Skocz do zawartości
chemiczny_ali

Abit Fatal1ty Fp-in9 Sli

Rekomendowane odpowiedzi

Imo już jest

1

2

IHMO

 

Dostępność produktu

Centrala: Towar czasowo niedostępny, data dostawy bliżej nieokreślona. Towar czasowo niedostępny, data dostawy bliżej nieokreślona.

Centrala: Towar czasowo niedostępny, data dostawy bliżej nieokreślona. Towar czasowo niedostępny, data dostawy bliżej nieokreślona.

Białystok: Brak

Bydgoszcz: Brak

Chodzież: Brak

Chojnice: Brak

Częstochowa: Brak

Gdańsk: Brak

Gdynia: Brak

Gniezno: Brak

Gorzów: Brak

Grodzisk: Brak

Inowrocław: Brak

Kalisz: Brak

Katowice: Brak

Konin: Brak

Koszalin: Brak

Kościan: Brak

Kościerzyna: Brak

Kraków: Brak

Leszno: Brak

Lębork: Brak

Łódź: Brak

Międzyrzecz: Brak

Oborniki Wlkp.: Brak

Opole: Brak

Ostrów: Brak

Piła: Brak

Poznań Grochowska: Brak

Poznań Plaza: Brak

Poznań Promienista: Brak

Poznań Stary Browar: Brak

Poznań Św. Marcin: Brak

Rawicz: Brak

Rybnik: Brak

Słupca: Brak

Słupsk: Brak

Swarzędz: Brak

Szamotuły: Brak

Szczecinek: Brak

Śrem: Brak

Warszawa CH Reduta: Brak

Warszawa Grochowska: Brak

Warszawa Jana Pawła II: Brak

Warszawa Marszałkowska: Brak

Wągrowiec: Brak

Wrocław: Brak

Września: Brak

 

 

Dostępność: Towar dostępny tylko na zamówienie

Czas realizacji: 3-5 dni [dni robocze]

[sprawdzono: 31.03.2007 - 03:22; czas przewidywany]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My bad...

Komputronik "Płyta główna niestety nie będzie dostępna w sprzedaży w najbliższym czasie.

Dystrybutorzy nie określili terminu dostawy i nie jestem w stanie określić kiedy towar pojawi się ponownie."

"ponownie"... podałem Komputronik bo jeszcze jakiś czas temu była dostępna - nie spojrzałem na "Dostępność produktu" :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto plytka w angli: http://www.scan.co.uk/Products/ProductInfo...roductID=543993 W przeliczeniu ok. 435 zl + pprzesylka. Test na VR-zone: http://www.vr-zone.com/index.php?i=4874&s=10 Sam jestem w fazie zakupu kompa, ale na razie czekam na Gigabyte GA-N650SLI-DS4. FSB ok. 500 :) i lepsze zasilanie (6-io fazowe).

Elo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że ten Abit dostaje baty od 80zł tańszego ASUSa P5N-E... fakt, że niewielkie, ale zawsze... szkoda bo już miałem na nią chęć.

Edytowane przez sentex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Widze, że ten Abit dostaje baty od 80zł tańszego ASUSa P5N-E... fakt, że niewielkie, ale zawsze... szkoda bo już miałem na nią chęć.

To wejdz w temat o tym Asusie..zmienisz zdanie. Akurat kolejnemu forumowiczowi padla nastepna sztuka tego Asusa <_< ...i juz nie chce wymiany na trzecia ale zwrot kasy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wejdz w temat o tym Asusie..zmienisz zdanie. Akurat kolejnemu forumowiczowi padla nastepna sztuka tego Asusa <_< ...i juz nie chce wymiany na trzecia ale zwrot kasy :wink:

Widzę, że jesteś najbardziej zorientowanym w temacie, a nawet tej mobo nie posiadasz.... :lol2: N/C

 

W tej cenie mogę polecić P5NE, niezła jak za tą kasę. Oczywiście można też dołożyć i kupić coś lepszego...

