Skocz do zawartości
bartool

GF 2mx200 krecenie...

Rekomendowane odpowiedzi

mam GF 2 mx200 32MB (niestety :( )jak krece rdzen to w 3d marku jest troszq lapiej... :)

a jak podkrecam pamiatki to w 3d marku jest o wiele slabiej... :( dlaczego tak sie dzieje wie ktos moze :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojakiego grzyba chcesz ją podkrecac tak ci to h_u_j_a DA !!!!!!!!! Wypier** to za okno idz do sklepiku i kup cos innego :) (oile masz kase)

Albo tez moge ci sprzedac mojego a 170t Mx 440 Winfasta moj sie kreci z 270/400 @ 345/510 z orginalnym radiatorkiem i bez radiatow na pamieci :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MI}{U ty <span style="color:red;">[ciach!]</span>y wymoczku nie umiesz nic innego tylko kup nowy !!!

przejżałem twoje posty i wszędzie to sama "wy<span style="color:red;">[ciach!]</span>l i kup nowy"

jak masz <span style="color:red;">[ciach!]</span>o do powiedzenia baranie to się nie odzywaj

tak to byle lamer potrafi :lol: :lol: :lol: zresztą co ty możesz o tym wiedzieć nie :wink: :lol: :lol: :lol:

 

bartool pokombinuj z Riva Tuner tam jest masa ustawień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...