Skocz do zawartości
lukasrz

Ekstremalny Sprzęt Dla Graczy I Do O/c!

Rekomendowane odpowiedzi

totalna wies

nie sprzet ale prowadzacy "kartom", wystarczajoncom" - tak to lecialo

niczym krewny pewnego leszka.

.....

pzdr

A ty jak jesteś taki do przodu to naucz się pisać: ą, ę, ł, ń, ó, ś, ż, ź,

 

Edit.

 

Literówka a nioe pisanie wcale 'ogonków' z lenistwa to dwie różne sprawy

Edytowane przez KiMR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty jak jesteś taki do przodu to naucz sie pisać: ą, ę, ł, ń, ó, ś, ż, ź,

Kolega wypomina, a sam napisał "się" przez "-e" :lol2:

 

Dla mnie filmik nawet, nawet, ale jak dla gracza to porządna mysza i klawa powinna też się tam znaleźć.

Fajnie też ryba jęknął jak wkładał 88GTX do slotu :lol: chyba że mi się wydawało?

 

Edit: Wyedytowałem "ę", "ą" itp., bo jeszcze się ktoś przyczepi...

Edytowane przez KonradGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to nazwał słąbo zmontowaną reklamą Foxconna. W sumie nie wiem czy bardziej o montaż chodzi czy o to że już zdjęcia były słabo wykonane, chyba i to i to- w każdym razie efekt jest marny, powiedział bym że amatorka.

 

No i 2GB w zestawie MARZEń to żart jakiś :). Tyle to nawet ja mam i robię większy projekt w photoshopie to tylko lecą wulgaryzmy, że ramu tak mało, bo neiraz 3,5GB jest w użyciu a czasem i więcej. Gry co prawda tak aż ramu nie wymagają, no ale 2GB tak czy tak nikt chyba marzeniem nie nazwie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i 2GB w zestawie MARZEń to żart jakiś :). Tyle to nawet ja mam i robię większy projekt w photoshopie to tylko lecą wulgaryzmy, że ramu tak mało, bo neiraz 3,5GB jest w użyciu a czasem i więcej. Gry co prawda tak aż ramu nie wymagają, no ale 2GB tak czy tak nikt chyba marzeniem nie nazwie...

Przy kolejnych 1,5GB na grafikach RAM mimo wszystko problemem (w grach) raczej nie powinien być. No ale te 2GB faktycznie jakoś tak "standardowo" brzmią, a nie jak w zestawie marzeń :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wogole zdajecie sobie sprawe z tego, ale ani 4GB ramu, ani wspaniale raptory, nie daja zadnego wzrostu wydajnosci w grach. No ale zapewne wiecie wiecej, na codzien robicie testy kazdego sprzetu klasy high-end :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wogole zdajecie sobie sprawe z tego, ale ani 4GB ramu, ani wspaniale raptory, nie daja zadnego wzrostu wydajnosci w grach. No ale zapewne wiecie wiecej, na codzien robicie testy kazdego sprzetu klasy high-end :)

Nie wiem czy wiesz, ale 4GB RAM pozwal na korzystanie z systemu podczas kiedy np mamy zminimalizowaną żrącą grę.

I nie wiem czy wiesz, że Raptory wcale nie są demonami transferów. Są demonami czasu dostępu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz, ale 4GB RAM pozwal na korzystanie z systemu podczas kiedy np mamy zminimalizowaną żrącą grę.

I nie wiem czy wiesz, że Raptory wcale nie są demonami transferów. Są demonami czasu dostępu.

I co z tego ze sa demonami dostepow? Sami na sile wymyslacie problem. Zapewne nie kazdy kto gra, minimalizuje gry i idzie pogadac na gg, sa to skrajne mozliwosci i nimi sie nikt nie przejmuje, bo sa maksymalnie odosobnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tego ze sa demonami dostepow? Sami na sile wymyslacie problem. Zapewne nie kazdy kto gra, minimalizuje gry i idzie pogadac na gg, sa to skrajne mozliwosci i nimi sie nikt nie przejmuje, bo sa maksymalnie odosobnione.

Pewnie, że nie każdy i ja problemu nie wymyslam. Ja tylko mówię jak jest - just stwierdzam fakt. Od kiedy stałem się posiadaczem 2GB RAM stałem sie tez bardzo wygodnicki i OT, 700MB gra siedzi sobie w pasku.

