Skocz do zawartości
kamilo23

Jakie Piwo Lubisz Najbardziej ?

Jakie piwo pijesz  

681 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Lech
      134
    • Tyskie
      94
    • Żywiec
      79
    • Kelt
      10
    • Heineken
      76
    • Tatra
      22
    • Warka
      67
    • Reds
      25
    • inne ?
      185


Rekomendowane odpowiedzi

Lubię Noteckie Niepasteryzowane, Budweisera (szkoda, że takie drogie).

Kiedyś kupowałem niedaleko w sklepie Łomżę ale się skończyła - szkoda bo dobra.

 

Zauważyłem, że zazwyczaj polskie piwa są słabo nachmielone, czeskie i słowackie są pod tym względem znacznie lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flagowy, niepasteryzowany produkt mojego rodzinnego miasta ;)

 

 

 

Z uwagi na niebagatelną dawkę słodyczy jaką oferuje często traktowany jako piwo "na początek".

Zgadzam sie w 10000000000000000%. ZAj.ebisty browarek :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flagowy, niepasteryzowany produkt mojego rodzinnego miasta ;)

Z uwagi na niebagatelną dawkę słodyczy jaką oferuje często traktowany jako piwo "na początek".

No dokładnie. Bardzo dobre bro ale tylko na początek i tylko 1 podczas sesji ;). Właściwie można je potraktować jak trunek do dużego dobrego polskiego obiadu :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Matko, kupiłem 1,5 czerwonej warki. Skusiłem sie tylko dlatego , że dostałem razem kufel warki. Piwo chyba wogóle gazu nie widziało a po zakręceniu butelki i powtórnym wlaniu do kufla jakims cudem gazu prawie nie było już WTF. Nigdy więcej tego ciach!a nie kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze piwa to regionalne :) Przykladem moze byc Specjal na mazurach, Perła na lubelszczyznie czy barkas na wschodnim Pomorzu :) Zawsze, gdy wyjezdzam staram sie kupowac 'miejscowe' przysmaki :) Z 'ogolnodostepnych' - Tyskie.

Bo takie piwa nie są jak masowe ciach!a i są jeszcze robione starymi i dobrymi technikami. Perła z lub to magia ale export też bardzo dobre sesyjne piwko. Jak chce się lekko nastukać to albo 2 ginesiki mocne plus 2-3 perełki albo faxe10% 1l + 2 perełki :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze piwa to regionalne :) Przykladem moze byc Specjal na mazurach, Perła na lubelszczyznie czy barkas na wschodnim Pomorzu :) Zawsze, gdy wyjezdzam staram sie kupowac 'miejscowe' przysmaki :) Z 'ogolnodostepnych' - Tyskie.

specjal jest piwem regionalnym? o.O ale fakt faktem ze tak na codzien, specjal jest najlepszym piwem swiata! Edytowane przez TeLe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zywiec porter rządzi. Bardzo mocne (9,5%) i ogólnie smaczne. Chlapne 3 i jestem jak po 6 normal bro :).

O ja też sobie od czasu do czasu to chlapne ale raczej jedno dla smaku :) Polecam, bardzo dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm wczoraj kupiłem sobie Koźlaka, Krajan Miodowe Ciemne i jeszcze jakieś Złote Lwy... Teraz zauważyłem że jest z tego samego browaru co Piwo Żywe i Koźlak :)

Musi być w takim razie dobre, ale na nie przyjdzie pora jutro.

 

Co do Krajana... jest dobry. Musiał bym coś więcej wypić żeby jednoznacznie stwierdzić czy jest zdatny do picia "na co dzień", ale od czasu do czasy, dla smaku jak najbardziej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Ambera polecam trzech króli czyli Koźlaka,Żywe i najlepsze ciemne piwo jakie piłem Grand Imperial.

Złote Lwy są ok ale jakoś lepiej od nich podchodzi normalny czerwony amber.

Smakowałem też ciechana na miodzie jest dobre ale nie warte ponad 5 zyli :wink:  

Edytowane przez -talib-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...