Skocz do zawartości
aisH

Mandaty...

Rekomendowane odpowiedzi

no i ja dostalem po dupce :( babka chyba sie okopala a radar byl w kolorach moro bo za ch... jej nie widzialem, ograniczenie do 50 a u mnie 71, 200zl poszlo sie kochac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj maly dorobek mandatowy :P

50zl - a sobie po torach łazilem

100zl - za Harnasia na ławce przed blokiem ;(

200zl i 2 pkt ... - brak pasów + brak OC + brak dowodu rejestracyjnego. a pan Milicjant zwykly cham. starsznie sie zbulwersowal owym faktem iz jechalem bez dokumentow ;( a jechalem po puszke Chappyiego dla psa do intermarche w mej wsi.

 

I takie male pytanie. Ostatnio jechalem do krk i przy wjezdzie na a4 zaraz przy bramkach stoja fotoradarki. ktos wie czy pelne czy puste? bo jechalem tam juz niepierwszy raz ale puchy widzialem dopiero pierwszy raz i nie wiem czy mnie nie chapnelo :(

Edytowane przez osa512

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś mania? :blink:

Jup. Biorac pod uwage ze na polskich drogach sa szroty ktore potrafia po lekkim uderzeniu rozpasc sie na 2 czesci a przechodza badania w stacji diagnostycznej mozna uznac ze to mania - (tfu, tfu ) po co ktos ma z winy kierowcy miec uszczerbek na zdrowiu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200zl i 2 pkt ... - brak pasów + brak OC + brak dowodu rejestracyjnego. a pan Milicjant zwykly cham. starsznie sie zbulwersowal owym faktem iz jechalem bez dokumentow ;(

1. Policjant

2. nalezalo ci sie

3. nie skaml, bo sam jestes winien

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jechałem sobie wolno - tak na liczniku ok. 60 i zatrzymali mnie.

Policjant mowi ze jechałem za szybkoi pokazuje mi radar a tam 61???

Okazało się ze było ograniczenie do 40.

 

Na szczęscie puścił mnie wolno:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok,

wiem ze moja wina. nie mowie ze bylem niewinny. ale pan Policjant troche sie zachowal po chamsku. bo cala sytuacja po zatrzymaniu wygladala tak. zatrzymalem sie na pobliskim parkingu powiedzialem ze sytuacja jest taka i taka ze nie mam dokumentow bo ojciec zazwyczaj zostawia dokumenty w samochodzie ( juz taki ma zwyczaj, a sam sie swoejgo samochodu nie dorobilem ) wiec dalem panu Policjantowi swoje prawko zaczal mi wypisywac mandat i zadzwonil po lawete. W tzw miedzyczasie zadzwonilem do ojca powiedzialem mu o zaistnialej sytuacji i zeby przyejchal z tymi dokumentami. No i przyjechal w przeciagu 10min. Oczywisice panu Policjanotwi grunt sie walil pod nogami bo roboty ma po pachy i nie mogl zaczekac i obylo by sie bez holowania. Generalnie i tak obylo sie bez bo pan od holownika byl bardziej wyrozumialy niz pan Policjant ktory musial machnac sobie rundke wokol glownego placu we wsi. Do tego ton jego wypowiedzi nie byl zbytnio grzeczny... wiec dlatego pokrotce dwa posty wyzej napisalem iz zachowal sie po chamsku. ot tyle.

a to Milicjant juz nie mozna napisac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pojechał równo... 200zł za brak pasów i dokumentów(za dokumenty nie jest czasem 50+pasy100?-nie orientuję się, dlatego pytam :) )?- widać gliniarz zły dzień miał. Dużo zalezy od jego humoru - czasami wystarczyloby tylko pouczenie.

Swoją drogą, oglądał ktoś ostatnio "Uwaga pirat!" ?- tam w jednym odcinku zdażyło się paru kierowców bez dokumentów i jakoś za to nie zostali potraktowani mandatem, jedynie sprawdzeni w bazie danych? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie dzisiaj dopadli na wislostradzie na wysokosci mostu Poniatowskiego. Zanim sie zorientowalem to juz machal "mieczem swietlnym" zeby zjechac. :/

81km/h na radarze a ograniczenie do 50km/h.