 

SGJ - czy ja gdzieś napisałem Windows XP? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tego ze sa demonami dostepow? Sami na sile wymyslacie problem. Zapewne nie kazdy kto gra, minimalizuje gry i idzie pogadac na gg, sa to skrajne mozliwosci i nimi sie nikt nie przejmuje, bo sa maksymalnie odosobnione.

skrajnie? , :lol2:

jak patrzę co wyprawia moj dzieciak z alt+tab to ciarki po grzbiecie przechodzą .Potrafi grac w Unreala(1-dynkę) ,czesac w WOW-a , nawijac na GG ,słucha MP3, lata po necie i piszczy ze mu deko WOW zwalnia :-|

starzeję się chyba .......

p.s.

Raptor daje radę

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skrajnie? , :lol2:

jak patrzę co wyprawia moj dzieciak z alt+tab to ciarki po grzbiecie przechodzą .Potrafi grac w Unreala(1-dynkę) ,czesac w WOW-a , nawijac na GG ,słucha MP3, lata po necie i piszczy ze mu deko WOW zwalnia :-|

starzeję się chyba .......

p.s.

Raptor daje radę

Nie jest to powod do posiadania 4GB ramu, tylko nieodpowieniego wykozystywania tego, co sie posiada. Rownie dobrze moge zarzucic wszystkim posiadaczom C2D ze maja malo wydajne procki, gdy zapodaja SP2004 na najwyzszym priorytecie w odpowiedniej ilosci (zalezy ile rdzeni mamy do dyspozycji) i wtedy im gry sie tna. To sa sytuacje wymuszane, bez jakiegokolwiek przemyslenia. Kupisz 4GB, zawsze znajdziesz pretekst, ze to i tak malo. Kazdy sprzet mozna zagiac, nawet jak mamy high-end.

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4GB to przesada ,zgadzam sie w 100% (zbytek)

p.s.

ostatnio mam dziwne wrażenie że Vista (32bit) lepiej zarządza 2 jajami na C2D pomimo że łyka ok.600MB ramu. W 3DM2K1,3DM2K3 i SuperPi wypada deczko słabiej ale w codziennej pracy jest o klasę lepsza od XP-ka

Edytowane przez Racuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO Vista będzie się powoli stawać standardem i niedługo 4 GB ramu będzie potrzebne, nie to że będzie niezbędne ale będzie poprawiało jakoś pracy na kompie, dlatego IMHO jeżeli ta platforma marzeń ma być nie na miesiąc-dwa to z 4 GB ramu by się przydało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO Vista będzie się powoli stawać standardem i niedługo 4 GB ramu będzie potrzebne, nie to że będzie niezbędne ale będzie poprawiało jakoś pracy na kompie, dlatego IMHO jeżeli ta platforma marzeń ma być nie na miesiąc-dwa to z 4 GB ramu by się przydało.

A po co 4GB? koszt zakupu takiej ilosci ramu to juz jest totalna przesada, a potrzebujesz tylko dlatego ze ludzie Billa wymyslili sobie wspaniala Viste. Prosta rada ->vlite i 1GB nawet na viste starczy. EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co 4GB? koszt zakupu takiej ilosci ramu to juz jest totalna przesada, a potrzebujesz tylko dlatego ze ludzie Billa wymyslili sobie wspaniala Viste. Prosta rada ->vlite i 1GB nawet na viste starczy. EOT

Ale to jest Ekstremalny Sprzęt Marzeń i koszty tutaj nie grają chyba zbytniej roli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co 4GB? koszt zakupu takiej ilosci ramu to juz jest totalna przesada, a potrzebujesz tylko dlatego ze ludzie Billa wymyslili sobie wspaniala Viste. Prosta rada ->vlite i 1GB nawet na viste starczy. EOT

Ryba - tandemujesz 8800GTX i mobasa za 1kpln i mówisz o kosztach 4GB RAM? Jesteś debeściak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędzej, czy później (myslę, że prędzej) 4Gb staną się standardem. To jest nieuniknione i wszyscy się z tym zgodzą. I to wcale nie Vista będzie motorem napędowym (chociaż w pewnej części na pewno tak) w tym wyścigu, ale... coraz to nowsze gry. Poza tym w platformie marzeń, 4Gb ramu za 2 tauzeny, to mniej niz jedna 88GTX, więc nie demonizuj ryba z tą ceną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na taki "extremalny" sprzęt

http://cgi.ebay.co.uk/QX6700-QUAD-CORE-4GB...bayphotohosting

 

no i cena też jest oczywiście extremalna, na nasze to będzie ponad 14 klocków :zonk:

ale przynajmniej nikt sie nie przyczepie że ramu mało ;)

 

a co do ceny, to ile pln'ów za ten sprzęt z "reklamy" ?

