Skocz do zawartości
kamilo23

Jakie Piwo Lubisz Najbardziej ?

Jakie piwo pijesz  

681 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Lech
      134
    • Tyskie
      94
    • Żywiec
      79
    • Kelt
      10
    • Heineken
      76
    • Tatra
      22
    • Warka
      67
    • Reds
      25
    • inne ?
      185


Rekomendowane odpowiedzi

Zalezy jaki nalewak :P, nieraz trafi sie piwko tracace woda na 100%, puszko posysa bo za duzo tam ALU.

 

Dla mnie: LECH PILS ostatnio wymiata :D

Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puszki są pokrywane od wewnątrz substancją mającą zapobiegać takiemu posmakowi, na disvovery było ;] (zapewne nie dotyczy to piw z biedronek i plusa)

 

Po za tym puszki są lżejsze i łatwiej je upakować :)

 

Zresztą jaka rzecz ;p nawet Chmilne z plastikowej butelki 1l da się wypic ;p

 

bardzo dobry jest Heineken wart swojej ceny

 

dobre jest też takie z ganja z importu czeskiego jutro doszukam się nazwy.

Edytowane przez mihalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale sie rozgadaliscie na temat puszek. ja tylko chcialem zaznaczyc ze z puszkowych piw tylko tyskie dziala na mnie jak przeterminowany produkt. fakt ze jest roznica w smaku miedzy puszka a butelka (szklana oczywiscie) ale tyskie mi nie smakuje zarowno z puszki jak i butelki. czemu tak najezdzacie na te puszki, przeciez w barach/pubach/klubach beczki sa metalowe

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piwo w puszcze jest nie dobre bo musisz cały czas ssać tą puszkę ale wystarczy wlać do szklaneczki i już jest o wiele lepsze. Co do lanego to zależy gdzie, nie raz naleją piwo, a nie raz dostaniemy roztwór piwny :/ Imho najlepsze jest butelkowe przelane do kufla ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to tez sterylniejsze niz puszkowe. Nie przykładasz bowiem do ust kawałka metalu, ktory wczesniej mogł byc dotykany przez jakiegos obleha drapiacego sie po zadzie itp...

No i butelkowe saczy sie przyjemniej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glupota

 

Za to przykładasz do ust kawałek szkła, ktory wczesniej mogł byc dotykany przez jakiegos obleha drapiacego sie po zadzie itp...

 

fakt, ze z butelki jest lepiej wchlaniane i smaczniejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim Heinekena w 5l beczułkach. Po prostu nie to piwo. Chyba nigdy nie piłem lepszego pasteryzowanego piwa. POLECAM!!!

A tak na co dzień to Lech rządzi :) A jak kasy nie ma to Książ :)

Drogie... I mi troche zajeżdżało "kurzem" ;) Fajne i w ogole, ale drogie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niedawno piłem piwko z Piotrkowa Trybunalskiego - KIPER. Jedno miało chyba coś koło 6% a drugie 10%. Nikomu ze znajomych nie smakowało ale oni się nie znają :P Polecam sprawdzić z samej ciekawości, może komuś posmakuje ;) A teraz idę do sklepu po browara bo widziałem, że pojawiło się coś nowego w arsenale :D

 

---EDIT---

 

Właśnie konsumuję Śląskie Mocne z Browarów Górnośląskich w Zabrzu. Piwo ma dokładnie 7% i kosztowało mnie 1,79zł. No cóż... mam mieszane uczucia co do tego piwa. Jest dość specyficzne, wyraźnie czuć te 7%. Nie ma w nim słodyczy, pozostawia lekko gorzki posmak w ustach. Z przyjemnością wypiję tą butelkę do końca, ale nie mógłbym go skonsumować w większych ilościach :P Szybko wchodzi, coś czuję, że się nadźgam dzisiaj. ^_^

Edytowane przez Piter6576

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu 1. raz spróbowałem Stronga. Jest wyśmienite ;) Drogie bo od 3,10 do nawet 3,40 ale naprawdę warto ;) Jest troszkę słodsze od pozostałych piw. Dobre bo Polskie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu 1. raz spróbowałem Stronga. Jest wyśmienite ;) Drogie bo od 3,10 do nawet 3,40 ale naprawdę warto ;) Jest troszkę słodsze od pozostałych piw. Dobre bo Polskie :D

Ale ma te 7% :P

 

BTW ale drogie u ciebie u mnie max to 2,50 :mrgreen:

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niedawno piłem piwko z Piotrkowa Trybunalskiego - KIPER. Jedno miało chyba coś koło 6% a drugie 10%. Nikomu ze znajomych nie smakowało ale oni się nie znają :P Polecam sprawdzić z samej ciekawości, może komuś posmakuje ;) A teraz idę do sklepu po browara bo widziałem, że pojawiło się coś nowego w arsenale :D

hehehe, moje "miasto" :lol: az wstyd sie przyznac ale nie wiem jak smakuje kiper :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jA luBbieM RreDsiki sS!oM bAjdZiO dOble

WTF? :blink:

 

Jak wy to możecie pić ja tego już do gęby nigdy nie wezmę. Tymczasem 2 Strongi się chłodzą w lodówce :mrgreen:

No ja stronga raz spróbowałem i już ngdy więcej, słodkie jakieś, fuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...