100zl i 4pkt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy aby na pewno wypisał Ci mandat od 81km/h? Za przekroczenie >30km/h jest już 6 pkt, sam się tak niedawno z nimi targowałem żeby mi zjechali z punktów, to niech wpiszą 80- udało się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie jak pech to pech :/

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

przyszledl listonosz z listem paf-u :( , zdjecie od tylca, nawet nie wiadomo kto jechal, pojechalismy z ojcem na komende SM i wpadamy : siedzi informantyk i odczytuje zdjecia( szkoda ze nie mialem telefonu przy sobie , to bym zdjecia porobil, 2 biurka i dwa na[ciach!]e w zdjeciach, widac ze nei maja co robic, dodam ze kolejka ofc byla i wszyscy zaplacic za fotki) No i do komputerowca ze zdjecie od tylca i czemu to tak, koles nie wiedzial co powiedziec, poszedl po pana straznika. Pan straznik zaczal wykladac przepisy i w ogole, ale nadal sie klucilismy, spuscil 50% z mandatu wkoncu, ale kurfa od kiedy te prawie policjanty dostaly legal do robienia zdjec to chyba tylko tym sie zajmuja ;/. zdjecie na pamiatke...

 

Edytowane przez jc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej odpuscic prawy pedal ?

Tak bym właśnie chciał, ale tylko łatwo powiedzieć/napisać, a jak masz przed sobą wizję spędzenia całego swojego dnia pracy w małym samochodzie, to inaczej się jedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano 500zł za przekroczenie. Pusta droga i co ciekawe w całkiem dobrym stanie, ale oczywiście szanowni policjanci stali z radarem. Szlag mnie trafia już dosłownie nie ma miesiąca żeby z 2 razy nie płacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co? tylko pedały jezdza zgodnie z przepisami ;)

dosyc ciekawe stwierdzenie ;) ja jakos na trasie nie moge jechac przepisowo, przyklad: wielkanoc, rodzinka 70km do przejechania, wyjezdzajac myslalem ze sweita to moze spokojnie bo policja itd.... no i co? pusta droga no i tak jakos ponizej 140km/h za miastem nie schodzilo, zapomnialo sie o fotoradarze i z usmiechem na mordzie bylo cyk na szczescie auto na niemieckich blachach wywozowych wiec nie dojda co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja odwrotnie : na trasie jade do 100km/h, (spalanie :P ) w miescie to nie moge jechac 50tką, u mnie drogi sa szerokie spokojnie mozna jechac szybciej... no chyba, ze jakies osiedle to wiadomo 30 nie wiecej bo dzieciaki lataja..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiecie chłopaki, jest jest szeroko i bezpiecznie, to można pomykać i 200kmph, gorzej, że nie wszystkim znane są np. zasady dot. pierszeństwa. W tym miejscu pozdrawiam 2 kierowców, których spotkałem na trasie W-w - Oleśnica przejeżdzających na skrzyżowaniu w mieście na czerwonym (nie pomarańczowym, nie wczesnym czerwonym, na czerwonym palącym się od 20 sekund) przy v=70km. Jeden Sprinter, drugi... TIR :|

 

Problem pojawia się w momencie wyskoczenia takiego tira i wyhamowania przed nim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Policjant

2. nalezalo ci sie

3. nie skaml, bo sam jestes winien

No wszystko ok, ale ludzie bez przesady, przez to, że nie ma 2 świstków nikomu życia nie zabierze, za pasy ok, ale za głupie dokumenty, 100zł nie jesteśmy ludźmi okrutnie bogatymi, a jeszcze nas dołują, i później dziwota, że ludzie nie chcą pomagać policji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz jakby sie uparl to by Ci auto na parking policyjny jeszcze odcholowal...

choc ja ostatnio tez nie mialem przy sobie dokumentow to policjant mi pozlowil pojechac po nie do domu (blisko mialem) i wrocic z nimi :) szok!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy aby na pewno wypisał Ci mandat od 81km/h? Za przekroczenie >30km/h jest już 6 pkt, sam się tak niedawno z nimi targowałem żeby mi zjechali z punktów, to niech wpiszą 80- udało się ;)

"Panie Lukaszu... Ludzie chodza, gadaja, zagladaja co sie dzieje wiec niech to zostanie miedzy nami..."

Tak mi powiedzial policmajster przy oddawaniu dokumentow wiec tobie to tez powinno wystarczyc. Jednak miec starego jako emeryta wojskowego naprawde sie czasami przydaje. ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Wczoraj ok 23:00 pod Topazem na kosce dałem leciutko ze wstecznego mała zryweczkę a tu akurat policja nadjechała.. Straszyła mnie mandatem 500zł ( doszło do 100zł :P ) bo policjanci pytali się co to za samochód jaki silnik i że ich znajomy lepiej gumę palił o_O na mandacie było "brak kontrolowania pojazdu" coś w ten deseń..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...