Skocz do zawartości
kamilo23

Jakie Piwo Lubisz Najbardziej ?

Jakie piwo pijesz  

681 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Lech
      134
    • Tyskie
      94
    • Żywiec
      79
    • Kelt
      10
    • Heineken
      76
    • Tatra
      22
    • Warka
      67
    • Reds
      25
    • inne ?
      185


Rekomendowane odpowiedzi

Koźlak i heban po 2 z hakiem ? ;o. Mocny i tani sklep. U mnie takie bro chodzą po 4,50.

 

Tak, jeden z tańszych, ludzie tu przyjeżdżają po piwo nawet z Warszawy. Właściciel jedzie po Polsce/świecie i sprowadza rożne odmiany piwa.

 

Dobrze ze do tego sklepu mam tylko ~1.5KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heniek, Leszek, Carl ... Generalnie każde w zielonej butelce (ot takie zboczenie ;) )

 

Hehe dla mnie heniek i carl to takie lajtowe piwka w sam raz na grillowanie. Mozna pic pic i sie nie upic, a delikatny smak fajnie sie komponuje z kielbaska czy kurczakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że do mojego sklepu zawitały Kasztelany w zawrotnej cenie 9.56zł za 4 butelki przesiadłem się na nie.

Gdzieś czytałem że nie ma różnicy między Niepasteryzowanym a Jasnym Pełnym, osoba ta pisała też że nie ma różnicy między, bodajże, Dębowym a Lechem.

Co za brednie :-|

Jasne pełne jest zdecydowanie słodsze, zresztą między innymi piwami też widać wyraźną różnice...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flagowy, niepasteryzowany produkt mojego rodzinnego miasta ;)

http://img33.imageshack.us/img33/1269/imgp3616o.jpg[/img]

 

Z uwagi na niebagatelną dawkę słodyczy jaką oferuje często traktowany jako piwo "na początek".

 

Eee, jakoś nie za wiele tej słodyczy. Czuć tylko bardzo mocno "sztuczność" tego miodu. Ogólnie zawiodłem się na tym piwie.

 

Co prawda smak jest bardzo oryginalny, ale nie odpowiada mi. Może za jakiś czas spróbuje inne partii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, jakoś nie za wiele tej słodyczy. Czuć tylko bardzo mocno "sztuczność" tego miodu. Ogólnie zawiodłem się na tym piwie.

 

Co prawda smak jest bardzo oryginalny, ale nie odpowiada mi. Może za jakiś czas spróbuje inne partii.

 

jadłeś kiedyś prawdziwy miód ?

 

jak dla mnie to ciechan miodowy ma smak i zapach naturalnego miodu

 

zresztą mojego kumpla ojciec jak miał jeszcze pasiekę, to zaopatrywał Ciechana w miód

Edytowane przez TeLe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio warmjak ciemny miodowy by browar kormoran (dużo lepszy od do tej pory uwielbianego przeze mnie ciechana miodowego) i piwo orkiszowe z tego samego browaru. Olsztyński browar kormoran świetne piwa produkuje. Łomża niepateryzowana w "bączkach" 0,33l również jest super. Kasztelan niepasteryzowany taki se , nie smakuje za bardzo jak piwo niepasteryzowane brak mu "posmaku chleba" i innych nut typowych dla piw niepasteryzowanych , aczkolwiek jak na koncernową masówkę może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio Tyskie, Warkę i Żywe. Ostatnie, oczywiście, najlepsze. I to za 3.30 w moim ulubionym monopolowym.

 

Za to Leżajsk z biedro nadaje się tylko do polewania mięsa na grillu, bo to straszny sikacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ankieta to już wisi tutaj raczej dla formalności.

 

Btw, orientuje sie ktoś czy jest w Polsce w ogóle jakieś w miarę popularne piwo typu ale? Popularne w sensie, żebym zdołał je gdzieś znaleźć. Nie chodzi mi tu o jakiekolwiek piwo górnej fermentacji tylko jakiś jasny, w miarę standardowy ale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auchan ma bogatą kolekcję piw z całego świata. Nie jest może asortyment jak w jakimś sklepie będącym własnością konesera, ale tylko tam spotkałem się do tej pory z ale.

 

Przygotuj się na wydatek w okolicach dyszki za flaszkę.

 

edit. Szkoda, że najbliższy masz dopiero w Szczecinie.

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwaga koneserzy z Dolnego Śląska: Lwóweckie Książęce niepasteryzowane, od kilku dni w dobrych sklepach (poluje na nie będąc we Wrocławiu, ani widu ani słychu, ale brat w Bolesławcu w domu k. Legnicy już pił i ocenia dobrze!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kończę smakować zachwalanego kilka postów wyżej Kasztelana niepasteryzowanego. Dobre piwko, mimo, że to masówka od Carlsberg Polska ;). Cenowo też nieźle 2,39 zł, o 1 zł mniej niż Carlsberg butelkowy. Z pewnością będę je popijał częściej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...