Skocz do zawartości
msn

Camel Znowu W Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Camel to poezja. Powiedzcie mi, czy widzieliscie gdzies camele w miekkim opakowaniu? W Turcji wlasnie takie sa i sa boskie, pamietam jak dzis, gdy kolega podchodzi do mnie na plazy i mowi:

 

"Ja tam pale radomskie, ale jak pan major woli to Franz ma camele" i czestuje mnie papieroskiem z miekkiego opakowania. Mmmm... rozmazylem sie :) lece dzisiaj na centrala, bo z tego co widze w tamtych okolicach trafienie w camela jest pewne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cameli nie jarałem dobre kilka lat. Jak znikły z kiosku to jeszcze długo były w sprzedaży w knajpach ,kasynach itp.

 

Powiedzcie mi, czy widzieliscie gdzies camele w miekkim opakowaniu?

Marlboro w mietkim są już wszędzie a z takimi Camelami przypucował kumpel kiedyś jak na promie do Bałtijska kupił rakiete...i to jeszcze bez filtra były! Kozackie :D

Edytowane przez -talib-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie np. to taka paczka starcza na tydzień - półtora. Są "palacze" i "palacze", jedni palą, bo muszą - drudzy palą, bo im smakuje.

Palilem z 5 lat paczke, gora dwie na tydzien, nie zastanawialem sie nigdy dlaczego, z nerwow, odstresowanie, hmm srodek rozluzniajacy, ale jechalo z k0pary masakrycznie, z cala pewnoscia powiem wprost TO NIE SMAKOWALO, i nie wiem jak komus moze smakowac... ot cygaro to co innego:) ale zwykle fajacze nawet miętowe w zyciu smaczne nie beda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio smakują Tobie jak L&M lub West? dla mnie L&M to siano. już wolę Nevadę mocną

Na pewno jakbym zapalil jeden po drugim to byla by roznica.. Ale chodzilo mi bardziej ze nie wyrożniaja sie dla mnie niczym specjalnym..

West Red sa dla mnie mocne, a L&My jakies takie nijakie - i Camele to dla mnie takie polaczenie tych dwoch - Nie sa takie mocne, ale tez nie sa jakies super.. Mowie tu caly czas o zołych Camelach - Musze sprobowac niebieskich :)

 

Nr 1 to zdecydowanie dla mnie Marlboro Light

Ew. American Golden Light

Zreszta jak sie chce palic, a sie nie ma.. to wiecie :P

 

Te żolto/kremowe Davidoffy są ochydne :?

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palilem z 5 lat paczke, gora dwie na tydzien, nie zastanawialem sie nigdy dlaczego, z nerwow, odstresowanie, hmm srodek rozluzniajacy, ale jechalo z k0pary masakrycznie, z cala pewnoscia powiem wprost TO NIE SMAKOWALO, i nie wiem jak komus moze smakowac... ot cygaro to co innego:) ale zwykle fajacze nawet miętowe w zyciu smaczne nie beda...

Kilku moich kumpli jara i niekiedy trudno rozmawiac z nimi fate2face, bo po prostu smierdzi im z ryja... :-|

Ciekawe jak palacze by sie czuli, jakby ktos podczas rozmowy im bekal w twarz, albo pierdzial. :]

 

A palace dziewczyny to juz w ogole, jak mozna calowac sie i czuc ten smrod... no coz muchy np. lubia kupe.

Btw byl juz temat na osle o fajkach, moze sie tam przeniesiemy a to zostawimy dla koneserow wielbladzich wyrobow (spod ogona :] ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nr 1 to zdecydowanie dla mnie Marlboro Light

W sumie to co kto lubi, ale dzisiejsze Marlboro Light to nie są te same co 3 lata temu, że tak się wyraże zeszły na psy, kiedyś paliłem tylko je właśnie, ale się spsuły i się na Davidoff Gold przerzuciłem, dla mnie to najlepsze faje aktualnie są. A Camele też niczego sobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to co kto lubi, ale dzisiejsze Marlboro Light to nie są te same co 3 lata temu, że tak się wyraże zeszły na psy, kiedyś paliłem tylko je właśnie, ale się spsuły i się na Davidoff Gold przerzuciłem, dla mnie to najlepsze faje aktualnie są. A Camele też niczego sobie ;)

Kazdy ma inny gust - i bardzo dobrze :) 3 lata temu nie palilem wiec sie nie wypowiem, ale zdecydowanie Marlboro > Davidoff.

Te Davidoff Gold o ktorych piszesz to chyba wlasnie ta zolto-kremowa paczka.. Ochyda dla mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...