Skocz do zawartości
kamilo23

Jakie Piwo Lubisz Najbardziej ?

Jakie piwo pijesz  

681 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Lech
      134
    • Tyskie
      94
    • Żywiec
      79
    • Kelt
      10
    • Heineken
      76
    • Tatra
      22
    • Warka
      67
    • Reds
      25
    • inne ?
      185


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie najlepsze piwa są ciemne, dlatego też wybrałem Kelta (mniam :D ). Równie dobry jest Velvet, Staropramen ciemny to już nie to. Natomiast jeśli chcecie poczuć prawdziwą magię ciemnego, czeskiego piwa to radzę wybrać się do praskiego U fleku :D Zakochałem się w tym miejscu, a piwo........... sami domyślcie się jakie było! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inne. Jakie?

 

Browar Ciechanów:

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Piwo to jest niepasteryzowane i pyszne! :D

Niestety nie wszędzie je można dostać ze względu na krótki termin zdatności do spożycia. Niewątpliwym plusem jest nie wysoka cena.

Wyborne - ok. 2 pln/0,5l

Miodowe - ok. 3 pln/0,5l

 

Osobiście uważam, że tylko niepasteryzowane piwa posiadają głębie smaku oraz aromatu :)

Takie "zwykłe" browarki jakieś takie "puste" się wydają. Tak jakby czegoś im brakowało bądź były rozwodnione...

 

Zapraszam do degustacji a napewno prawdziwi smakosze piwa polubią Ciechana... ;-)

 

// Oczywiście równie pyszne jest 99,9% piw, które są warzone bezpośrednio przez puby ;-)

Edytowane przez enigma_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nr 1 Żywiec zaś Lech i Warka.... a Amsterdama 11.6% ktoś pił? To jest dopiero piwo :lol:

 

 

Mam tą czeską piosenkę z reklamy piwa tylko dla orłów - tą reklamę z krecikiem :)

Zarzuć na jakiś serwer :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ja najlepiej wspominam pillsa ale takiego "oryginalnego" 1,4zl za 0,5litra kolo mojego LO hmm moze smaku to nie mialo ale szlo sie nawalic w dosc tani sposob.

 

to kup nalewke za 4pln, bedzie jeszcze taniej sie upodlic :| ciekawe rozumowanie, nie powiem. nigdy nie rozumialem ludzi, ktorzy pija, zeby sie najebac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumpel mi ostatnio opowiadal jak byl na wyspach w pracy w wakacje

 

pracowal w Szkocji w pubie i kiedys przyniosl wlascicielowi do sprobowania trzy rodzaje polskich piw

 

lech , tyskie i zywiec

 

gosc bierze lecha pije i mowi "this is piss not beer mate" :)

 

dalej chwyta tyskie i mowi "good beer nice beer mate"

 

pije zywiec i krotko "splendid beer mate simply splendid"

 

i ja rowniez w pelni popieram zdanie tego Szkota :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kup nalewke za 4pln, bedzie jeszcze taniej sie upodlic icon_neutral3.gif ciekawe rozumowanie, nie powiem. nigdy nie rozumialem ludzi, ktorzy pija, zeby sie najebac

No bo jak sie siedzi z kumplami 3-5godzin na przeczku to dwa bronki starcza na konwersacje a myslisz ze nie pilismy tanich win/nalewek itp itd najpierw komandosy z zabki potem domatory i na domatorach zostalo raz nawet pamietam jak musielismy domatora przez chusteczke przepuszczac bo jakies drobinki owocopodobne w nim plywaly a poza tym ja przynajmniej mam co wspominac z LO moglbym ci wymienic przynajmniej z 20akcji w ciagu trzech lat od pierwszej domowki u kumpeli konczac na zakonczeniu klasy maturalnej jak sie martwilem zeby nie zgubic swiadectwa bo wrocilem do domu o 23 w stanie bardzo "porzadnym" a zakonczenie bylo o 12 bar potem przeczko to byly czasy :) ciekawe co ci zostalo z LO/technikum

 

konczac OT ostatnio chleje w barze zawsze lecha bo 3,4zl butelaka (bar wiec super tanie) a tak bardzo smakowac mi zaczely takie ciemne wpadajace w karmel: okocim palone, dog ale to tak dla degustacji.

Edytowane przez bryken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie Dębowe (nie ujęte w sondzie). Poza tym Okocim Mocne, Warka Strong i inne mocne - nie lubię się rozmieniać na drobne.

Osobiście nie trawię Żywca - nie wiem czemu, ale mdli mnie straszliwie. Raz jednak nie było innego i dało się wypić. Może to kwestia źródła...

Wynalazków od sąsiadów także pić nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im mocniejsze tym lepsze :D

 

Dla mnie jedno z najepszych piw to... Specjal mocne :mrgreen: Niestety pije go tylko na pomorzu... bo w tych stronach tylko wystepuje :) Świetne piwo, dobrze kopie, to co lubie :D Na wakacjach to tylko co 2-3dni trzeba było ze skrzynką dreptac do sklepu :)

 

Jeżeli już nie ma Specjala pod ręką to Warka Strong - ze względu na "moc" przewaznie po nią sięgam, w smaku dla mnie też ok :)

 

Porter - mocne piwo = dobre piwo, lubie je :D

Żywiec - siki... od pewnego czasu to jest po prostu woda :(

 

Lech - rekreacyjne piwo, dobre w smaku, miło się pije, tylko, że słabe :)

 

Podczas wycieczki na Słowacje mialem okazja wypic troche Keltów i Złotych Bażantów... nie wiem czy to były piwa czy fake :lol: Po 4rech bażantach klimat jak po jednej warce... wiem, ze to były te najmocniejsze z możliwych jak bralismy w jakims supermarkecie. Ogólnie te Słowackie browary (której ja piłem) to cienizna straszna :(

 

Na koniec dodam, że mieszkam niedaleko Browaru Żywiec... i jest tam ponoć ogródek piwny, w którym mozna dostac kazde piwo produkowane przez Żywca (czyli np taki Specjal :D) Zaniedługo bede sie tam wybierał :mrgreen:

 

To chyba tyle ode mnie, pozdrawiam pijaczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świderku, ty z browcem nie przesadzaj, wiesz o czym mówię .... moje buty :P ;)

 

Ostatnio zasmakowałem Fratera, imo jest extra, czy to cieplejszy, czy schłodzony :D

Dołączona grafika

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świderku, ty z browcem nie przesadzaj, wiesz o czym mówię .... moje buty :P ;)

Wiem, wiem... ale niestety 3 dni głodu i 6 piw zrobiło swoje :P

Wybacz... wybacz prosze... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam też lubię mocne ,ale raczej nie za dużo. Tak powiedzmy 4-5 max.

Co pijam ? Ano zwykle Warkę strong z tych słabszych to głównie Tyskie ,Colsberg ,Lech ew. Dębowe. Co do żywca to jak najbardziej się zgadzam że to siki. Przynajmniej ostatnio jak piłem to tak smakował jakoś dziwnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem... ale niestety 3 dni głodu i 6 piw zrobiło swoje :P

Wybacz... wybacz prosze... :mrgreen:

Masz moje ułaskawienie, przy następnej okazji ci oficjalnie ci wybaczę ;););)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...