Jump to content
fenriz

Stelaz Do Mocowania Napedow

Recommended Posts

Witam,

Poszukuję wiekszego(dłuzszego) stelaża z obudowy. Chodzi o ta metalowa prowadnicę do ktorej przykrecamy napedy.

W tej chwili mam 2 dyski tw. , z ktorych jeden lezy na drugim majac jeszcze nad sobą stację dyskietek :P. Jak widac nie jest to najzdrowsza kombinacja. Na razie sie nic złego nie dzieje. Miał ktos z tym jakies problemy ? Skad dostac wiekszy stelaż ? pozdrawiam

co to sa plaskowniki ? :P:P

Co do HDD to bardziej obawiam sie ewentualnego przegrzewania sie. A wyciszanie jest niepotrzebne, bo pracują bardzo cicho.

płaskowniki to takie ryby słodkowodne :lol:

haha ooo nie mogę :damage_wall:

a tak na serio - płaskownik to kawałem metalu o taki:

Dołączona grafika

myślę, że Orgiusz napisał Ci byś rzucił okiem na ten temat bo pewnie tam jest co nieco o mocowaniu dysków ... :?

a i jak Ty chcesz sie brać do tych modów jak nie masz nawet pojęcia co to jest płaskownik :rolleyes:

pozdro

Edited by slavOK

pytanie , czemu jest temat o mocowaniu hdd a nazwa topiku o mocowaniu napędów ?

Stelaz Do Mocowania Napedow

Chodzi o ta metalowa prowadnicę do ktorej przykrecamy napedy.W tej chwili mam 2 dyski tw. , z ktorych jeden lezy na drugim

ja robiłem tak że z starej obódowy at odkręciłem taki koszyk do trzymania hdd i go przykręciłem , w rezultacie pierwszy hdd siedział w orginalnym miejscu , na dole zarazem trzymał koszyk do następnego dysku śrubami przykręconymi od dołu (do hdd) i od dysków było po 2 miejsca odstępu czyli git :)

Edited by Dr@GuN