Skocz do zawartości
R.i.P.

Wizualny Mod Laptopa

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem ciekawy sposób na odmienienie wizualne naszych laptopów - naklejka na pokrywe, przy czym można sobie wybrać dowolny przez siebie obrazek jaki ma pokrywać ową klapę. Pomysł w sumie nie głupi; choć imo nie dla ludzi tzw. "konserwatystów" ... i oczywiście trzeba przemyśleć czy nie zeszpeci naszego notebooka (w razie czego nalepke można bezpiecznie później usunąć). W sumie zastanawiam się tak takim projektem. Praktycznie można sobie dopasować nalepkę do własnych potrzeb (wymiary, wycięcie na logo, obraz). Co o tym myślicie? ;o "wyraź siebie na notebooku..."

 

naelcedka - RECENZJA DZIKIE.NET

Przykładowe naklejki na pokrywe laptopa:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

 

 

 

 

:::::: MOJE PRESTIGIO::::::

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez limerro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Aristo (a zapewne też w innych) jeśli nie ma ingerencji we wnętrze laptopa - nie narusza to gwarancji.

dla mnie tandeta. to jak oklejanie mebli w pokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak to się ma do gwarancji u poszczególnych producentów...

Pozdrawiam

Poznaniak

 

W przypadku Aristo (a zapewne też w innych) jeśli nie ma ingerencji we wnętrze laptopa - nie narusza to gwarancji.

Dzikie mają recenzje tej "naelcedeki" i twierdzą że jest bardzo dobrej jakości oraz sama "naelcedeka" składa się z paru warst w celu trwałości :) Co więcej... nawet po dłuższym czasie kiedy się oderwie nalepke nie pozostawia ona śladu po sobie - fajnie... Pomyśle nad tym :wink:

 

 

Pozdrawiam

Poznaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem - macałem - podziwiam...

Bardzo dobrej jakości folia, nie ma problemów z aplikacją, kolory żywe, nic się nie wyciera podczas normalnego używania, przenoszenia w torbie do tego przeznaczonej (bez żadnych dodatkowych pokrowców). Naprawdę fajny dodatek do laptopa, chroni pokrywę, jednocześnie pozwalając nam na zabicie szarej, czy czarnej "rzeczywistości" lapka.

Folia ~4 m-ce od aplikacji na acera 15,4'' nie zmieniła się wcale, jest dalej tak świeża jak po nałożeniu...

Dla mnie fajny produkt - jeśli ktoś chce ochronić klapę (nie trzeba brać wzorku, można wziąć folie w jednym kolorze, więc argument o "festyniarstwie" naklejki odpada ;) ). Idea tez słuszna - ale co się komu podoba ;)

pozdrawiam

sansaba

Edytowane przez sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się jednak zdecyduję ;] tylko problem - jaki obraz wybrać? Tzn mam z czego tylko nie wiem na co się zdecydować. I druga kwestia czy zasłaniać logo na klapie (powstanie wypukłość) czy wybrać opcję z wycięciem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się jednak zdecyduję ;] tylko problem - jaki obraz wybrać? Tzn mam z czego tylko nie wiem na co się zdecydować. I druga kwestia czy zasłaniać logo na klapie (powstanie wypukłość) czy wybrać opcję z wycięciem...

Ja bym wybral z wycieciem. Obawialbym sie ze w miejscu wybrzuszenia sie przetrze szybciej i bedie wygladac beznadziejnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś jakie zdjęcie trzeba mieć na lapka 15'4? Tzn czy może to być np 1280x800 (czy więcej?) czy też 4:3 (chodzi mi o to by nie było rozjechane ani spłaszczone). Podejrzewam że < 300dpi nie wchodzi w rachube..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka, jednak że nadal nie znam odpowiedzi na moje pytanie. Kurde nie odpisują wogóle z tego naelcedka.pl - a mają tylko maila... a chciałem się tylko dowiedzieć czy do 15'4 może być 1280x800 np w 300dpi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 300dpi to bedziesz mial ~10,8 * 6,8cm wydruk. Zalezy w jakiej rozdzialce drukuja, zawsze mozna podskalowac (lub wydrukowac w mniej dpi) ;)

 

ps. Ja bym jednak dal troche wiekszy obrazek, szczegolnie jesli ma byc na cala pokrywe. Popytaj fotki jakiej rozdzielczosci wychodza dobrze na rozmiarze podobnym do pokrywy (pewnie cos kolo formatu A4)

