Skocz do zawartości
kamilo23

Jakie Piwo Lubisz Najbardziej ?

Jakie piwo pijesz  

681 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Lech
      134
    • Tyskie
      94
    • Żywiec
      79
    • Kelt
      10
    • Heineken
      76
    • Tatra
      22
    • Warka
      67
    • Reds
      25
    • inne ?
      185


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatio troche wiecej tyskiego pije posmakowal mi lecz bedac w domu opijam sie perłami bo w lodzi perły mocnej nie ma ;/

 

Warka strong dla mnie za słodka

Debowe Mocne idealnie smakuje ale juz sie tym troszke przepiłem

Harnas- po wypiciu 30 w juwenalia juz mi sie przejadł nie tykam tego

Zubr - dobre piwko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie przepadałem kiedyś za Lechem, ale Pilsem (jest to jeszcze gdzieś do kupienia?), Premium trochę gorsze, ale też bardzo dobre. Inne "my best" to Żywiec - klasa sama w sobie, choć ostatnio się trochę popsuł. No i cała masa wypitego Żuberka - very good. Natomiast nie przepadam za Heinekenem i Carlsbergiem. Ten ostatni to straszliwy "sik" - ale to jest moje zdanie, szczypie w język i jest taki słaby jakiś :-P, jakby tego było mało zbiera mnie po nim na ... wiecie na co ... :blink:

Edytowane przez Evil One

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość StoProGratis

Ogólnie przepadałem kiedyś za Lechem, ale Pilsem (jest to jeszcze gdzieś do kupienia?), Premium trochę gorsze, ale też bardzo dobre. Inne "my best" to Żywiec - klasa sama w sobie, choć ostatnio się trochę popsuł. No i cała masa wypitego Żuberka - very good. Natomiast nie przepadam za Heinekenem i Carlsbergiem. Ten ostatni to straszliwy "sik" - ale to jest moje zdanie, szczypie w język i jest taki słaby jakiś :-P, jakby tego było mało zbiera mnie po nim na ... wiecie na co ... :blink:

Pils jest do kupienia w wielkopolsce w Poznaniu w wielu pubach leją go z kija. Heineken jak dla mnie porównać go można do nie których piw poniżej 2zł słaby smak a Carslberg już lepiej ale też nie przepadam.

Edytowane przez StoProGratis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jak dla mnie, jednak trudno dostepny w Polsce - Tuborg (przelewany\produkowany przez Carlsberga), w butelce z samotwieraczem takim jak w tymbarku :D. Nigdy nie zapomne tego dzwieku kiedy sie go otwierało.

A z Polskich to Lech.

 

PS: Pił ktoś piwo z butelki plastikowej, 1,5 L ? :D :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi odbija :P Lubie specjala juz od lat, ale jak jakis czas temu popiłem carlsbera(goog, good), okocima.. i po pewnym czasie machnałem specjala. Niestety moja miłosc do niego zmalazła :P

A po opiniach dot. tyskiego, w sumie boje sie go probowac :? Stracic ok 2zł? brrr ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylo po czytm to oceniasz :lol2: Widocznie masz wrazliwe kubki smakowe :wink:

Jeśli nie czujesz żadnej różnicy pomiedzy piwem z puszki, a butelkowym bądź tym bardziej lanym to chyba w ogole nie masz tych kubków smakowych :-P Piwo z puchy to jest największe zuo świata :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pijąc piwo z puszki czuję nie piwo a puszkę... smak aluminium.. bleee

 

Moje ulubione piwa:

 

Polskie (w kolejności)

 

Lech Premium

Tyskie

Kasztelan Mocny

Harnaś

 

Zagraniczne (w kolejności):

Carlsberg

Kozel (czeskie)

Tuborg (bardzo przyzwoite piwo)

Henniger

 

Nie cierpię (w kolejności):

 

 

Królewskie ponad wszystko :lol: (domestos z domieszką spirytusu)

Roger (piwo by TESCO)

Żywiec... zbyt dużo goryczy czuję i takie mdłe (tylko na chłodno da się to przełknąć)

Warka

Reddsy, Freeqi i wszystkie "niepiwa"

Heineken

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pijąc piwo z puszki czuję nie piwo a puszkę... smak aluminium.. bleee

A jak pijesz napój z buteki to co czujesz smak napoju czy plastik.

 

Dla mnie nie robi róznicy czy pije z butelki czy z puszki byle bylo zimne. A smak i tak potrafie odróżnic piwa oczywiscie nie wszystkie ale te główne które pije zreszta ostanio tylko piłem xmielne i lwowskie :P :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak pijesz napój z buteki to co czujesz smak napoju czy plastik.

 

Dla mnie nie robi róznicy czy pije z butelki czy z puszki byle bylo zimne. A smak i tak potrafie odróżnic piwa oczywiscie nie wszystkie ale te główne które pije zreszta ostanio tylko piłem xmielne i lwowskie :P :D

W dzieciństwie ktoś pozbawił Cię kubków smakowych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednorazówki, ale samo opakowanie jest dla mnie fajne bo jak chce szklanke piwka sobie wypić nie musze otwierać całej puszki/butelki i połowy z niej później wylewać, a jako element ozdobny to mi sie niezbyt to jakoś widzi.

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...