Skocz do zawartości
kamilo23

Jakie Piwo Lubisz Najbardziej ?

Jakie piwo pijesz  

681 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Lech
      134
    • Tyskie
      94
    • Żywiec
      79
    • Kelt
      10
    • Heineken
      76
    • Tatra
      22
    • Warka
      67
    • Reds
      25
    • inne ?
      185


Rekomendowane odpowiedzi

Są też Łomże niepasteryzowane w butelkach 0,5 zwrotnych. W Krakowie to na pewno w Student Markecie można nabyć.

 

Gdzie w Student Markecie, bo znam tylko taki na Kawiorach?

Jeżeli tam to zabije kumpla że nie powiedział o takim czymś [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Gniewosz - jako że teraz o dziwo testuje br0 w małych butlach spróbowałem gniewosza. Nie wiem ale chyba sie na mnie pogniewał bo smakował jak kupa. Zero piany, kolor nijaki, smakował jak gorzka woda ze spirytusem (a to tylko 5,6%) gorzej niż wojak 9%. Cena - 1,75 w realu za 330ml - omijać tą kupę - małe łomże nieporównywalnie lepsze.

 

Ocena: 2/6 - chyba tylko za cenę.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://1.bp.blogspot.com/_DGQPVGvocEQ/TGqlCV4_dnI/AAAAAAAABlo/i19LfA1UO0g/s1600/IMG_6016.JPG

 

Gniewosz - jako że teraz o dziwo testuje br0 w małych butlach spróbowałem gniewosza. Nie wiem ale chyba sie na mnie pogniewał bo smakował jak kupa. Zero piany, kolor nijaki, smakował jak gorzka woda ze spirytusem (a to tylko 5,6%) gorzej niż wojak 9%. Cena - 1,75 w realu za 330ml - omijać tą kupę - małe łomże nieporównywalnie lepsze.

 

Ocena: 2/6 - chyba tylko za cenę.

 

 

Ciemny też słabiutki...

 

To chyba piliśmy jakąś inną serię, albo coś. Bo te, które ja piłem były bardzo dobre. Zarówno ciemne, jasne jak i koźlak.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Student Markecie, bo znam tylko taki na Kawiorach?

Jeżeli tam to zabije kumpla że nie powiedział o takim czymś [;

 

Tak, tak na Kawiorach. Tej Łomży tam mało było, ale coś mówił sprzedawca, że na zapleczu maja więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole dać te 3/4zł na Ciechana albo coś podobnego zamiast zastanawiać się co w ogóle pije ;)

 

Ja też. Teraz mniej piję broszków więc jeżeli już pije chce coś bardzo dobrego :P - nie licząc ostatniego Gniewosza :lol:

 

EDIT

 

Kolejne błoto przetestowane tym razem lipcowe niepasteryzowane.

 

Smaku nie ma to za grosz,

Nie wiem jaki robił to piwosz,

Gdy poszedłem z uśmiechem na zakupy,

Nie wiedziałem ze to br0 będzie do d.upy.

 

Dołączona grafika

 

Słabizna - 2/6

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie się do Guinessa dorwałem. Nie wiem jak możecie porównywać do niego w ogóle portera żywcowego. Guinessa da się wypić, podczas gdy żywiec jest okropny. Choć to ciekawa sprawa bo zdaje mi się że piłem go i mi smakował, 3tyg. później kupiłem znów i po 2 łykach wyleciał przez okno.

 

Wczoraj za to spróbowałem Ciechan Porter. Całkiem dobry też. Ale dla mnie za gorzki więc sparował się z przyprawą do grzańca, co dało mi najlepszy tego rodzaju trunek jaki sobie zrobiłem do tej pory. Mój faworyt do grzania :-)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie się do Guinessa dorwałem. Nie wiem jak możecie porównywać do niego w ogóle portera żywcowego. Guinessa da się wypić, podczas gdy żywiec jest okropny. Choć to ciekawa sprawa bo zdaje mi się że piłem go i mi smakował, 3tyg. później kupiłem znów i po 2 łykach wyleciał przez okno.

