Skocz do zawartości
FrIkO

Spider-man 3 The Game

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

Przypomnialem sobie co mnie troche irytuje w tej grze - kamera jest troche za bardzo oddalona od postaci spidermana i czuje sie jakbym biegal jakims mini-ludzikiem. Ale to taki szczegol, ide grac dalej [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bleeeeee... udało mi się znajomego właśnie dorwać... przeczytałem readme - x1300 jako minimum... mam dźwięk a nie mam obrazu... są już jakieś fora o tej grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko do czego tam jest ps3 O.o do tekturowych budynków? no trochę przesadzili ;p

No jeszcze nie jeden się zdziwi. Ja już się zdziwiłem, zresztą u mnie to normalne. :D Doceniam tę grę za grafikę chociaż sam gameplay też wkręca. Po spokojnym przemierzaniu wyspy, misja wydała mi się napełniona akcją po brzegi.

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Kumpel nie odpalil tego na GF5700, tez mial dzwiek a obrazu nie bylo.

 

Grafika jest bardzo ladna wiec nie wiem o co chodzi. Budynki moze sa tekturowate ale akurat mnie sie to podoba, gra jest dzieki temu bardziej bajkowa/komiksowa. A wymagania sa wg. mnie uzasadnione, przynajmniej jesli chodzi o wymagania minimalne, co do zalecanych to juz bym nie byl tego taki pewien.

 

Gral juz ktoś spider-venomem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeeee da mi ktoś Galaxy 7600 GS na agp w prezencie? :D

Do 300zł spokojnie już kupisz Galaxy 7300GT nowego na AGP, w dziale co kupić ktoś dał linka do sklepu gdzie tak karta była za 287zł bodajże, warto się zastanowić :-P

 

http://sklep.tylda.pl/?idp=VGAGALNVD0119 283zł :)

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... ciekawe ile dostanę za radka 9550 + zalmana cnps'a 7000B CU ;p (ma ściętą z jednej strony zapinkę bo nie pasowała na nf-7 :D ) jak coś w okolicach 100zł to będzie dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram wszystko na maxa i AAx2 średnio ponad 25fps ale są spadki do 14fps szczególnie nocą.

na kompie z podpisu?

 

kolejna gra ze skopanym na maxa silnikiem <_< i jak tu nie kupować konsoli?

 

 

ps.

może ktoś wrzucić jakiś screen porównawczy - detale high - medium - low ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co ci producenci sobie myślą, grafika powiedzmy sobie szczerze jest kiepska a wymagania ma ta gra jak nie wiem co, to już TDU który ma 100 razy lepszą grafikę działa mi znacznie lepiej.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co ci producenci sobie myślą, grafika powiedzmy sobie szczerze jest kiepska a wymagania ma ta gra jak nie wiem co, to już TDU który ma 100 razy lepszą grafikę działa mi znacznie lepiej.

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

:huh:

 

Nie jest to megagigahiperdupersuper ale jest bardzo przyzwoita.

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Grafa jest bardzo ladna, na screenach wyglada dziwnie ale na zywo nie ma sie do czego przyczepic, moze nie swieci sie wszystko jak psu jajca ale jest klimatyczna.

 

Co do combosow to rzeczywiscie masakra, walka jest swietnie zrobiona, do tego te quick time eventsy sa niezle zrobione, walka na tej deskolotce byla swietna, ale o tym nikt nie mowi bo przeciez budynki wygladaja jakby byly z tektury i krawedzie sa brzydkie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa jest bardzo ladna, na screenach wyglada dziwnie ale na zywo nie ma sie do czego przyczepic, moze nie swieci sie wszystko jak psu jajca ale jest klimatyczna.

 

Co do combosow to rzeczywiscie masakra, walka jest swietnie zrobiona, do tego te quick time eventsy sa niezle zrobione, walka na tej deskolotce byla swietna, ale o tym nikt nie mowi bo przeciez budynki wygladaja jakby byly z tektury i krawedzie sa brzydkie ;]

Walka z synem goblina w powietrzu była wystrzałowa a i rozbrajanie bomb mi się bardzo podobało. Jak do tej pory sporo urozmaiceń w rozgrywce, rozwiązania podobne do tych z Fahrenheit'a czyli w odpowiednim momencie nacisnąć klawisz lub dłuższą kombinację.

Graficznie coraz bardziej mi się podoba... postać naszego bohatera(i nie tylko) jest pięknie wymodelowana, cieniowanie jest imo rewelacyjne a te poszarpane cienie występują w nocy przy mocnym oświetleniu np. latarni. Przypuszczam, że spowodowane jest to zastosowanymi technikami do uzyskania jakiś efektów specjalnych. W menu można sobie wyłączyć efekty i zapewne schodki z cieni znikną. Albo wyłączyć same cienie. :blink: Czasami nocą wszystko wygląda jak cell shading i nadaje obrazowi dość specyficzny wygląd. Ogólnie, śmiało mogę napisać, że jestem bardzo miło zaskoczony człowiekiem-pająkiem.

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Dokladnie, gierka wymiata [;

 

Fonzi, grajac tym dark spiderem ma sie jakies dodatkowe moce, mozna dalej skakac, siać zniszczenie itp?

 

Mam 45% gry ukonczone i ponad 6 godzin przegrane. Konca nie widac [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny spiderman też jest fajny B-)

Hehe... jakiś blady jest pajączek a nie czarny. Myślałem, że będzie bardziej mroczny.

 

A propos czasu spędzonego w grze to ja mam ponad 8 godzin a tu nawet 50% nie ma... chyba sporo czasu spędziłem na luźnym pomykaniu po mieście. Ostatnio uwolniłem skorpiona i zniszczyłem urządzenie kontrolujące jego umysł.

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...