Skocz do zawartości
kamilo23

Jakie Piwo Lubisz Najbardziej ?

Jakie piwo pijesz  

681 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Lech
      134
    • Tyskie
      94
    • Żywiec
      79
    • Kelt
      10
    • Heineken
      76
    • Tatra
      22
    • Warka
      67
    • Reds
      25
    • inne ?
      185


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Wrocławian wie gdzie można kupić oryginalnego Złotego Bażanta ? Ostatnio dla spróbowania kupilem jakiegoś w Realu. raz, że butelka inna. Etykieta inna (Producent to Heineken (Słowacja)) do tego smak okropny w porównaniu do tego co pijałem ostatnio jak jechałem do Czech. Zostało mi parę pustych butelek po tym czeskim i tam producent jest zupelnie inny niż ten słowacki z Realu. Na tej czeskiej butelce jest napisane, że zrobione na licencji Starobrno. Smak tego Czeskiego Bażanta jest o niebo lepszy od tego syfu od Heinekena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Wrocławian wie gdzie można kupić oryginalnego Złotego Bażanta ? Ostatnio dla spróbowania kupilem jakiegoś w Realu. raz, że butelka inna. Etykieta inna (Producent to Heineken (Słowacja)) do tego smak okropny w porównaniu do tego co pijałem ostatnio jak jechałem do Czech. Zostało mi parę pustych butelek po tym czeskim i tam producent jest zupelnie inny niż ten słowacki z Realu. Na tej czeskiej butelce jest napisane, że zrobione na licencji Starobrno. Smak tego Czeskiego Bażanta jest o niebo lepszy od tego syfu od Heinekena.

Cześć Devil, próbowałeś tutaj - http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=436 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłem dzisiaj Żywe z browaru Amber, piwko bez konserwantów. Bardzo mi smakowało, w Delima Delikatesy jest po 3,89 zł. Jak dla mnie powinno być nieco tańsze. Drugim piwkiem jakie spróbowałem był Budweiser z Czech, jak dla mnie takie bez wyrazu. Następne w kolejce do spróbowania - Wojak (wszystkie rev), Koźlak i jakieś holenderskie, bodajże Amsterdam.

 

Jak dla mnie piwo kosztuje za dużo, niestety :(. IMHO lepszym rozwiązaniem niż 2 dobre piwka jest ćwiarteczka czystej ewentualnie jakieś dobrej swojskiej z ryżu albo żyta ;).

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłem dzisiaj Żywe z browaru Amber, piwko bez konserwantów. Bardzo mi smakowało, w Delima Delikatesy jest po 3,89 zł. Jak dla mnie powinno być nieco tańsze. Drugim piwkiem jakie spróbowałem był Budweiser z Czech, jak dla mnie takie bez wyrazu. Następne w kolejce do spróbowania - Wojak (wszystkie rev), Koźlak i jakieś holenderskie, bodajże Amsterdam.

 

Jak dla mnie piwo kosztuje za dużo, niestety :(. IMHO lepszym rozwiązaniem niż 2 dobre piwka jest ćwiarteczka czystej ewentualnie jakieś dobrej swojskiej z ryżu albo żyta ;).

apropo budweisera jest taki żarcik po angielsku:

 

what's the same between budweiser and making love on boat?

- fucking close to water :D

 

ja ostatnio bylem na ukrainie i żałuje że nie sprobowalem tamtejszego piwa, ale podobno bez rewelacji...

no ale przy takich cenach flaszki jak tam byly, trudno myslec o piwku :D

Edytowane przez TeLe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj mialem okazje tak w wiekszej ilosci posmakowac piwa smakowego trixx z biedronki.

pilem je wczesniej, ale to tak jedną sztuke.

dzisiaj mielismy troche popic z okazji jako ze kumpel zdał do nastepnej klasy, no i kupilismy na 3 20 sztuk tego oto piwa. [...]

Sklepowe piwa smakowe są obrzydliwe. Nie wiem jak mogliście pic po 7 na głowe czegoś takiego. Kiedyś mi się zdarzyło wypić 2 redsy sun pod rząd, to zaczynając drugiego już miałem tylko ochote je oba zwrócić. Jedyne dobre piwo smakowe, to z sokiem, z nalewaka, ale to też nie w przesadnej ilości. Jak się planuje wypić więcej niż 1-2 to tylko i wyłącznie, normalne, gorzkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklepowe piwa smakowe są obrzydliwe. Nie wiem jak mogliście pic po 7 na głowe czegoś takiego. Kiedyś mi się zdarzyło wypić 2 redsy sun pod rząd, to zaczynając drugiego już miałem tylko ochote je oba zwrócić. Jedyne dobre piwo smakowe, to z sokiem, z nalewaka, ale to też nie w przesadnej ilości. Jak się planuje wypić więcej niż 1-2 to tylko i wyłącznie, normalne, gorzkie.