 

Guiness to stout a żywiec porter to porter bałtycki. Niby nieduża różnica, ale jednak. Trzeba sobie zadać pytanie, czy żywiec jest gorszy, czy po prostu inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja je sobie zadałem - gorszy :-P

 

A tak serio, to masz rację oczywiście że "inny" to typ piwa. Aczkolwiek Żywiec mi po prostu nie przechodzi przez pierwszą partię kubków smakowych a od wlotu do gardła powstrzymuje go kapitan Wymiot. Serio, rozumiem że Wam smakuje (no dobra, nie do końca rozumiem, ale to szanuję :-D ) Jednak rzucam przestrogę dla próbujących w przyszłości, żeby nie robili tego bez nadzoru. A najlepiej z kimś kto to piwo lubi, w ten sposób nie będzie żal wyrzucać "za okno" a po prostu się odda kumplowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Engel Keller-Hell

 

Piwo z Niemiec - niefiltrowane, niepasteryzowane 5,4% alku (normalne niepszeniczne ;)).

Dołączona grafika

 

Piwo ma świetny zapach i mętny kolor niestety smak przecięny... plusem jest ze smak cały czas taki sam nawet pod koniec ale to nie jest warte prawie 6 zł. Są chyba 4 odmiany tej marki piwa w tym 2 pszeniczne.

 

Ogólnie 3+/6 (niewarte swojej ceny w Polsce).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mało piw piłeś/aś.

 

Panowie - chcę zaszaleć i kupić sobie butelczynę Ale - jakie mi polecicie? Kosztuje to w Polsce 10 zł za butelkę, ale w końcu chcę coś wypróbować, żeby nie wyjść na piwnego ignoranta. Chociaż na półce z ale jestem jak facet w sklepie z damskimi ciuchami - nie znam się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W akcji własnie występuje Cerna Hora -Modra Luna ( jagodowe )

 

Jak ma czeskie piwo to jestem bardzo zaskoczony.

Piana waliła z butelki chyba minute !

Smak :

Początek : Ostro wchodzi gorycz chmielu...

Środek : zaczyna przebijać się smak jagody ( co zreszta zapach piwa zdradza ) nie jest natraczywyw ale badzo delikatny.Na jeden hektolitr piwa używa się 120 gramów ekstraktu z jagód

Koniec : jeszcze nie wiem nie dotarłem do mety.

 

Ogolnie 3.8/5

 

Ekstrakt : 11.9 4.4 Volta

 

Etykieta prosta i sreberko ..

 

Cena w promocji 2.35zł ( normalnie 5.20 )

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W akcji własnie występuje Cerna Hora -Modra Luna ( jagodowe )

 

Jak ma czeskie piwo to jestem bardzo zaskoczony.

Piana waliła z butelki chyba minute !

Smak :

Początek : Ostro wchodzi gorycz chmielu...

Środek : zaczyna przebijać się smak jagody ( co zreszta zapach piwa zdradza ) nie jest natraczywyw ale badzo delikatny.Na jeden hektolitr piwa używa się 120 gramów ekstraktu z jagód

Koniec : jeszcze nie wiem nie dotarłem do mety.

Dobra jest. Właśnie ten zupełnie nie nachalny, ale trzymający się jakby z boku aromat jest najlepszy - nie wali z piwa sokiem, a jednocześnie ma tą fajną smakowitą goryczkę. Dobre piwo. Ja bym dał nawet 4/5. B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po raz pierwszy piłem piwo magnus czekoladowe, to piwo jest rewelacyjne, smakowe ,ale nie jest to jakiś badziew typu reeds , freq , trixx, itp ma sporą zawartość ekstraktu (nie pamiętam , ale chyba 14,2 i 6% alko). Amber wypuścił ostatnio niepasteryzowane piwko , które się nazywa naturalne , co prawa jest dostępne tylko w puszce (masakra!) , aczkolwiek za 2.19 zł , to najlepsze puszkowe piwo w polsce według mnie (Piotr i Paweł), podobno są to niepasteryzowane złote lwy , które wyceniane są od 3 do 5 zł (5 zł kosztują u mnie w żubrze a 3 z hakiem w Piotrze i Pawle) .Poluję na piwka z gościszewa i browaru Gab, jeżeli ktoś je widział w Wawie poproszę o cynk, również cydr nie piłem cydru jeszcze w życiu a podobno ten belgijski rodzaj piwa jest rewelacyjny.

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...