Edytowane przez ridczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ciekawy sposób na odmienienie wizualne naszych laptopów. naelcedka ® jest naklejką na pokrywe laptopa, przy czym można sobie wybrać dowolny przez siebie obrazek jaki ma pokrywać ową klapę. Pomysł w sumie nie głupi; choć imo nie dla ludzi tzw. "konserwatystów" ... i oczywiście trzeba przemyśleć czy nie zeszpeci naszego notebooka (w razie czego nalepke można bezpiecznie później usunąć). W sumie zastanawiam się tak takim projektem (cena: 29,90zł). Praktycznie można sobie dopasować nalepkę do własnych potrzeb (wymiary, wycięcie na logo, obraz). Co o tym myślicie? ;o

 

kolego zobacz linki w mojej sygnaturce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doctor_25 jak udało sie ci sie tak dokładnie go zmierzyć ? Mierzyłeś jakimś profesjonalnym sprzetem ?. I jeszcze jedno pytanie czy da rade tą folie dostosować do wgłębień w klapie bo ja w moim optimusie mam 4 podłuzne rowki(dla ozdoby :)) i sie zastanawiam czy dalo by tą folie tak dostosować aby sie wgłebiła w te rowki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doctor_25 jak udało sie ci sie tak dokładnie go zmierzyć ? Mierzyłeś jakimś profesjonalnym sprzetem ?. I jeszcze jedno pytanie czy da rade tą folie dostosować do wgłębień w klapie bo ja w moim optimusie mam 4 podłuzne rowki(dla ozdoby :)) i sie zastanawiam czy dalo by tą folie tak dostosować aby sie wgłebiła w te rowki ?

do tak skomplikowanej operacji uzywam :

- linijka 40cm ;]

- corel draw

- adobe photoshop :)

 

Z rowkami bedzie problem, musial bym to zobaczec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mówię, że co gust do gust. Mnie się akurat będzie podobało - bo zrobiłem sobie małą symualcję w fotoszopie ;p Tylko kurna ten kontakt... jutro 6-ty dzień odkąd napisałem tam pierwszego maila a odzewu zero. Poza @ nie mają ani adresu ani telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle zdzierają, normalnie metr kwadratowy foli z nadrukiem kosztuje ok 60zł dla klienta z ulicy.

Z klejem i z białą folią pod spodem 60 zł?

Edytowane przez serwantez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle zdzierają, normalnie metr kwadratowy foli z nadrukiem kosztuje ok 60zł dla klienta z ulicy.

cena za orginalnosc nigdy nie jest mala ;)

pozatym gosciu nie przesadzaj.... 60 zika to nie majatek zwlaszcza przy cenach za laptopa rzedu 4 - 5 tysiecy :)

Edytowane przez Doctor_25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena za orginalnosc nigdy nie jest mala ;)

pozatym gosciu nie przesadzaj.... 60 zika to nie majatek zwlaszcza przy cenach za laptopa rzedu 4 - 5 tysiecy :)

I tym bardziej że nalepki nie zmieniasz co dwa dni. :wink:

 

Może są jacyś chętni na naelcedeke i pokażą swój projekcik? :rolleyes:

 

 

Pozdrawiam

Poznaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tym bardziej że nalepki nie zmieniasz co dwa dni. :wink:

 

Może są jacyś chętni na naelcedeke i pokażą swój projekcik? :rolleyes:

Pozdrawiam

Poznaniak

jak narazie tylko ja na tym forum bawilem sie w NEELCEDKE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak narazie tylko ja na tym forum bawilem sie w NEELCEDKE :)

Ty to hardcorowo to zrobiłeś :) i bardzo estetycznie ;) ja również będe się bawił jak wleci mi zbędna gotówka - narazie wszystkie wydatki na bierząco no i niestety...

 

A ja następny ;] Tylko ponarzekam... KIEDY DO LICHA SIĘ ODEZWĄ? Napisałem nawet maila do press-room z zapytaniem czy nie wiedzą co się z nimi dzieje i też nie odpisali.

Odpiszą, odpiszą... A jak nie to ponaglić :)

 

 

Pozdrawiam

Poznaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpiszą, odpiszą... A jak nie to ponaglić :)

Nie wiem może mają jakiś remanent albo przerwę... wysłałem 5 maili z czego 2 z innego konta. No co za :damage_wall:

Doctor_25 - a Ty nie masz jakiegoś numeru kontaktowego do nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem może mają jakiś remanent albo przerwę... wysłałem 5 maili z czego 2 z innego konta. No co za :damage_wall:

Doctor_25 - a Ty nie masz jakiegoś numeru kontaktowego do nich?

Powiem tak... z firmą coś sie napewno dzieje :blink:

Mają inną... biedniejszą strone www niz wczesniej!

Nie maja w kontaktach numerow telefonu, tylko jakis mail.

Nie odpisują??

O czyms to musi swiadczyc, albo firma splajtowala i probuje sie wybic ponownie ale bez skutku,

albo maja w kij roboty :lol2:

 

R.i.P. kiedys mialem ale juz sie nie doszukam.... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...