wyjeli :E.

Szczerze ? Chyba najgłupszy post jaki napisałem :lol:. Pobawiłem sie z ustawieniami (w sumie mi to 10 sec zajeło) i gram na: 1024x768 aax4 afx4 | fullscreen effect on | city detail na low i dalej na high. Chodzi zadowalajaco (20-30 fps) ofc bez aa gra wyglada jak syf ;p. Ogolnie oderwać sie nie mogłem na 4h. Gra syci i wciaga ;00. Tak jak ktos napisał animacja Pajaka rzadzi (takie smukłe ruchy na sieci ;p). Imo trza zagrać na 100%. Po prostu w tej grze sie można zakochać ale od 2,3 wejrzenia :P

a jak jest taka "misja" ze spradasz z wysoka i musisz przez kolka przelatywac. Jak tam sterowac ? umiem tylko spadac szybciej/wolniej i sie obracac

Musisz machać sie w przów i w tył. Na analogu to gałkie sie trzyma gdzies tak miedzy 3/4 a 1/2 odchylenia do pionu i wtedy dobrze leci :). Potrenuj a bedzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

 

...fiu fiu... kolejny pojedynek z boss'em i pomimo poziomu trudności, muszę dodać, że irytującego, rozgrywka i prowadzenie gry daje mi wiele przyjemności. Tym bardziej, że wygląda rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie.

Teoretycznie ja moge ;]. Niestety bez dźwieku bo coś fraps mi wali. Tylko do ilu mega chcesz albo jaki czas gry ? ;p. Ciezko bedziedzie bo mi gałka od analoga odpadła i L1 wypadł ;]. Ale da sie na klawie tez grac :P.

 

Frapsem? Przecież nie da się grać jak fraps w tle nagrywa, bo fps'y spadają łeb na szyję ;).

Da sie ;p. Np jak masz 2 kompy to nie problem. Ja i tak na 1 nagram ;p. Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gierka wciaga. :D Powaznie zastanawiam sie czy nie kupic do niej pada od x0. Tylko czy starycz mi przyciskow? ^_^

Od xklocka ssa zdeka (taka moja opinia wiec nie bic ;]). Chciałem kupic chillstrema bo nie wyglada na przebajerzonego ale jest w pyte mały. Na klawie i myszcze szkoda mi grac (szkoda myszki i przycisku od kółka). Imo na padzie łątwiej sie gra. Niestety mi pad pał (gałka odleciała i l1 :lol:).

 

Ja po 6h gry mam 3% done :lol:. Gra wciaga jak, ........ jak wir ;0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam spory problem z uruchomieniem tej gry, otoz gdy klikam na ikonkę już pokazuje się czarny ekran, że niby gra się uruchamia, a tu nagle pokazuje się raport o błędach... :blink: Przeinstalowywałem grę, ale dalej nie działa. Prosze o pomoc, z góry dzieki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8h gry i czarny strój(50% gry) hmm... coś za szybko mi to idzie :D

Zwykły czas. Ja całą grę (tzn. warstwę fabularną) przeszedłem w ponad 11 godzin (mialem ponad 60%), ale nie bawiłem sie w wyscigi czy poboczne misje (wykonalem tylko część).

 

Jak dla mnie, za mało Venoma (uwielbiam ta postac ^^, a tutaj w tej grze coś duży miesien piwny ma). :wink:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Mad Bomber part 5" - Odnośnie tej misji nie wiem co jest pozostałe 4 bez gadki przeszedłem za pierwszym razem a tej za cholerę nie mogę już chyba z 20 raz. Chodzi o rozbrajanie bomb w tamtych wcześniejszych odkręcanie śrubek zajmowało kilak sekund tu przez dwie minuty nie mogę 2 odkręcić. Mam za wolne palce czy co nie nadążam ciągle klikać w strzałki i jest BOOM. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to samo cały czas wyklinałem aż w końcu rzuciłem klawiaturą o biurko i wyszedłem z pokoju tak mnie to wkurzyło. Spróbuje myszką dzięki za poradę.

A od 20 prób rozbrojenia bomby tak mnie ręka boli że ch....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma akurat to do siebie, że często trzeba powtarzać te same sekwencje.

 

Jezuniu, ileż ja się "nadernerwowałem", gdy zamiast 1 wcisnąłem 4 i musiałem zaczynać od nowa. I tak czasem nawet do 10 razy musialem to powtarzać, bo w innym momencie nie zdazylem nacisnac danego przycisku lub cosik pomyliłem. Przez tą grą mozna popsuc sobie nerwy. Ale to wielokrotne powtarzania etapów jakoś nie odrzuca od gry. :-P

Edytowane przez qjin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na padzie Logitech Dualaction, gierka posysa aż miło. Jakoś nie wyobrażam sobie granie w Spidera na klawie ;).

Ja używam Saiteka P880 i pyka sie bardzo dobrze. Lecz byłem zmuszony użyć klawy kilka razy (czasami przy bombach i przy pociagu), ponieważ oznaczenia 1-4 mialem na padzie pomieszane (np. zamiast 1 musialem ciskac 4;]) i od czasu do czasu mi sie myliło. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...