Skocz do zawartości
R.i.P.

Wizualny Mod Laptopa

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

odrazu wspomnę że zarejestrowałem się na tym forum dla sprawy związnej z firmą naelcedka.pl.

 

mam nadzieję że w połączeniu naszych "sił" coś osiągniemy ponieważ ja też od dłuższego czasu czekam na przesyłkę od firmy (zapłaciłem za produkt z przesyłką w dniu zamówienia)

 

no wiec tak - to co ustaliłem dziś :

 

firma naelcedka.pl lub dalej zwana Sycube s.c. należy do Panów Sebastiana Lusińskiego i Karola Nowakowskiego.

 

ma siedzibę w Warszawie przy ulicy Krzywickiego 34.

 

Z tego co udało mi sie odszukać na jednej ze stron Pan Sebastian Lusiński mieszka w Warszawie przy ulicy Felińskiego 30 m 3.

 

telefon do firmy to 22/ 211 17 26. niestety nikt tam nie odbiera. fax do firmy to 22/ 211 17 27

 

jak ktoś coś więcej wiedzial/ustalił lub miał jakiś kontakt z firmą to proszę dajcie znać.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się że http://www.personalepka.pl/index.php?p=5 to dokładnie to samo co naelcedka.pl tylko skierowana na HP. Dzwoniłem na ten numer tel. 0 222 111 726 i tam po jdnbym sygnale odrazu przekierowanie na jakąś pocztę 078... i elo.

 

@ Zdzisiek - kiedy dokładnie składałeś zamówienie? Może ktoś kto jest z W-wy by pomógł?

BTW - w Enterze 03/07 pisze również że (cyt.) "...lub poprzez serwis aukcyjny Allegro - sprzedaje je użytkownik o nicku grupamak" No ale w sumie to nic nie daje.

 

Wysłałem przed chwilą maila do Redaktora działu sprzęt z ENTER'a poruszając całą sprawę. Zobaczymy może się coś dowiemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że kiedyś na forum "ktoś" opowiadał że tę firmę założył jego znajomy i bardzo ją poleca, to było dawno temu i teraz nie mogę sobie przypomieć kiedy, kto i co

 

Poszukaj na forum napewno gdzieś to jest, można wtedy skontakować się z tym forumowiczem i dowiedzieć o co chodzi :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki narcyz za linka. Rozmawiałem na gg z bajusem i powiedział, że spróbuje się skontaktować z tym kolegą właśnie z naelcedka.pl i dowiedzieć co się dzieje. Gdy zdobędę jeszcze jakieś info to poinformuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

zamówienie złożyłem na poczatku lutego. tego samego dnia zapłaciłem za naklejkę i przesyłkę priorytetem.

 

co do strony www.personalepka.pl to ta sama firma od naelcedeka.pl "powinna" współpracować z HP.

 

ale jak sie domyślam z tamtych zamówień też się nie wywiązuje.

 

niejaka firma MAK Sp. z o.o., która nie wiem w jaki sposób jest powiązana z firma naelcedeka.pl twierdzi ze firma istnieje i ma sie dobrze, a moj mail z prosba o szybki kontakt zosał do nich przesłany.

 

cos musi byc w tych dwóch firmach skoro na allegro uzytkownik naelcedeka.pl jest zarejestrowany jako "grupamak"

 

pzdr

 

dodzwonilem sie do firmy !!!!

 

czlowiek twierdzi (właściciel) ze zwolnili pracownika ktory zajmowal sie zamowieniami, dodatkowo mieli problem z serwerem itd.

 

tak czy inaczej moje zamowienie idzie do realizacji w przyszlym tyg. (zamowienie z 22.02.2007) i bedzie wyslane ok.22.03 :(

 

czlowiek mowil o tym ze zamowienia sa zbierane jako paczka i ida do druku jako paczka.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe.... (btw- zdzisiek - edytuj posty a nie pisz jeden pod drugim!

 

Mail Z Entera:

"O ile się orientuję, Naelcedka przeszła teraz znaczną reorganizację.

Ich nowy system przyjmowania zamówień online jest całkiem

automatyczny, w łącznie z weryfikacją rozdzielczości przesyłanej

grafiki. Być może śle Pan maile na nie odbierane już konto?