Edytowane przez djsaint

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Widzę, że jesteś najbardziej zorientowanym w temacie, a nawet tej mobo nie posiadasz.... :lol2: N/C

Buahaha no takie komentarz najbardziej mnie rozwalaja. Czy ty myslisz ,ze ja do swojego kompa wsadze smiecia z ktorym bede mial problemy i do tego wywale na niego 400 zl :blink: Po to jest forum aby czytac wiec daruj sobie te powyzsze stwierdzenia. Wejdz w temat i tyle. Owszem , zmieniam moja 945 ale na MSI <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buahaha no takie komentarz najbardziej mnie rozwalaja. Czy ty myslisz ,ze ja do swojego kompa wsadze smiecia z ktorym bede mial problemy i do tego wywale na niego 400 zl :blink: Po to jest forum aby czytac wiec daruj sobie te powyzsze stwierdzenia. Wejdz w temat i tyle. Owszem , zmieniam moja 945 ale na MSI <_<

Rób jak uważasz ale nie sugeruj innym czegoś o czym nie masz pojęcia, bo chociażby pewnie tego nawet w rękach nie miałeś.... Zapraszam do tematu o tej mobo i tam napiszesz jaka jest do bani i skonsultujesz to z ludźmi, którzy wiedzą na jej temat trochę więcej od Ciebie. Może nawet ankietę zrobimy "jak ona często pada" :D

Co do tematu, sam jestem ciekaw jak ten Abicik wyjdzie "w praniu" u naszych userów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rób jak uważasz ale nie sugeruj innym czegoś o czym nie masz pojęcia, bo chociażby pewnie tego nawet w rękach nie miałeś.... Zapraszam do tematu o tej mobo i tam napiszesz jaka jest do bani i skonsultujesz to z ludźmi, którzy wiedzą na jej temat trochę więcej od Ciebie. Może nawet ankietę zrobimy "jak ona często pada" :D

Co do tematu, sam jestem ciekaw jak ten Abicik wyjdzie "w praniu" u naszych userów :)

Nie miał, bo przeczytał sporo negatywnych opinii na temat tej płyty. Zadał sobie trud, aby przewertować fora i zdecydować się na sprzęt sprawdzony przez innych forumowiczów. Oczywiście z szacunkiem dla nich. W końcu dzięki nim pozostałe osoby czerpią wiedzę i wybierają to co najlepsze. Edytowane przez Lumperator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia czy wnioski wyciąga się we właściwy sposób czy też nie. A dalej czy swoje wnioski (dobrze bądź źle wyciągnięte) zatrzymuje sie dla siebie czy też komuś narzuca. Ale to nie temat o tej mobo więc albo zapraszam do tematu o P5NE albo EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... Skoncze ten offtop na pytaniu - czy p5n-e to jedyny produkt ktory mial ciekawy rozrzut jakosciowy? I czy nadal bedziecie z uporem maniaka pisac ze jest smieciem czytajac ... ile przypadkow padania? 5? 10? Naprawde to cholernie duzo :|

Ciekawe jak byscie zareagowali gdyby ten Abit zaczal padac 1% userow ktorzy go kupili a 30% ktorzy mieli na tyle sily zeby zarejestrowac sie na forum i pisac jakim to nie jest smieciem. Troche obiektywizmu prosze. I poszanowania regulaminu forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie co to za mod z malowaniem olowkiem tych stykow??. Modzik dotyczy wszystkich c2d czy tylko e4300?

 

Jakim ołówkiem :blink: Do zmodowania E4x00 musisz mieć "miedziany" lakier elektroprzewodzący. Inne C2D tez możesz zmodowac (więcej info znajdziesz na XS)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Na VR-Zone osiągnęli 475 więc na razie wiele zależy od egzemplarza/biosu.

Bardziej zależy od sztuki chyba. No ale to nie świadczy dobrze o produkcie jeśli trzeba trzymać dusze na ramieniu kupując, jakby nie patrzyć płytę za ~500 zł.

 

Hehe niech bedzie lakierem. Co bede mial po zmodowaniu E6300??

Zmodowanego E6300...

 

To nie miejsce do tego, nie sądzisz <_<

Edytowane przez [RONIN]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...