Z kija nie z nalewaka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklepowe piwa smakowe są obrzydliwe. Nie wiem jak mogliście pic po 7 na głowe czegoś takiego. Kiedyś mi się zdarzyło wypić 2 redsy sun pod rząd, to zaczynając drugiego już miałem tylko ochote je oba zwrócić. Jedyne dobre piwo smakowe, to z sokiem, z nalewaka, ale to też nie w przesadnej ilości. Jak się planuje wypić więcej niż 1-2 to tylko i wyłącznie, normalne, gorzkie.

jakos tak wyszlo ;D

ale powiem Ci ze od tego czasu nie moge patrzec na smakowe piwa ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie polecam amsterdamu. moj kumpel kiedys kupil amsterdam maximator (hahah jaka nazwa :D ) i mowil ze straszny syffffffffff. jak otworzyl to zaczelo "pachniec" gó.wnem i że nie dalo sie tego wypic. przepijal to lomza zeby to wypic. strzelam ze navigator (kolejna bekowa nazwa :D) jest podobny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Harnaś to przeszedł jakąś metamorfozę, albo to mi się stępiły kubki smakowe :blink: . Jakiś czas temu nie mogłem tego pić, jeszcze rok temu jak również była promocja z możliwością wygrania piwa to skusiłem się na dwa i drugie to na siłę już kończyłem coby kasy nie wylewać :P. Teraz zachęcony promocją w Tesco (10cio pak za 20zł? jakoś tak) zakupiłem i :huh: . Jakbym pił zupełnie inne piwo, o wiele lepsze, nawet wolę zamiast Królewskiego jak po taniości muszę polecieć :razz: . Potem piłem jeszcze kilka razy i za każdym razem był o niebo lepszy od tego rok temu, teraz jestem w trakcie drugiej puszki ^_^ . Polecam generalnie B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widze różnicy. IMO syf jak zawsze.

Za 22zł mam w Carrefour 10 x Łomża Export [;

 

 

Koźlak i Piwo Żywe są całkiem niezłe. 2 x 2 sztuki = 22zł [;

Drogo jak cholera, ale Koźlak jest naprawdę niezły.

Choć po "taniości" zostaje Żywiec Porter :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś drogo u Ciebie te AMBERy - w wawce Amber Żywe po 4,80/butla, a że ciepło jest i pić się chce, to w lodóweczce jeszcze kolekcja Ciechan-ów się chłodzi :P Ostatnio mnie wzięło na piwo niepasteryzowane, bo wyroby "piwopodobne" z dużych borwarów jakoś mi nie wchodzą :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do piwka, to niespecjalnie przepadam. Podziwiam ludzi co bez problemu >5 piwek jedno za drugim popijają. W domu w ogóle nie piwkuje, tylko na imprezach - jednak i tak wole drinki. Co do firmy, najbardziej smakuje mi Peroni (chociaż nie próbowałem Waszych hitów tutaj - Łomży Export itd). A tak z ciekawości, zauważyliście że na imprezach 95% dziewczyn sączy tylko Desperadosy :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Porter Żywca najlepszy z tamtych co wymieniłeś. Świetne piwo i jeszcze 9,5 % :).

Raz z kolegą nie mogliśmy skończyć takiego małego portera na 2 (!). Zagryzaliśmy do tego po 2 longery bo było tak ohydne a i tak ledwo dokończyliśmy.

 

Koźlak niezły, fajną butelkę ma :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram przedmowce. takze kiedys mialem okazje kupic sobie tego portera i pol browca oddalem koledze. nie ogarniam smaku tego czarnucha

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do piwka, to niespecjalnie przepadam. Podziwiam ludzi co bez problemu >5 piwek jedno za drugim popijają. W domu w ogóle nie piwkuje, tylko na imprezach - jednak i tak wole drinki. Co do firmy, najbardziej smakuje mi Peroni (chociaż nie próbowałem Waszych hitów tutaj - Łomży Export itd). A tak z ciekawości, zauważyliście że na imprezach 95% dziewczyn sączy tylko Desperadosy :D?

Ba, ja nawet u obu plci to zaobserwowalem :) jakis szal teraz na Despe jest, ja tam gora jedno moge wypic i mam dosc, ale nie powiem, ze jest nie smaczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie po prostu nie smakuje jak piwo. Bardziej jak oranżadka. Jednym to smakuje, a drugim nie. Tak samo nie lubię mocnych piw, bo aż mdli mnie od tego smaku. Ogólnie za dużo na spirytusie tych piw z wielkich browarów. Dlatego czasem jeżdżę do Czech by zakupić piwko robione tradycyjną metodą ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis wróciłem z czech, nic nie przebije ich browarów, najgorszy smakuje jak u nas najlepszy.

ledwo mi samochod jechał pod gore tyle tego nawiozlem ;)

najbardziej posmakował mi staropramen svetly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...