Skocz do zawartości
meeron

Sprawdz Sie

Rekomendowane odpowiedzi

Uzyskany wynik IQ: 131

 

Bardzo dużo powyżej przeciętnej

 

:P

Szczerze.. popełniłem 2 głupie błedy, mimo ze dobrze z poczatku obstawiałem. Co do reszty sie nie czepiam, bo jednak były za cieezkie. Ogolem test dosc łatwy, tylko ze w normalnych warunkach jest silna presja czasu.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

115, czyli duże zaskoczenie, z reguły miałem około 3, co plasowało zawartość mojej czaszki gdzieś pomiędzy tosterem a amebą :>

 

Też wydało mi się dziwne, żeby Mensa rekrutowała w swe szeregi za pomocą testu obrazkowego dla szympansów i utalentowanych gimnazjalistów, zatem coś w tym, co niko2003 napisał, musi być.

 

Gadałem kiedyś z Polakiem mieszkającym w USA, bardzo często i długo chwalił się przynależnością do tamtejszej MENSY. Ja bym się wstydził :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

108 w tym pierwszym tescie

nigdzie mi sie nie spieszyło :lol: zabrakło czasu na wszystkie pytania bo strzelac nie chciałem ;)

ale to pewnie przez przeziebienie reaguje wolniej i mam otępiony umysł :lol: ;)

podejde do tego za kilka dni jak wyzdrowieje :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robilem ten "test" chyba z rok temu i mialem 135. Jak znajde czas to sobie rozwiaze jeszcze raz.

Swoja droga jak juz pisano, taki pic na wode to to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

loco_plL: NIe wiem czy podczas badania na iloraz inteligencji trzeba rozwiazac wszystkie 'zadania', ale jesli nie, to najwyrazniej tworcy tego testu na stronie stwierdzili, ze nie bedzie głupkow ktorzy zrobia go dla jaj :P Wiec i punktacja moze i jest liczona w niedoskonały sposob.. tzn nieuwzgledniajacy tego, ze ktos niedokonczył testu.... Tak wiec prawda o Twojej siostrze moze wygladac gorzej niz przypuszczasz ;)

NIe ma co wymagac wiarygodnosci od tych testow, tylko isc sie... przebadac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pic na wode ten test bo moja siostra doszla do 20 pytania i wynik 97 a jest na poziomie srednio rozgarnietego chomika.

To ładne masz mniemanie o swoje siostrze :D

A testy rzeczywiście do gluteus maximus

 

NIe ma co wymagac wiarygodnosci od tych testow, tylko isc sie... przebadac ;)

A po co się niepotrzebnie dołować? :D Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15min i 122pkt więcej czasu zwyczajnie nie potrzebowałem, czyli w 40 min wyszło by 325pkt jestem genialny, wszechwiedzący i w ogóle the best, możecie już oddawać mi ukłony bo wieczorem pomyślę jak zapanować nad światem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten test obrazkowy nie jest dla szympansów i gimnazjalistów tylko wzorowany jest na teście matryc Ravena! Zresztą to o czym Wy mówicie (test lingwistyczny pamięciowy etc. by Mensa) to też niezbyt mnie przekonuje bo nikt tam nie bada inteligencji emocjonalnej, która jest wg mnie nieco jednak bardziej istotna...;)

 

Ale gratuluję osobom z wynikami dużo powyżej średniej :) ładne wyniki macie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie odswiezyc.

 

Ktos wykonywal ten test: http://www.iq-test.pl/ ?

 

Na ile jest jego wynik wiarygodny ? Rozwiazalem (i zaplacilem :/) No i jest to 120, wiec nie tak zle

 

Niby maja statystki ile osob robilo u nich test i jest ich niby sporo.

Ja przed chwilą zrobiłem ten test i też mi wyszło 120. Dopiero teraz zobaczyłem ile kosztują te sms'y i się mocno zdziwiłem. Nie wiedziałem, że wiadomości mogą tyle kosztować :/ Ale się wkurzłem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra godzina na testy :P ale z ciekawości przeleciałem i obydwa zajęły coś over 30 minut.

a pierwszym linku 115 dosyć szybko poszedł

drugi już dłużej ale wynik fajny :P 136 i 6 odpowiedzi w wynikach miałem błędne jakbym nie zaznaczył nic O_O a bym się załapał do mensy kurde :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszego linku tez robilem cos okolo 1 w nocy, zaspany juz i w kilku klialem co popadnie, wynik 108

Drugiego o tej porze juz nie skonczylem, powiedzialem dosyc i po polowie testy wylaczylem moze dzisiaj sie za niego wezme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...