Skocz do zawartości
lukasrz

Ekstremalny Sprzęt Dla Graczy I Do O/c!

Rekomendowane odpowiedzi

platforma dla gracza....... pfff smiechu warte - dla mnie platforma dla gracza to x360 albo ps3 a nie PC

nie dosc ze koszmarna cena tych komponentow to jeszcze nie ma gier na pc ktore by chociaz 10% tej mocy wykorzystały....

chyba faktycznie to juz sport - podniecanie sie najnowszymi prockami i grafami - i jeszcze napisane ze dla graczy - chyba dla onanistow sprzetowych ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw fajniutki , chociaż zamiast tego E6700 wrzucił bym X6800 - 2,93 Ghz na starcie i do tego lepsze OC ( m.in . mnożnik do 11 ) .

 

2GB ramu mozę być , chociaż bym też dołożył kolejne 2 GB dla świętego spokoju .

 

 

 

Widać że zestaw sponsorowany przez Foxxcon .

 

 

@ genghiskhan

 

Przy max. detalach(HDR+AA etc. ) i rozdziałce rzędu 1600x1200 sporo nowych gier będzie go mocno obciążać .

 

 

P.S. Nie orięntuje się ktoś czy G80 można odpalić w trybie Quad SLI ( swoją drogą nazwa jest myląca - sugeruje 4 zestawy SLI ) ??.

 

7900GTX można było tak puścić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem .

 

Wszędzie gdzie patrzyłem (XS , PPC, testy na stronach o hardware etc. ) to mnoznik był z przedziału 6 - 11 , wyższego nie widziałem .

bo ma odblokowany w gore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie

cos mi sie wydaje ze jednak tak.... ale hgw, niech sie ktos pokaze z retailem x6800 i powie...

 

edit:

ryba mnie chyba przekonal na gg.... ale i tak nie zamierzalem kupic x6800, wiec....

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że to nie jest kompletny PC. Przydałoby się do tego dorzucić porżadny monitorek, dyski, klawiature myszke itede..

 

BTW.

Wszystko niby extremalne ale czemu na procu siedzi byle AC ? :huh:

Chociaz kaskade byś zarzucił a nie jakiś tam wiatraczek ble.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam brakuje aby to wszystko jeszcze pod wodą było i dobre nagłośnienie do tego, a dobra mysz i wygodna klawiatura to IMHO jedna z ważniejszych rzeczy dla gracza.

http://realitynet.pl/e107_plugins/content/...php?content.213

 

Ni cholery nie chce dzialac :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

jak można brak napisów ppc nazwać "Drobnym przeoczeniem" albo "tragedii nie ma"? :blink: :huh: chyba ryba zabardzo zapatrzył się w siebie zapominając dla kogo pracuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mnie najbardziej drażni to muzyka. Mimo, że film krótki, to po 2 minutach już po prostu wyłączyłem głośniki, żeby sobie w spokoju popatrzeć. Po prostu wqurwiała, mówiąc oględnie... takie umcyk umcyk, cały urok filmu szlag trafił IMO niestety.

 

Skoro ma to być promowane jako sprzęt marzeń, coś potężnego, to i muzyka powinna być odpowiednio mocniejsza i poważniejsza, żeby klimat (moc, potęga, trochę "mroczne" i nieosiągalne dla zwykłych zjadaczy chleba) zbudować, a nie popiardywanie jakieś.

 

 

Edit:

Ot, pierwszy z brzegu przykład na youtubie, gdzie muzyka WSPÓŁTWORZY klimat filmu i wizerunek produktu, a nie jest, żeby tylko była...

(i już olać nawet, co jest na tym filmie - zwróćcie uwagę na dopasowanie i wrażenie itp.)

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ot, pierwszy z brzegu przykład na youtubie, gdzie muzyka WSPÓŁTWORZY klimat filmu i wizerunek produktu, a nie jest, żeby tylko była...

(i już olać nawet, co jest na tym filmie - zwróćcie uwagę na dopasowanie i wrażenie itp.)

Do tej muzy to raczej by pasowało jakby tą bejcą na koniec w drzewo się wbił... imo... ale jak ktoś filmu nie oglądał to może i mu pasować do tego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten utwor ktory dales to wystepuje w polowie filmow na youtube. O ile jeszcze niedawno bardzo go lubilem to teraz juz nim rzygam po prostu.

Co nie zmienia faktu, że do wizerunku (a przynajmniej kreowanego wizerunku) tego, co jest na filmie pasuje IMO świetnie. A o to mi właśnie chodzi - nawet nie o ten konkretny utwór, bo faktycznie jest wykorzystywany częściej niż powinien, ale raczej o sam fakt, że muzyka musi pasować do tego, co pokazują obrazki.

 

Umcyk umcyk może być do filmiku o popołudniowym kręceniu celerona (nie obrażając posiadaczy celeronów). Do "sprzętu marzeń" musi byc coś z klasą i uderzeniem (i nie mam na myśli tu bynajmniej basów w regularnych odstępach - tak profilaktycznie :lol:)

 

 

Do tej muzy to raczej by pasowało jakby tą bejcą na koniec w drzewo się wbił... imo...

Po części się zgadzam. Chciaż zazwyczaj lubię słuchac muzyki dla samego jej uroku i nie wiążę jej z treścią filmu, do którego była napisana.

... ale jak ktoś filmu nie oglądał to może i mu pasować do tego :P

Requiem oglądałem, ważny element mojej żelaznej kolekcji, tak samo jak ścieżka zresztą.

 

 

Przy okazji - sorry za osobisty przytyk, ale już któryś raz zauważyłem, że rzucasz na forum z choinki tezy/komentarze, co do prawdziwości których nie możesz mieć (no bo fizycznie po prostu nie możesz w tym przypadku) bladego pojęcia. Idealny sposób na skompromitowanie się, moim skromnym zdaniem... :damage_wall:

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość seraf

Platforma marzeń...

 

Dołączona grafika

 

Przy współpracy naszego redaktora Marcina Rywaka (ryba) oraz telewizji HeadShotTV powstał filmik prezentujący najnowszy, dostępny na rynku sprzęt PC dedykowany dla graczy. Zestaw zbudowany przez redaktora składa się z następujących komponentów: procesor: Intel Core 2 Duo E6700; płyta główna: Foxconn N68S7AA z najnowszym chipsetem NVIDIA 680i SLI; pamięci RAM: Patriot XBLK 8000 2x1GB; grafika 2 x Foxconn GeForce 8800GTX( SLI), a całość zasilana była zasilaczem marki Tagan o mocy 900W! Turbo JET. Tak dobrane komponenty pozwalają w chwili obecnej na uruchomienie każdej, nawet najbardziej wymagającej gry w najwyższych możliwych rozdzielczościach z włączonymi wszystkimi upiększaczami w postaci antyaliasingu oraz filtrowania anizotropowego. Krótki filmik pokazujący całą platformę znajdziecie

.

 

Zapraszam do komentarzy : - )

totalna wies

nie sprzet ale prowadzacy "kartom", wystarczajoncom" - tak to lecialo

niczym krewny pewnego leszka.

.....

pzdr

Edytowane przez seraf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...