 

Z całą pewnością firma działa nadal i realizuje zamówienia w terminie

- moja żona zamówiła naklejkę jako prezent dla znajomych i wszystko

odbyło się bez najmniejszych problemów. ;-)

 

Niestety, nie jestem w stanie bardziej Panu pomóc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ok. 15 dzwoniłem tam ale nikt nie odbierał :/ Postanowiłem że zamówię nalepkę z takim zdjęciem jakie mam. I ku mojemu zdziwieniu po krokach 1 i 2 w zamówieniu na stronie (podanie danych os. + wymiary notebooka oraz zaladowanie zdjecia) jest moment gdzie pokazuje się niby animacja flash i można sobie dostosować projekt. U mnie pisze, że obrazek został wczytany ale w oknie "ramki laptopa" nie widzę żadnego zdjęcia... Pisze że jak się takie coś dzieje tzn. że brak mi plugina macromedia flash. Tak tylko, że ja akurat go mam. Nawet w najnowszej wersji. Tak się dzieje zarówno w IE jak i w OPERZE. Nawet próbowałem u siostry i efekt dokładnie taki sam. Nosz qr*a co za ZONK. I co tu teraz zrobić? ;o A wygląda to tak:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Faktycznie potwierdzamy że mieliśmy problemy z serwerami. Nasz dostawca przywracał bez naszej wiedzy backupy i tym sposobem traciliśmy zarówno poczte jak i informacje w bazie danych o czym dowiedzieliśmy się tak naprawdę przypadkiem. Ta sprawa została już definitywnie rozwiązana. Wysłaliśmy do wszystkich klientów naelcedki, do których mieliśmy jakikolwiek kontakt, prośbę o ponowne skontaktowanie się z nami. Zmieniliśmy także obsadę pracowniczą co powinno znacząco wpłynąć na jakość świadczonych przez nas usług. Bardzo przepraszamy wszystkich klientów za zwłokę i utrudnienia z kontaktem z naszą firmą. Jeżeli są jakieś opóźnienia w realizacji bardzo proszę o kontakt z nami, niezwłocznie podejmiemy działania mające na celu dokończenie realizacji zamówienia.

 

Pozdrawiamy

Ekipa Naelcedka.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym miał pytanko:

Kombinował ktoś nakleić nalepke na pokrywa np Asusa, tzn z wgłębieniami? Jak to rozwiązac, paluchem powpychac nalepke w zaglebienie? Wydaje Wam sie że bedzie to jakos znośnie wyglądało?

 

Pozdrawiam,

tzencz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym miał pytanko:

Kombinował ktoś nakleić nalepke na pokrywa np Asusa, tzn z wgłębieniami? Jak to rozwiązac, paluchem powpychac nalepke w zaglebienie? Wydaje Wam sie że bedzie to jakos znośnie wyglądało?

 

Pozdrawiam,

tzencz

gdybyscie czytali byscie wiedzieli... jak lekkie zaglebienia to na cieplo np. suszarką, ot co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak szybko się uwiną z realizacją. Dałem obraz panoramiczny 1920x1200 @ 300dpi, choć Pan mi mówił przez telefon że ponoć więcej niż 100 nie drukuje im maszyna. No ale zobaczymy bo przecież wcześniej ludzie mieli większe druki. Jednak że uprzedzam, osoby które będą chciały sobie zamówić coś takiego - uzbrójcie się w cierpliwość bo kontakt jest ciężki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 marca napisałem im pierwszego maila z zapytaniem, ale mieli małe problemy (cytuję odpowiedź jaką dostałęm: " Przetoczyła się przez nas potężna awaria serwerów pocztowych, która doprowadziła do sytuacji, iż nie otrzymywali Państwo odpowiedzi na swoje maile.") Natomiast proces samego zamawiania trwa od 15 marca (trzeba wszystko dokładnie wymierzyć i podać - zresztą wiadomo chyba jeśli komuś zależy na idealnej nalepce).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym wam pokazac moj projekt na naelcedke na pokrywe i do wnetrza mojego Asus'a A9RP:

klapa Dołączona grafika

srodek (inspired by a project of Doctor_25;) Dołączona grafika

 

Co o nim myslicie, jakies sugestie, propozycje ?