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E cienki ten sprzęt z C2Q .

 

Co prawda ma 4 GB ramu ale to jednyna jego przewaga , no może jeszcze że ma 4 rdzenie ( ale nie każdy program/gra to wykorzysta ) .

 

C2Q - wolniejszy , droższy , trudniejszy w podkręcaniu i gorętrzy prawie 2x od X6800 ( mowa to o aplikacjach na 1-2 CPU ) .

 

Asus P5N32-SLI - czyli chipset NF590 w akcji , czyli nic ciekawego .

 

Ram noname - co prawda 1100 MHZ .

 

Co do zestawu z X6800 i 2x8800GTX - ja zrobiłem sobie rozpiskę podbnego zestawu i wyszło mi ~ 15 k zł ( Z Asusem P5N-E SLI , ramem od Cruciala 2x1GB 800 Mhz , kartami od EVGA , najmocniejszym CL X-Fi , głośnikami CL GigaWorks 7.1 , budą TT Kandalf , 2xHDD 320GB + parę innych dodatków ) .

 

Zestaw z rekalmy był by pewno tanszy , moze nawet kosztował by z 10 000 zł .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dodatkowe 2GB do komputera marzeń jak najbardziej wskazane ,chyba ;)

 

Ciekaw jestem , taki BF2 pod Vistą na moim sprzęcie po wyjściu z gry

dysk swapuje jeszcze przez 15-20 sekund ,

To czy w moim wypadku 4GB nie poprawiło by tego stanu rzeczy ?

Wiem że systemy 32bitowe ponoć adresują tylko pierwsze 2 GB , ale może vista robi jakiś

użytek z dodatkowych 2GB ??

sprawdzał to ktoś z was ??

Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E cienki ten sprzęt z C2Q .

 

Co prawda ma 4 GB ramu ale to jednyna jego przewaga , no może jeszcze że ma 4 rdzenie ( ale nie każdy program/gra to wykorzysta ) .

 

C2Q - wolniejszy , droższy , trudniejszy w podkręcaniu i gorętrzy prawie 2x od X6800 ( mowa to o aplikacjach na 1-2 CPU ) .

 

Asus P5N32-SLI - czyli chipset NF590 w akcji , czyli nic ciekawego .

 

Ram noname - co prawda 1100 MHZ .

 

Co do zestawu z X6800 i 2x8800GTX - ja zrobiłem sobie rozpiskę podbnego zestawu i wyszło mi ~ 15 k zł ( Z Asusem P5N-E SLI , ramem od Cruciala 2x1GB 800 Mhz , kartami od EVGA , najmocniejszym CL X-Fi , głośnikami CL GigaWorks 7.1 , budą TT Kandalf , 2xHDD 320GB + parę innych dodatków ) .

 

Zestaw z rekalmy był by pewno tanszy , moze nawet kosztował by z 10 000 zł .

Ja bym nie pogardził jakbym dostał takiego w prezencie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że systemy 32bitowe ponoć adresują tylko pierwsze 2 GB , ale może vista robi jakiś

użytek z dodatkowych 2GB ??

sprawdzał to ktoś z was ??

A moze trzeba by tak zacząc od tego ze 32 bitowy procesor adresuje 4GB pamieci(nie ramu).

Kazde urządzenie uzywa okreslonej przestrzeni adresowej. Gdyby miało byc dostepne cale 4GB ramu to .... nie działał by komputer...

Pomijając pewne sztuczki pozwalające uzyc ponad 4GB pamieci, windows umozliwia wykorzystanie 3GB ramu(2 domyslnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by dużo nie mówić IMO 2 GB w zupełności wystarczają ,a zestawik pierwsza klasa. I to wszystko podłączone do małej elektrowni ;) Filmik nakręcony dobrze chociaż ja bym np na koniec podał wynik z 3Dmark06 o tak dla podsumowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic do powiedzenia na ten temat ale jest literowka w temacie. Chyba powinno byc 6700 a nie 7600?

a coż w tym extremalnego, "każdy" może mieć e6700,a to jest właśnie pt programu, ryba wsadził tam E7600... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a coż w tym extremalnego, "każdy" może mieć e6700,a to jest właśnie pt programu, ryba wsadził tam E7600... :wink:

W komputerze marzeń nawet aparat cyfrowy Coolpix E7600 się znalazł, no no :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...