Edytowane przez Radosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co o nim myslicie, jakies sugestie, propozycje ?

Mi osobiście ten kolor do wewnątrz w ogóle się nie podoba. Taki sraczko-buraczkowy :lol2: jak to się mówi. Wiem, że to pod to Porsche ale to GT3 nie jest matowe ;] Po za tym chyba trochę brak Ci wyobraźni ;s Nie myślałeś żeby to Porsche na klapie trochę spersonalizować? Np poprzez zastąpienie tej niemieckiej rejestracji swoim nickiem i DE -> PL ? ;]]]

 

Tymczasem mój projekt został wysłany w piątek i albo dziś albo jutro powinien być ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałeś żeby to Porsche na klapie trochę spersonalizować? Np poprzez zastąpienie tej niemieckiej rejestracji swoim nickiem i DE -> PL ? ;]]]

Wlasnie szukam w internecie jakiegos kreatora tablic rejestracyjnych, juz nawet mam 2 mozliwosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naelcedka już nalepiona. Wbrew pozorom nalepienie jej jest proste (tak żeby nie powstały bombelki powietrza). Trzeba jednak podać idealnie wymiary przy zamówieniu bo różnica 1mm jest widoczna. Problem miałem z logiem ale to za chwile. Nie wiem czemu, ale zamówiłem wersje z wycięciem na zawiasy a dostałem bez i musiałem sobie sam je wyciąć. Nie wiem, może przeoczyli bo mailowałem z nimi dość sporo ostatnimi dniami. Logo Aristo na klapie nie jest ani okrągłe, ani prostokątne a owalne. Trochę zabawy więc miałem, docinając prostokąt o podanych wcześniej przeze mnie wymiarach. W sumie mógłbym zakryć to logo ale w moim przypadku jednak ujęło by to pożądanemu efektowi. Naelcedka jest matowa i jednak widać niektóre palce - to niestety chyba jedyna wada. Efekt ogólny - bezcenny.

Jutro zapodam zdjęcia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym wam pokazac moj projekt na naelcedke na pokrywe i do wnetrza mojego Asus'a A9RP:

klapa

srodek (inspired by a project of Doctor_25;)

 

Co o nim myslicie, jakies sugestie, propozycje ?

Pytanie... bedziesz folie zawijal pod plastiki ? czy tylko naklejal na wierzch ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do pierwszego postu - tam zamieściłem moją galerię ;]]]] W końcu mogę się ujawnić ;]]]] Czemu akurat wybrałem taki a nie inny projekt? Otóż pierw zrobiłem sobie zdjęcie zamknietego laptopa (pod normalnym kątem, nie prostopadle z góry!) i bawiąc się w photoshopie, warstwami dobierałem sobie fotki 16:10 i widziałem mniej więcej jak to miałoby wyglądać. Miałem świetne ujęcie mojej ukochanej Zondy ale zdecydowałem, że to wszystko z innymi projektami będzie wyglądać po prostu kiczowato! Kiedy zauważyłem HALa 9000 to mnie wmurowało. Idealnie wpasował się (projekt - teraz potwierdzony real) w mojego laptopa. Czarne tło z przecieranym u góry szarym kolorem - tak jak obudowa mojego Prestigio. Niebieskie tło napisu HAL - niebieskie diody laptopa. A sama perełka - czyli sam "HAL" nawiązuje do mojego Razera Diamondback. Logo... napisałem w poprzednim poście, że gdybym zakrył to "ujęło by" to pożądanemu efektowi. Jestem zaje*iście zadowolony ze "zmodowanego" lapka. Moim zdaniem wygląda po prostu genialnie.

Sama firma moim zdaniem jest przeciętnie zorganizowana. Jak widać - przesyłka dobrze zabezpieczona co uniemożliwia praktycznie uszkodzeniu nalepki. Ale kontakt... zdecydowanie mógłby być o wiele lepszy. Z promocją wymierzenia samemu laptopa wdg. ich instrukcji oraz wysyłką 29,52zł. Na allegro też się znów pojawili. Zapraszam do obejrzenia fotek i opinii bo jestem również ciekaw waszego zdania. Jak macie jakieś pytania to pytajcie. B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...